Neuvěřitelný penaltový rozstřelStudio C

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 16
90 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:1 432
Počet zobrazení:24 375

Návštěvník s nickem Zikous82 mi u posledního Keye a Peelea doporučil YouTube kanál Studio C, který se také zabývá natáčením nejrůznějších komediálních skečů a parodií. Po bližším prozkoumání jsem zjistil, že jsou opravdu skvělí a mají spoustu zábavného a kvalitního materiálu. Dnes uvidíte jedinečný penaltový rozstřel, ke kterému došlo při fotbalovém utkání mezi univerzitními týmy Yale a Severní Karolíny.

Přepis titulků

Vítejte zpět u zápasu roku, ve kterém spolu zápolí Yale a Severní Karolína. Pokud se nedíváte od začátku, jde o mimořádně vyrovnané utkání. Rozhodne až penaltový rozstřel. Za Yale střílí jako první Peterson. - A je tam! - Úžasné! Gólman Severní Karolíny Richonds se nechal prostřelit. Teď může zazářit Scott Sterling. Tento muž má nervy ze železa.

Vypořádává se s větším tlakem než ponorka. - Svatá pravda. - Domácí publikum ho povzbuzuje. Johnson už si rovná míč a připravuje se. Všichni víme, že má pěknou dělovku. - Přesně tak. - Jde na věc. Rozbíhá se a... Dělovka byla vystřelena a zasáhla Sterlinga přímo do obličeje! Míč letěl neuvěřitelnou rychlostí 116 km/h. To je hodně mil za hodinu. - Ten chlap má určitě zlomený nos.

- Přesně. Sterling se po tom zákroku raději nechává prohlédnout. - Bohužel ještě není z nejhoršího venku. - Odchází po svých. - Je protřepán. - Ale nemíchán. Diváci ho zbožňují. Spoluhráči ho mezi sebou vítají jako hrdinu. Prozatím... Yale se nyní pokusí navýšit vedení na 2:0. Odhodlaně se rozbíhá k míči, střílí...

Míč letí vysoko. Úplně mimo! Asi se snažil mířit mezi dvě vertikální tyče! - Tohle ale není americký fotbal. - Sranda. A do branky se vrací Scott Sterling. Vypadá omláceně, ale snad to zvládne. Shaw si dává načas, už běží a bude kopat... Sterling předvedl parádní skok! Míč mu proletěl mezi rukama a opět mu zmaloval obličej. K dispozici máme i zpomalený záběr.

Zde vidíte tento bolestivý zákrok v jedinečné HD kvalitě. Míč letěl tentokrát rychlostí 129 km/h. Sterling nevypadá dobře. Dva úžasné zákroky, dvě rány do hlavy. Zřejmě ho vystřídají. Dělal, co mohl. Ano, trenér ho vleče ze hřiště jako kníratý lev táhnoucí mrtvou gazelu v Serengeti. Adié, Scotte Sterlingu.

Adié. Yale se chystá na třetí kop. Richonds poskakuje na brankové čáře jako malá holčička. Diváci zadržují dech, střela se blíží, je to tu! - To je ale zklamání. - Uvidíme, kdo nahradí Scotta Sterlinga... - Scott Sterling je zpět! - Nevzdává se! Páni! Ubírá se k velmi nezvyklé taktice. - Vypadá to, že si v klubíčku kryje obličej. - Hodně neortodoxní technika. Jdeme na...

Ne, počkat. Lambert si musí zavázat tkaničku. Proto byste si měli dělat vždy dvojitou smyčku. Sterling čeká, až bude po všem. Asi se diví, proč... - Propánajána! - Bože! - Trefil Sterlinga do obličeje! - Ten chlap musí mít nos na maděru! Bude vypadat jako čarodějka, která si dala koštětem do nosu - a pak vletěla do kovadliny! - Ani mě nezajímá, jestli dal teď gól. Tohle je Scott Sterling! - Muž.

- Mýtus. - Legenda. Dnes předvedl díky skvělým obličejovým reflexům tři výstavní kousky! Naprosto famózní! I když musím uznat, že nevypadá vůbec dobře. Ale jak je známo, fotbalisté občas trochu přihrávají. Jdou ho odnést pryč? Ne, nesou mu židli! Trenér se rozhodl pro odvážný krok. - Bain se chystá na čtvrtý kop. - Gól zadarmo. Stačí, když míč nekopne tam, kde Sterling sedí. Tenhle pokus snad nemá Severní Karolína jak zkazit.

