Rémi Gaillard - Klokan

Thumbnail play icon
92 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:748
Počet zobrazení:10 808

Po uveřejnění videa Přistání na golfovém hřišti si několik z vás psalo o dalšího Rémiho Gaillarda. Ve většině jeho skečů se skoro nemluví, nicméně protože Rémi sám říká, že písničky z poloviny vytvářejí jeho skeče, přeložila jsem tentokrát alespoň píseň Kangourou Nomade od skupiny N&SK, která doprovází jeho známé video Klokan. Tento skeč už je ale z těch poněkud drsnějších - chvílemi je v něm Rémi opravdu na zabití a s některými oběťmi jeho žertů nelze než soucítit.  :-)

Přepis titulků

VAROVÁNÍ: Nikdy nestrhávejte policistovi čepici a neskákejte po ní, náš klokan se při tom se zlou potázal. Jump! Jump! Jump! Jump! Jump! Jump! Budu vám vyprávět o podivné příšeře, která chodí strašit prodavače černých myšlenek. Srandovní příšera, lovec megalomanů, co miluje muziku a hopsá do rytmu.

Je to obyčejný příběh o toulavém klokanovi, který skáče výš a výš, aby zadupal do země tupé nácky. Je to obyčejný příběh o toulavém klokanovi, o jeho zvláštním poslání - úplném rozdupání. Rozdupe černé myšlenky. Rozdupe černé myšlenky. Rozdupe černé myšlenky.

Rozdupe černé myšlenky. Toulavý klokan, co není odnikud, obohacují ho odlišnosti, míšení a prolínání. V naší jednotě je jeho síla. Je to obávaný lovec černých myšlenek všeho druhu a zakořeněných principů. Je to obyčejný příběh o toulavém klokanovi, který skáče výš a výš, aby zadupal do země tupé nácky. Rozdupe černé myšlenky.

Rozdupe černé myšlenky. Rozdupe černé myšlenky. Rozdupe černé myšlenky. Rozdupe černé myšlenky. Toulavý klokan je vymyšlená příšera, zrozená z kouzla večerního koncertu, kdy vy, publikum, rozdupáváte černé myšlenky, když skáčete všichni jako jeden muž.

Rozdupej černé myšlenky! A nikdy nepřestaň! Rozdupej černé myšlenky! A nikdy nepřestaň! Rozdupe černé myšlenky. Rozdupe černé myšlenky. Rozdupe černé myšlenky. Rozdupe černé myšlenky.

Rozdupe černé myšlenky. Rozdupe černé myšlenky. Rozdupe černé myšlenky. Kdo nesmysly tropí rád, kýmkoli se může stát. Ať to přestane točit. Přestaňte točit, to není k smíchu. Překlad: LaBleue www.videacesky.cz

Komentáře (52)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

=)

180

Odpovědět

sasenka013: Kangourou Nomade, je to napsáno v titulku. :-)

180

Odpovědět

prosím, ako sa volá tá pesnička ? stále dokola si to púšťam a chem to mať i v mobile :) Ďakujem

181

Odpovědět

Nejlepší jak sundal toho golfistu :D

190

Odpovědět

Tomaqa bude asi člověk bez humoru, semtam se člověk může zasmát, ještě k tomu, když ví, že je to Rémi =) tohle byl asi nejslabší odvar jeho videí, ale i tak, pořád dobrej průměr =)

190

Odpovědět

Ubohé je slabé slovo.. a nejhorší je že se to ještě někomu líbí a přijde mu to vtipné

187

Odpovědět

Nejlepší jak je buď šnek, nebo voják xD doporučuju na youtube

180

Odpovědět

Poněkud trapné. Humor úrovně základní školy

186

Odpovědět

jídlo a golfista byli nejlepší :D

180

Odpovědět

Jedno z mála videí, které si skutečně zaslouží vysoké hodnocení. Víc takových.

180

Odpovědět

Takhle jsem se už fakt dlouho nezasmál :D Nejlepší bylo jak ho skopnul do vody

180

Odpovědět

suhlasim s Wolfom

180

Odpovědět

Nejlepsi klokan :) a potom od nej asi Pac-man se mi libi ale tam neni nic ne prekladani skoro :(

180

Odpovědět

:D:D a vytah:D

180

Odpovědět

:D:D nej bylo jak si tam vzal to jidlo:D

180

Další