Zákulisí klipů The Piano GuysStudio C

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 16
90 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:112
Počet zobrazení:6 595

Hudební skupinu ThePianoGuys možná znáte, na našem webu se objevili se svojí verzí jedné vánoční koledy. Věnují se klasickým cover verzím a mashupům známých písniček, především však mají profesionální videoklipy, které často natáčí na úžasných místech. Ve skeči od Studia C se podíváme, jakým způsobem se natáčení plánuje a probíhá.

Přepis titulků

Od roku 2010 hráli The Piano Guys po celém světě. Na nejdramatičtějších místech. Tohle je unikátní pohled na tým, který za tím vším stojí. Tak jo, naše poslední video právě dosáhlo dvou milionů zhlédnutí. - Dobrá práce, všichni! - Jo! Skvělý. Jsme tu, abychom probrali náš další velký projekt a k tomu nám něco řekne Joe! Ano... Ahoj, já jsem Joe Curwen.

Mám na starost tvorbu Piano Guys. Pracuji s nimi asi dva roky, během kterých jsme realizovali několik... ambiciózních projektů. Než začneme, chtěl bych všem připomenout, že během některých natáčení v minulosti... si naši tvůrci opravdu sáhli až na dno. Takže náš další projekt... Bude ještě větší a lepší než cokoliv předtím! - Tak se mi to líbí!

- Skvělej nápad, super. Jo, jsem v týmu novej. Jsem tu teprve týden, ale pomáhám se stěhováním piana a jsem fakt nadšenej. IDIOT Měli bychom pokračovat v sérii Divy světa, takže navrhuju sjet Amazonku na raftu... Seženeme si takovou tu super egyptskou loď a sjedeme Nil. - To je lepší! - A co zdolat Niagarské vodopády v sudu? VEDOUCÍ VÝBĚRU LOKACÍ Mohli bychom to prostě nějak připevnit ke stropu a zavěsit.

- Víte, jak to myslím? Prostě... - Jo, jo. The Piano Guys jsou... jak to říct... snílci ne... noční můry? Tvůrci nočních můr? Lidé občas okomentují náš YouTube kanál. "Jak tam to piano dostali?"

"Super práce!" "To je skvělý!" To píšu já. - Nikdo si nevšiml. - Démoni mysli? Jednou jsem se snažila Johna přesvědčit, aby použil malé klávesy místo toho, abysme se museli tahat s půltunovým pianem do temných zákoutí Afriky. Ohledně toho natáčení v Africe, napadlo nás, že bychom trochu zmenšili to piano a použili... tohle, protože...

Spíš zvažujeme třímetrové... Třímetrové? Považoval to za super vtip. - Ne! Ne! - Přestaň! Nedělej to! Teroristé zdravého rozumu, jo. To jsem chtěl říct. Lidi, měli bychom se soustředit na to, díky čemu byla naše videa tak skvělá. - Dobrej nápad.

Na hudbu. - Na scénu! - Jo! Pamatujete na netopýří jeskyni? Potřebujeme něco desetkrát tak velkýho. Chtěli realistickou netopýří jeskyni, takže jsem musel v horách dlátem vysekat jeskyni. Běžně by to přírodě trvalo tisíce let... My měli dva dny. Jednou jsme natáčeli na střeše staré požární stanice. A nahoru se dalo dostat jen po těch pitomých tyčích.

Dobře, to bychom měli. Dračí duel na vrcholku Eiffelovy věže. Moment, moment. To necháme plavat ten nápad s Everestem? Udělejme to v prosinci, to se bude mnohem lépe točit. - Super! - Schůze ukončena. Díky, lidi! Uvidíme se na Everestu. Tihle chlapi... Překlad: heindlik www.videacesky.cz

Komentáře (4)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

To závěrečný poděkování by chtělo taky přeložit. Je to celkem zajímavé.

10

Odpovědět

Wow, tak tohle patří k těm hodně povedenejm od Céčka. Skoro na mě z toho dejchnul starej College Humor :-)

30

Odpovědět

Joe Curwen, Production Manager - The Man, the Myth, the Legend!!!

130

Odpovědět

Všimněte si jmen členů týmu :D

50