- 158 km/h! - Ten chlap je génius! Dívejte, jak žadoní o milost, i když by milost měla žadonit o něj. Podíval se smrti do očí a řekl: "Pořádně se do toho opři." A smrt mu jako odpověď posílá další, další a další rány do obličeje. Pokud Yale promění tuhle penaltu, je po všem. Ale ne! Neproměnil. Takže přichází opět Scott Sterling! - Jeho obličej je jako cihlová zeď!

- Zeď, která cítí bolest a hodně brečí. Kde je Sterling? Vypadá to, že se snaží odplazit od brány. Co ho to popadlo? Vzdává to! - Sterling dokázal nemožné! - To mě podrž! Dívejte! Jako by to tušil! Tím plazením jen potvrzuje svůj skvělý instinkt! Jeho spoluhráči už běží na hřiště! Upalují k němu a jsou štěstím bez sebe.

To je finiš jak socha od Berniniho. Spoluhráči ho odnáší na vítězné vlně. Děkujeme, že jste s námi prožili tento infarktový zápas. Scott Sterling je díky svému železnému obličeji hrdinou dne. Tim Howard by to určitě nechytil. Nezapomeňte nás odebírat a poslat tohle video svým oblíbeným fotbalistům. A tohle si hoďte na Instagram. Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (52)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

dokonalé i podesáté

30

Odpovědět

https://www.youtube.com/watch?v=oY2nVQNlUB8 další bravůrní zákroky Scotta Sterlinga :D

30

Odpovědět

Odpovědět

Jen mi vrtá hlavou, jak to natočili? To měli nějaký změkčený balón?

80

Odpovědět

nene, aspoň nemuseli shánět maskéry ;)

360

Odpovědět

Mě pobavilo už jen to jak tam nastoupil a je maličkej na brankaře :D

712

Odpovědět

Scott Sterling. Není náhoda, že většině Superhrdinům začínají jména stejným písmenem. Peter Parker - Spider-Man. Mattew Murdock - Daredevil. Klark Kent - Superman., Reed Richards - Mr. Fantastic. Susan Storm - Invisible Woman. atd. atd. :D

SCOTT STERLING

745

Odpovědět

Bruce Banner, Pepper Potts, Stephen Strange, Lex Luthor, Lois Lane, Lana Lang, Otto Octavius, Scott Summers, Happy Hogan, Wade Wilson, Victor Von Doom a můj oblíbený, J. Jonah Jameson jr. :D

591

Odpovědět

clark kent... burrrn

219

Odpovědět

+Lecitinale nahrazuje to lois lane

71

Odpovědět

+LecitinTo myslíš vážně nebo jako vtip?

33

Odpovědět

http://cs.wikipedia.org/wiki/Aliterace
V
angličtině to občas supluje rým, takže se to používá docela dost.

12

Odpovědět

+komunardsuperhrdinka ufňukaná uršula

170

Odpovědět

a především Silvia Saint :D

00

Odpovědět

To bylo libový :D Záchvat smíchu

326

Odpovědět

Komentátoři to zvedaj na neuvěřitelnou úroveň.

1494

Odpovědět

Někomu se to líbit nemusí ale já brečel smíchy :-D

505

Odpovědět

Málem jsem u toho chcípl smíchy... :D Po pravdě kdyby takhle vypadal opravdový fotbal tak ho i sleduju. :D

8011

Odpovědět

The man!
The myth!
The legend! :D

1858

Odpovědět

Ten milionář je boží. :D

20

Odpovědět

ani jednou jsem se nezasmál, noc nic, nikomu to ale neberu

1875

Odpovědět

video skvělý :D Sterling legenda, jenom je škoda, že ten míč při opakovačce v čase 2:51 letí pravděpodobně do brány :D

185

Odpovědět

Tim Howard by to určitě nechytil :D

53

Odpovědět

Znám, ale rád se na to podívám znovu :D "Sterling žádá o milost, ale milost by měla žádat o něj!" Prostě jako Chuck Norris :D

Jsem rád, že jste s překládáním zabrousili také do Studia C :-) MOhl bych mít osobní přání o přeložení Tongue Twister: Dana's Dead - Studio C? Je to úplně boží, bohužel tam mluví strašně rychle a ne všemu rozumím.

333

Další