Rémi Gaillard – fotbalový pohár

Thumbnail play icon
93 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:2 498
Počet zobrazení:21 669

Jedno starší video Rémiho Gaillarda natočené v době, kdy ještě nebyl zdaleka tolik "profláknutý". Rémi sice někdy říká, že televizi nemá rád, pravdou ale je, že se na obrazovky občas docela rád vetře. Tyto záběry jsou z roku 2002, kdy se vydal škodit na finálový zápas fotbalového mistrovství Francie. Protože původní video bylo v únoru 2011 z Youtube kanálu Rémiho Gaillarda smazáno, museli jsme původní link nahradit linkem na video (též z kanálu Rémiho Gaillarda) s anglickými titulky.

Přepis titulků

Sledujete finále francouzského poháru, zápas Lorient - Bastia. Zápas právě skončil. Náš přítel Rémi je na tribuně. Oblékl si dres Lorientu, který vlastně ani není správný dres tohoto mužstva. Teď pronikne mezi hráče a nikdo si ho ani nevšimne. Za chvíli ho uvidíte na svých obrazovkách. Tady je. Pohybuje se mezi hráči a jde podat ruku prezidentovi republiky, který mu, jak nám Rémi později prozradil, řekl, že hrál výborně.

Podává si ruku s prezidentem republiky... A uvidíte, že se všichni nechali nachytat. Říkáte si - dobře, podařilo se mu proniknout mezi hráče... Ale to není všechno. Rémi sestupuje na hřiště, prochází kolem bezpečnostních kontrol... Podívejte, na nohou má kecky, měli by si ho všimnout. Ale nikdo si ho nevšímá. Je mezi hráči, běží po hřišti, vrhá se před fotografy, trochu si při tom natluče.

A nejlepší je, že ani sami hráči... Teď křičí svůj slogan: Kdo nesmysly tropí rád, kýmkoli se může stát. Bere si pohár... Mě nejvíc dostalo, že ani sami hráči nezaregistrovali, že je mezi nimi vetřelec. Jde pozdravit diváky... Teď skáče a raduje se s ostatními hráči, kteří se s ním objímají. a možná si říkají: "Asi náhradník, proto ho neznám."

Čestné kolečko... Je to neuvěřitelné, když člověk ví, že jsou všude bezpečnostní zátarasy. Úžasné. Tohle je jedna z mých oblíbených scén, když ho kapitán Darcheville vezme kolem ramen. Nikdo si ničeho nevšiml. Malé objetí od Jean-Clauda Darcheville, který později přestoupil do klubu Girondins Bordeaux.

Ale to ještě není konec, jak za chvíli uvidíte. Rémi jde před kamery... Druhý den se pak objeví ve sportovním vysílání téměř na všech televizních stanicích. Čestné kolečko s pohárem... A hlasatel mu dává slovo! Chtěl bych vzkázat trenérovi Rogeru Lemerrovi, že jsem k dispozici. Odchází a zdraví diváky. Podle mě je to úžasné.

Poslední pozdrav, ale počkejte... Poslední pozdrav, ale to nejlepší nakonec... Dokonce i fanoušci ho považují za hráče a po této vlně jde Rémi rozdávat autogramy. Rozdává autogramy... Od Kohokoli... Ještě ke všemu se na míče podepisuje jako Kdokoli.

Je vidět, že když má člověk tu správnou drzost, může dělat opravdu cokoli. Bravo, Rémi. Skvěle. Kdo nesmysly tropí rád, kýmkoli se může stát. Překlad: LaBleue www.videacesky.cz

Komentáře (60)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Neuvěřitelný, jak mu to prošlo :D

301

Odpovědět

Když na to máš,tak je to sranda!

260

Odpovědět

kekso: Opraveno, ale musela jsem původní video nahradit videem s anglickými titulky. Totéž video bez anglických titulků, na které jsme tu měli link původně, bylo na Youtube kanálu Rémiho Gaillarda znepřístupněno. Zřejmě už tam chtějí mít každé video jen jednou, a ne jednou s anglickými titulky a jednou bez titulků.

190

Odpovědět

Embedding this video is disabled by its owner.

180

Odpovědět

A takto to chodí i v životě. Před pár lety byla delegována(asi z vlády) parta kloučků do naší firmy, kteří se tvářili jako top manažeři. Dokázali během několika let prosperující firmu přivést k pokraji krachu. Otevřeně řečeno, vytunelovali 5,5 miliard Kč. Slušný výkon. Je úsměvné, že nikdo nebyl ani obviněn. Nyní se o něco podobného možná pokusí s českou poštou.

204

Odpovědět

Tak mě při tom, jak komentovali jeho kecky, napadla věta z Vykoupení z veznice Shawshank, "Vážně, jak často se chlapovi díváte na boty?" :D

271

Odpovědět

Chuck Norris měl jednou pohlavní styk s francouzkou. Výsledek=Rémi Gaillard

244

Odpovědět

hustodémonsky krutopřísný..xD

192

Odpovědět

To je BLAZEN! :D ja znej nemuzu on je proste bozi!

202

Odpovědět

Tvle, jak se tam dostal?! :D

181

Odpovědět

Tak blbí můžou být fakt jenom frantíci..

198

Odpovědět

Časo o sobě lidé mluví jako o lidech, co dokáží cokoli, protože jsou to "blázni"... ale tenhle týpek je jeden z mála, co to potvrzují...moc mu fandím!! :D :))

191

Odpovědět

Tenhle frajer ma koule s ocele

182

Odpovědět

tohle je pravý nefalšovaný BOREC! :D

182

Odpovědět

Borec ze všech nejborcovaťejší... :D

182

Další