Scott Sterling se vrací!Studio C

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 16
92 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:717
Počet zobrazení:18 964

Pokud vám jméno Scott Sterling nic neříká, doporučuji určitě nejdříve zhlédnout toto video. Sterling je totiž neskutečnou sportovní legendou a abyste si dnešní video užili naplno, musíte ho nejdřív poznat. Tentokrát se zapojil do finále univerzitního volejbalového šampionátu a snažil se univerzitě Yale pomoci získat titul. Jak to dopadlo? To se dozvíte už za chvíli...

Přepis titulků

Vítejte zpět u finále univerzitního šampionátu mezi Yale a Severní Karolínou. Dnešní zápas je mimořádně napínavý. Na sety je to momentálně 2:2. Vítěz tohoto rozhodujícího setu se stane národním šampionem. Severní Karolína vede o jeden bod. Yale s kapitánem Scottem Sterlingem... - Můj oblíbenec. - Nejen tvůj. ...musí zvrátit stav utkání, jinak bude konec. Karolína má mečbol. Pro Jonese to může být poslední servis jeho univerzitní kariéry. - Jde se na věc.

- Výborný servis! - Johnson nahrává, blíží se smeč. - Yale musí blokovat. Míč se odrazil od obličeje Scotta Sterlinga! - A Yale srovnává! - Neuvěřitelné! Připoutejte se, dámy a pánové, Sterlingův obličej totiž opět úřaduje! - Ještě zpomaleně. - Úhel, pod kterým Sterling odrazil míč svou vlastní lebkou, - zkrátka nemá chybu. - Jako by da Vinci maloval obličejem. Yale se může ujmout vedení. Karolína si připravuje zničující return.

Je to tady. Sterling si připisuje další bravurní zákrok! Karolína ale na nic nečeká a... Propánajána! Sterling skóruje! Vítejte u nelítostného souboje mezi Sterlingovým obličejem a vším ostatním! - Vypadá to, že se modlí. - Zřejmě se snaží odvrátit otřes mozku. - Právě jsme svědky... - Na mou duši! Pojďme si dopřát sladký nektar v podobě zpomaleného záběru.

Úžasný zákrok, byla to čistá oběť. Míč proletěl kolem blokařů přímo do Sterlingova obličeje, odrazil se na druhou stranu a pak zpátky do jeho obličeje jako vypasený poštovní holub! Tento muž dnes odejde domů s vědomím, že do toho dal všechno. - Pokud vůbec odejde. - Diváky už zvedá ze sedadel! Stejně jako nesl mýtický Atlas tíhu světa na svých zádech, Scott Sterling nese celý tým na svém obličeji. Yale se pokusí dokonat obrat a zapsat se do učebnic dějepisu.

- Mečbol pro Yale. - Co na to Karolína? - Sterling opět řádí! - Viděli jste to? A další smeč opět vykrývá muž... mýtus... ...legenda! Spoluhráči se ho snaží postavit na nohy. Tak ne! Zvedají ho k síti! Dokázal to! Dokázal to!

Scott Sterling skóruje! Snesl se z oblaků jako defenzivní anděl! Anděl s tváří ďábla! Podívej se na opakovaný záznam! Jedna jako ležící bedna. Dva jako bojovnost lva. Tři - zrak mi vytři! Čtyři - takhle se míří! Diváci už se sbíhají na palubovku a z očí se jim řinou obří slzy!

Slzy radosti! - Tweety už tweetují! - #ScottSterling! Nemocnice už se připravují na přijetí V.I.P. pacienta! - Osmého divu světa! - Velké sterlingovské zdi! Až se bude blížit konec světa, chci sedět v bunkru vyrobeném z jeho obličeje! Na slyšenou příště. Přejeme vám dobrou noc! Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (26)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Tak takhle jsem se dlouho nezasmála :D

112

Odpovědět

co je proboha tohle za sračku? :D

1982

Odpovědět

opět super, jen mohli domyslet odraz od posledního zásahu do obličeje. Míč odletí do vzduchu, ale při zpomaleném záběru se odráží směr na zem.

724

Odpovědět

He´s not the hero we deserve... he´s the hero we need.

622

Odpovědět

Odpovědět

Ok, těma dislikama jsem si osladil ranní čaj. Ne uznávám, že tohle sem asi nepatří... to víte, já jenom chtěl vědět, jak psychologickejma tríčkama balit buchty...

15

Odpovědět

+krocanRohypnol...

41

Odpovědět

Byla to nuda předtím, je to nuda i teď.

1790

Odpovědět

jo, ale menší, protože tentokrát to není o fotbale

3024

Odpovědět

+Magyč? On je to jinej sport? Mě to přijde stejný...

921

Odpovědět

Taky dobrej apríl dát do popisku odkaz na nefunkční video...

1125

Odpovědět

Mne funguje....

96

Odpovědět

Mě taky ne, stejně jako všechna starší videa.

42

Odpovědět

+SvářečKdyby u toho aspoň byl odkaz na youtube, ať to nemusim hledat... ale né, ono je strašně složitý dávat odkazy do popisku...

04

Odpovědět

+SvářečTady ho máš: https://www.youtube.com/watch?v=8F9jXYOH2c0

Promiň
, ale já netušil, že nějakým lidem to video nejde.

121

Odpovědět

+SvářečVidea fungují..i ty staré. Ve Firefoxu mi nejdou, ale když zapnu Chrome, tak mi jdou všechny videa na webu bez problému.

51

Odpovědět

+SvářečBugHer0: Díky, ale o to mi zas tolik nešlo... poměrně často se stane, že nějaký video přestane fungovat a pak se přes něj nedá dostat na youtube. Najít ho většinou neni až takovej problém, ale bylo pro uživatele daleko jednoduší, kdyby u každýho videa byl odkaz. (a pro překladatele taky asi žádnej velkej problém, překopírovat jeden link :D)

10

Odpovědět

od 1:49 som sa skoro zadrhol čajom :D

102

Odpovědět

Jak tohle točí?! :D

942

Odpovědět

Myslím, že kamerou, ale jsem otevřen všem konspiračním teoriím ...

1389

Odpovědět

Scott Sterling je velký vzor. Mýtus a legenda s rozmlácenou držkou na sračku. Fotbal, volejbal, žádný sport mu není cizí. Vedou se řeči, že se prý chystá na vrh kladivem. League of Assassins v čele se mnou mu držíme palce.

792

Odpovědět

Jak jsem tak četl o vrhu kladivem, tak Scott Sterling by byl nebezpečný protivník Avengers - Hawkeyovy šípy, Capův štít či Thorovo kladivo by všechny v jeho blízkosti byly zcela neefektivní.

83

Odpovědět

Biatlon by vypadal zajímavě.

31

Odpovědět

Nosítka "Reserved for Sterling" to zabily

1262

Odpovědět

Scott Sterling bude instalován jako protiraketový štít na korejském poloostrově.

702

Odpovědět

The Man, The Myth, The Legend!

1832