Přistání na golfovém hřišti

Thumbnail play icon
92 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:486
Počet zobrazení:5 929

Rémi Gaillard v jednom ze svých převleků, tentokrát na golfovém hřišti.

Přepis titulků

Překlad: LaBleue www.videacesky.cz Haló, Houstone, tady Měsíc. Jsem připraven udělat první krok. Je to malý krok pro člověka, ale obrovský skok pro lidstvo. Jsem na povrchu. Všechno v pořádku. Ale je tu další návštěvník.

Mise splněna. Kdo nesmysly tropí rád, kýmkoli se může stát. Houstone, máme problém. Haló, Houstone? Houstone, vracím se domů.

Komentáře (34)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

tak to byl dobry vysadek

210

Odpovědět

ten konec je luxusní, prý Houstone, máme problém :D

200

Odpovědět

Yoss: To jsem zkoušela a ne jednou, ale ani z mého kanálu to pak nejde vkládat, i když zadám, že chci vkládání povolit. Ta autorská práva TF1 (fr. televize) jsou "zabudovaná" v tom videu a hned v momentě nahrání pošle Youtube zprávu, že je video blokováno.
Stalo se mi to i u jiných videí, co patřila TF1 - nikdy nešla vkládat.

190

Odpovědět

moment posli mi email mrknu se po warez forech specialne pro videa cesky ja totiz odolam temne strane warezu http://www.videacesky.cz/wp-includes/images/smilies/icon_biggrin.gif

190

Odpovědět

LaBleue: A nebylo by resenim to video stahnout a pak uploudnout na svuj kanal?

190

Odpovědět

To je škoda. Mluví docela rychle, v jiných skečích mu vůbec nerozumím a v tomhle jen proto, že vím o čem mluví. :D Ale nevadí, třeba se časem nějaké povolené video najde.

190

Odpovědět

ScreaMaker: Gada Elmaleha miluju a tenhle jeho kultovní skeč už znám nazpaměť, hrozně ráda bych ho sem přeložila, ale bohužel tohle video, byť je na Youtube několikrát, nikde nemá povolené vkládání, tj. sem ho nedostaneme.
Kromě toho má Gad pár hodně dobrých skečů na (tuším předposledním) DVD L'autre c'est moi, ale když se na Youtube objeví, jsou zakrátko smazány kvůli autorským právům. Na Youtube jsem (s povoleným vkládáním) našla jen pár jeho slabších skečů.

180

Odpovědět

@LaBleue: Ahoj, jsem rád, že konečně překládá i někdo, kdo umí francouzsky. Sám se už nějakou dobu učím a na poslech často dostávám zajímavá videa, která ale většinou nezvládnu dost dobře přeložit. Proto bych ti chtěl navrhnout například videay Gada Elmaleha, například La cigarette: http://www.youtube.com/watch?v=nCLr7MV3DS4 Koukni, jestli se ti to bude líbit a kdybys to přeložila, byl bych moc rád. :)

180

Odpovědět

moje nejoblíbenější video od Remiho :)

180

Odpovědět

tohle neni ani na překlad :-D

180

Odpovědět

Wlk91: Možná proto, že se tam mluví. :-D

181

Odpovědět

Remiho sleduju pořád, ale nevím, jestli zrovna todle video mělo smysl překládat, ikdyž u některých by se to hodilo :)

180

Odpovědět

fagoun: LaBleue je žena. ;-)

181

Odpovědět

Velký dík LaBleuemu, nečekal jsem že další přijde tak rychle ;-) :-) díky moc, skvělé videjko ;-)

180

Odpovědět

REMI!!!!! :D jooo konečně je tu taky největší borec

180

Další