Epizoda 1: PJLARPs

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 2
66 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:152
Počet zobrazení:4 935

Na konci minulého dílu se postavy dozvěděly, že se jejich skupina rozšíří. Paladin se může každé skupince dobrodruhů hodit. Ale není paladin jako paladin.

Přepis titulků

Jo, pamatuju si minulý týden. - Dnes přibude nový hráč. - Jo, nemůžu se dočkat. Arthure? - Co? - To je soukromý hovor? - Ne, to je naléhavý hovor od klienta. - Tak fajn. Super! Aspoň se dnes hraje. Jo, jsem zvědavá, co se stane.

- Řekni mamce, že dneska hrajeme u vás. - Jo, dobře. - Evan? - Same! Máma říká, že s vámi dneska hraju. Ne, nehraješ. Řekni jí, že roleplay tě učí uctívat ďábla. No a? Jí je to jedno. - Promiň. - Ahoj, Brittany. - Co ty uši?

- Moje postava je elfka. Vypadáš jako vulkánská děvka. Střelil jsem Arthura, pamatuješ? - Přímo do ptáka. - Večer ahoj. Jasně, ahoj. Střelil jsem chlapa do péra. Jdeme na to. - Co od toho čekáš? - Nevím, ty jsi říkal, že paladina potřebujeme. Paladina nutně potřebujeme.

- Bude nás skvěle doplňovat. - Rozhodně. - Čau. - Co je zač ten nový hráč? Paladin. Čili válečný kněz. Paladina potřebujeme. Wille, máš dobrý kostým. Jsi jediný existující hraničář/barista. Mám tu tohle. Obleč si to. Co to je?

- Je to tunika. - To je snad jasné. . No jasně, tunika. - Obleč si jí. Tak tohle je Shane. - Ahoj. - Ahoj, my nekoušeme. Moc... No tak, nebuď pitomec. Řekni jí své jméno. Tak fajn. Jsem Noctur, výjimečný zlodějíček.

Pokud potřebuješ někoho tiše zabít, jsem tvůj člověk. Nech toho. Hádám, že se ve skutečnosti Noctus nejmenuješ. Ne, já jsem Arthur. To je Evan, toho znáš. Je to PJ a můj nejlepší kamarád. - A žiju s ním. - Já jsem Brittany. Hraju elfskou kouzelnici Corilliu.

Will. Tohle je můj bratr Will. Je to hraničář. Já jsem Shane a budu hrát paladinku Astru. Můžeme začít? Jdeme na to. Ráda tě vidím, lady Astro. Náš přítel Noctus utrpěl vážné zranění.

Přiložením rukou to vyléčím. Udělám to ráda. Moment? Přiložením rukou? Ty se dotkneš toho zranění? Noctusi, dlužíš mi pořádné poděkování. Mír s tebou, Noctusi. Astra se dotkla zranění a malý Noctus se cítí lépe. Ubohost... Tady Legie!

Víme, že tam je ten, který ukradl Jedenácté oko! Vydejte nám ho nebo zabijeme všechny uvnitř. Lady Corillio, nebudou moc otálet. Tady máš 100 zlaťáků. Všichni vypadneme zadem. Víc zlata jsem nikdy neviděl. Corillio, zapal hostinec. Co? Nechť na ně spadne hořící hostinec.

Nechť shoří! - No teda. - Zapalme jim pohřební hranici. Každý, kdo se bude snažit uniknout bude vhozen zpět do plamenů. Ježiši, copak nejsi kněz? Za to zlato si hostinský postaví nový podnik a my zabijeme pár vojáků. - Takže moje příběhová linka s Legionáři... - Se promění v popel. Může s náma zůstat? Překlad: Mithril www.videacesky.cz

Komentáře (12)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Prosím překladatele aby se nenechal odradit místním publikem a překládal dál, je to skvělý seriál a jsem moc zvědavý na další díly.

20

Odpovědět

Mládí jsem strávil hraním dračáku a do LARPu taky trochu vidím, ale buhužel i já musím konstatovat, že to na co jsem se právě díval, je dost trapný...

11

Odpovědět

Májka! Májka! Tolik májky......z toho by jednomu za chvíli májklo.

20

Odpovědět

trapnejsi verze the guild :(

15

Odpovědět

No, dostalo to druhou a poslední šanci.
Ať si to narvou do výtrusnice – pro mne osobně odpad.

33

Odpovědět

Mithril, bude prosím nějak dodatečně přeložen John Oliver? Dík za odpověď.

10

Odpovědět

Poslední díl o volbách jsem nepřekládal a ani to neplánuju. Viděl jsem to, a pro české publikum mi přišlo celkem nicneříkající a asi by se u toho lidé nudili. Takže jsem radši přeložil pár jiných. :) Ale příští týden by měl normálně být. :)

32

Odpovědět

+MithrilNo, mě, který si vyplňuje volební kalkulačky pro všelijaké státy, by to zajímalo. Ale uznávám, že já to překládat nebudu.

40

Odpovědět

+MithrilNo nic, zkusím se na to podívat sám, ale díky za odpověď :)

10

Odpovědět

Jsem jedinej, co to pořád nechápe/mu to nepřipadá vtipný? Jaksi mi uniká význam...

411

Odpovědět

no, má to být filmová podoba D&D (v našich končinach známé jako Dračí doupě). Pokud ovšem "dračák" neznáš, tak ti to může připomínat každé druhé RPG, které znáš z počítače (či jiné platformy). Pokud ovšem Dračí doupě znáš, tak možná budeš jen suchar bez špetky humoru (prosím nebrat jako urážku), nebo jsem já prostě dost jednoduchý, na to aby mi to přišlo vtipné, kdo ví...

54

Odpovědět

Kéž by tak každý z těch 15+ překladatelů zvládal aspoň 4 videjka za měsíc, když Mithril jich zvládá 13...

220