Volební debata demokratů na YouTubeStudio C

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 16
77 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:183
Počet zobrazení:6 944

Studio C je skečový pořad méně známé americké televize BYUtv, který se z většiny natáčí před živým publikem. Všechny skeče jsou dostupné na oficiálním YouTube kanálu pořadu, který má už více než 1 milion odběratelů. Skeče se světoznámým sportovcem Scottem Sterlingem tu měly úspěch, takže zkusíme i něco dalšího. Dnes budete svědky americké volební debaty, při které se moderátor rozhodne pokládat jednotlivým kandidátům dotazy přímo z YouTube komentářů, a sami uvidíte, že to nebude vůbec snadné...

Přepis titulků

Dobrý večer. Vítám vás u Volební debaty demokratů 2016. Jmenuji se Anderson Cooper a budu vaším moderátorem. Debatu budeme vysílat živě na YouTube, a spousta tamních komentářů se tak dostane přímo do éteru. Margaery, přečtěte první dotaz z YouTube. První komentář. Pardon, přečtěte první komentář. Už jsem ho přečetla.

Stojí v něm: "První komentář." - Tak přečtěte druhý. - "První komentář." Margaery... přejděme k prvnímu dotazu. "Dali byste prosím odběr mému kanálu?" Pro váš hlas udělám cokoliv. Já dám odběr klidně dvakrát. To bohužel nejde, guvernére. Margaery, jsou tam nějaké relevantní komentáře?

- Ano. - Prosím. "Co to má sakra bejd? To je fejk!" Tato debata je opravdová. Ne, komentuje vaše vlasy. "Vlasy tohoc tejpka jsou moc hustý na to, aby byly tak bílý. To musí bejd fejk!" Taky mi to přijde zvláštní. To není relevantní komentář.

- Kdo ho napsal? - @hillaryclinton. Bill se občas přihlašuje přes můj účet. Dobrá. Senátorko Clintonová, Margaery se začne trochu víc snažit - a vy nám zodpovíte další dotaz. - Dobře. Pardon, kliknula jsem na navrhované video s polárním medvídětem. Už jste ho viděli? Je k sežrání! A viděla jste tu kýchající pandu?

Ano. Tu viděl snad každý. Nesnažte se zapadnout. YouTube komunita vás sežere zaživa. Margaery... Dobrá, mám tu otázku pro senátorku Clintonovou. "Také tak nesnášíte Justina Biebera?" Také. Náš národ trpěl rozmary toho rozmazleného fracka již dost dlouho...

Senátorko, nemusíte odpovídat. - Je to proto, že jsem žena? - Cože? Ne, to s tím nemá nic-- Margaery, najdete už smysluplný dotaz? Tenhle měl nejvíc palců. Neříkejte mi, že tam není žádná zajímavá otázka. "Vyslovte jméno své platonické lásky, zadržte dech, a pak to řekněte pěti dalším lidem."

Ne, dost. Zadržte. Jde o řetězovku. Takhle to nebude mít konce. "Na téhle stránce rozdávaj iPady zadara." "Komentář byl nahlášen jako spam." Spam je tradiční americký pokrm. - Vyrábí se na Havaji. - Prosím! Najděte smysluplnou otázku. Většina komentářů je velmi urážlivá.

Prostě jeden vyberte! Páni, to je velmi rasistické... - Jeďte níž. - Dobrá. - Ještě. - Dobrá. To jsou zvířata. Už něco mám. - "Nejde mi zmáčknout 'Přehrát znovu'." - Jedeme živě. Máte smůlu. - Dvojtečka a závorka.

- To je smajlík, Margaery. - "První komentář." - První komentář je jen jeden! "PROČ JSTE VŠICHNI BLBŠÍ? BÝT S VÁMI, BYLO BY MI TREFNĚ. PŘESNĚ PROTO BYL GORGE BUSH ZLOVEN DVAKRÁT TAK DRŽTE HUDBY GENKOLAKRABKUM." Pardon. Nevíte, co má být to poslední slovo? - Genderové role.

- Podle mě je to arabsky. Dobrá. YouTube evidentně není pro tuto debatu ideální platformou. - Pojďme radši zkusit Twitter. - Dobrá. První dotaz zaslal @hlaslidu78, který se ptá: "Souhlasíte s reformátorskými názory Nelsona Mandely?" Konečně smysluplný dotaz. Pro upřesnění přiložil fotografii Samuela L. Jacksona. V Návratu prvního Avengera byl Mandela skvělý.

Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (2)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

První!

203

Odpovědět

A teď si představte podobnou politickou debatu exkluzivně pro návštěvníky portálu Novinky.cz. :-D

671