Rémi Gaillard – Olympiáda

Thumbnail play icon
89 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:111
Počet zobrazení:5 445

Legenda se vrací a inspirovala se u olympijských disciplín! K překladu toho sice jako tradičně moc nebylo, ale doufáme, že vám video od krále francouzského pranku udělá radost :).

Poznámka:
Překlad Rémiho hesla, které se objeví v závěru videa, jsem převzala od LaBleue, která ho vymyslela pro toto video.

Přepis titulků

Do toho! No pohleďte! Úžasné! Tak to bylo skvělé! Ano! Nádhera! Kdo nesmysly tropí rád, kýmkoli se může stát. Překlad: elcharvatova www.videacesky.cz Je důležité tropit nesmysly!

Komentáře (13)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

U tohoto videa mám rozporuplné pocity. Když to shrnu hned ze úvodu, tak i když jsou některé věci vtipné a OK, tak to kazí ta zbylá část.
Sice jsou to situace vtipné, ale některé věci jsou už za hranou a to především proto, že nejsou nahrané a reálně ubližují nechtěným zúčastněným. V okamžiku, kdy svým jednáním někomu (u)škodíte, už to není vtipné, ale minimálně trapné. Co je vtipného na tom, ukrást paní kabelku a po vzoru vrhu kladivem ji vrhnout v dáli. Že jsou v kabelce věci, které se mohou zničit? Že se poničí samotná kabelka? Koho to zajímá... no minimálně ty, kteří se tomu smějí to nezajímá a určitě to nezajímá Rémiho. Skočit někomu zákeřně zezadu na záda a mít chvíli převahu? No vážně vtipné... (Mimo jiné, ve snímku na pláži si všimněte symbolu sportu. Jsou v něm sportovci pěkně čelem k sobě. Ano, vím, že se během zápasu jeden sportovec dostane na záda druhému, ale to si musí vybojovat a ne zbaběle zneužít situaci.). To s tím prutem je stejné jako s kabelkou. Opakovaný "vtip" už není vtipný...
Co ovšem čekat od člověka, který byl již asi 600krát obžalován a v podstatě tím dává najevo, že ostatní lidé jsou mu u konečníku, a že jimi opovrhuje.

63

Odpovědět

no hlavně že s tebou musí být sranda až za hrob. nebuďte takoví suchaři, kdo si neumí udělat p***l sám ze sebe, nemá smysl pro humor a i když by tě to třeba v té chvíli dost nasralo, vidět se pak v takovém sestřihu online tě musí pobavit :))

10

Odpovědět

+kubajzTak ani netvrdím, že jsem generátor vtipů..Možná je to proto, že mám natolik soudnosti, že snažím nepřekročit hranici přijatelnosti. Nesnažím se být vtipný za každou cenu, jenom proto, abych si pohonil ego, že jsem nejvtipnější z kolektivu. Možná je to také tím, že lidé okolo mě nepotřebují podobné dokazování a stačí jim "sucharské" vtípky všedního dne...
Nevěřím, že kdybyste ukázali tento sestřih videí např. té paní, které zahodil kabelku, tak by se s odstupem času smála, ale možná se mýlím a smála by se při pomyšlení na to, jak tehdy musela řešit rozbitý displej na smartphone...

00

Odpovědět

Takýchto chudákov treba bojkotovať. Ak druhá strana súhlasí prečo nie inak je to iba úbohé obťažovanie. Nevidím nič vtipného na tom že niekomu skazim deň. Každý nech sa zamyslí či by mu bolo do smiechu ak by on bol na mieste obeťe.

117

Odpovědět

To narokom pises gramaticky jak uplny retard ?
Btw, jednemu cloveku sice skazi den, ale zlepsi den stovkam dalsim, ktori sa na tom zasmeju.

210

Odpovědět

Remi je skvělej, ale podle mě je to všechno nahraný, jako pranky na YOutube

72

Odpovědět

pozor není to nahrané. Remi je jeden z lidí, na které je podáno nejvíce trestních oznámení na světě :D

90

Odpovědět

+DovaraPak se nabízí otázka, jakto, že je pořád na svobodě (naživu)?

30

Odpovědět

Dostihy a zápas ušly.

12

Odpovědět

Jednou ho někdo chytí a brutálně zmlátí...a dobře mu tak...

152

Odpovědět

No, už se mu to párkrát stalo, ne jen jednou :) Naštěstí ho to nezastavilo...

182

Odpovědět

+NicA proc to nikde neukaze ? :D na to bych se rad podival. Strejda google nic nenasel :/

00