Epizoda 2: StopLARPs

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 2
79 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:118
Počet zobrazení:4 261

Skupina se minule vypořádala s Legií a dnes se jí do cesty postaví půl-orkové. Jak to zvládnou?

Přepis titulků

- Použil jsi to někdy? - Ne. Žádný hráč mě nikdy tak nenaštval. Zatím. Ne že by šipková zbraň někomu zabránila zpochybňovat rozhodnutí PJ. Byl bys překvapený. "Nemiř mi do obličeje" berou nerdi opravdu vážně. Lákalo tě to ji použít? A tím si spustil druhou past.

Co? Kdepak, to pravidlo je ze čtvrté edice, ne z páté. Vidíš, Evane? Prosím, nech mě projít těmi dveřmi, aniž by mě ta šipka zranila! Je otrávená? Ne dříve promluvit, pak zlomit. První výsledek. Použil jsem poslední lektvar a musím se dostat za ty dveře.

Umřu! Noctus umře. Řekněme, že když to hráč schytá střelou z té zbraně, tak mě musel opravdu nasrat. Má to důvod, proč se mu říká Vyhostitel. Jo, kurva! Jo! Takhle válím. Mezi námi a pevností sira Kelletha stojí Felnorský les.

Jeho hranice chrání půl-orkové. Nemůžeme riskovat, že by se Jedenáctého oka zmocnil půl-ork. Je rozhodnuto, já a Biff tu budeme chránit Jedenácté oko. Noctus a Astra zajistí bezpečný průchod lesem. Rozděluješ skupinu? Napadlo mě, že bychom se mohli více prozkoumat motivy postav. Willovy postavy? To ti zabere 35 vteřin.

Až to dokončíš, víš, kde nás najdeš. Takže místo akce jen budeme čekat. Vybrala sis nudnější volbu. Corillia si nikdy nemohla s Biffem promluvit v soukromí. Jen potřebujeme projít lesem. Nikdo neprojde! Pamatujeme si, co jste udělali posledně! To bylo nedorozumění.

Tvůj společník se oženil s náčelníkovou dcerou a pak uprostřed noci utekl. Cože Biff udělal? To byla Corillia. Závidím ti tvou bezstarostnost, Biffe. Život mága je plný studia a disciplíny. Hraničáři střílí... v lese. Mluvíme k rostlinám. Je to nuda. Proto ses vydal za dobrodružstvím?

Spíš proto, že Arthur říkal, že budu moct Evana uhodit pěnovou tyčí. Biffe, je ještě něco, co tě vzrušuje? Být se mnou není vzrušující? Jen čekáme, až se vrátí Noctus a Astra. Proč jen čekat? Dochází nám čas. Mně dochází trpělivost. Pokud neodejdete, pošlu zprávu...

Královi! Ne, to ne! Všechno, jen ne tohle. Jdeme! Dobře, seru na to! Moment, je jedním z nejsilnějších NPC na kontinentu. Dokáže postavu zabít jediným úderem. No když to říkáš...

Co to, kurva, je? Tichý úder! Zloděj si vždy najde svůj cíl. To byla moje trofej! Biffe, co si myslíš o elfech? Ty uši jsou roztomilé. Moje nejdivnější erekce byla při sledování FernGully. A co teď?

Stop! Wille, to znamená, že máš přestat hrát. Přestal hrát už před jakou dobou. Je to jen rozvoj postavy. Jen jsem říkal, jak jsou hraničáři na prd a to Corilliu nažhavilo... Jen v roli postavy. To je v pohodě. Jasně, jen v postavě. Biff chce sbalit 200 let starou ženu.

Cože? Elfové procházejí pubertou ve věku 200 let při Rituálu svázání s lesem. To je fuk. To Biffa nezastaví při prozkoumávání Jižního chrámu rozkoše. Stop! Jižní chrám rozkoše. Fuj, fuj, fuj... Překlad: Mithril www.videacesky.cz

Komentáře (10)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Škoda že nejsou přeložené další díly :(

10

Odpovědět

Jsem zvědavá na další díl :) akorát dlouho žádný nepřibyl

10

Odpovědět

Chceme další díly!

30

Odpovědět

Za mě dobrý, keep going :-)

111

Odpovědět

Kam se poděl TableTop? :-)

184

Odpovědět

Mně se to líbí :-D nvm proč na to každej akorát nadává.

202

Odpovědět

Jako narovinu nazev dilu vystihuje to co si preju z hlouby duse.... STOP STOP STOP

310

Odpovědět

Stačí zmáčknout tlačítko a video se zastaví. :-)

210

Odpovědět

+Corwin8Well played.

60

Odpovědět

nevim no...dobra chujovina

58