Každý hrdina potřebuje pomocThe Legend of Neil (S03E05)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 3
92 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:261
Počet zobrazení:4 516

S Linkem to v posledních epizodách vypadalo dost špatně a tak je načase odhodit všechny spory stranou a požádat o pomoc, koho jiného než svého mentora. Nechť třídenní výcvikový kurz započne!
Další epizodu čekejte ve čtvrtek od 20:00.

 

Všechny předchozí epizody najdete právě u nás.

Přepis titulků

V minulých dílech The Legend of Neil. Stařec a Neil prožívají krizi. Končím s mentorstvím. A v poslední době mu Gannonovi posluhovači dávali zabrat. Nemá správný trénink. A kurva, my tě nevycvičili? My tě ne... Je to třídenní kurz. A teď je sám, bez štítu a přátel.

Chudáček. Poslední věc, kterou si Neil pamatuje, je, že opilý hrál Zeldu, a pak ho vytáhnul a masturboval nad vílou ze hry, protože byla celkem sexy a pak se začal škrtit ovladačem od Nintenda a byl záhadným způsobem přenesen do hry.

Ta jeskyně tu někde musí být. Snad to zabere. Jsi tam, starče? Staaařec tu právě teď není. Opravdu? Proto jsem tě teď slyšel? Toto je nahrávka, kterou jsem připravil. Můžete zanechat zprávu. Takže jsi do té nahrávky vložil pauzy a odpovědi na specifické otázky?

Stařec tu právě teď není. - Po pípnutí zanechte své jméno a vzkaz. - Dobře, dobře. A pokud voláte kvůli starodávným bicyklům, jsou stále na prodej a k zapůjčení. Božínku. - Za to zaplatíš. - Jo, to je fuk. Nevidíš, že jsem uprostřed...

nacvičování stání? - Dobře. - Lidé to dělají. - To je v pořádku. - Nedívej se na mě tak. - Taky teď nacvičuju stání? - Nevím, nacvičuješ? - Starče, přemýšlel jsem - a myslím, že potřebuju... - Co to? Potřebuješ? No tak, však víš, však víš co. - Co potřebuješ? - Potřebuju... - tvou...

- Začíná to na p? - Řekni to. - Pomoc. Jako dítě potřebuje lahev. Má pomoc je ta lahev, chceš cucat mou pomoc. Nechci nic cucat, jen chci tvou pomoc. - A? - A... Omlouvám se, že jsem s tím seknul. A? A byl jsem malá pitomá buznička, co si kroutí bradavkama.

Aaa? Nevím, co ještě bych mohl říct. - Že mě miluješ. - Vážně? Vážňácky. Dobře. Miluju tě. - Vážňácky? -Vážňácky! - Dobře. Gannona neporazíš jen s 8 srdci.

A budeš mě muset začít poslouchat. Já vím. Budeš muset zesílit. Budeš potřebovat... třídenní výcvikový kurz. Fajn, dobře, pojďme na to. Ale nebude to jednoduché. Nemužeš tím jen tak proplout. Ne, no, úder za úderem.

Světla! Rameno, rameno, tělo. Úkrok, otočka, zab ho! Nic jsi neudělal. Musíš se soustředit. Co to je? - To je Zol. - Špatně! To je hrůza, ukážu ti to.

Postav se za to a zvedej tohle vzadu. - Co to je? - Svíčka. - Co dělá? - Hoří a osvětluje místnost. - A některé i voní. - Je to páka? Špatně. Do hajzlu s tebou. Bacha na jazyk. A zab ho, správně.

Opravdu jsi ho zabil? Dobře. Nesnaž se jen znát předmět, buď předmětem. To nedává smysl. Dej ruku na můj bok, a dělej, co já. Zuzka s Alicí, nahé na ulici. Papej, to je kouzelná srdíčková sušenka. Namaloval jsem ji. Kolika zločinů se dopustily?

Jedna, dva, tři, čtyři. Dotkl jsem se tě, plác plác, leze ti pták. Otočka a zab ho, je tady. A znova. To je Pee Hat. Správně! - Vždyť jsem to řekl správně! - Síla zvyku. Píšťala!

Bomba a bumerang najednou. Osvětluje místnost a některé voní. Nahoru a dolů, rameno, rameno, sexy. Zásah! Použij tělo. Úkrok s otočkou. Silový výcvik. Vytrvalost. Tanec, skotačení na pláži. Jsi připraven.

Připraven na kouzelný meč. Super, kde je? Nemůžu ti ho jen tak dát. Musíš si ho zasloužit. Vždyť jsi právě řekl, že jsem připraven na... Jsi připraven zjistit, jestli jsi připraven. Nalezneš ho na hřbitově oživlých nočních můr. Panebože, co tam je? Oživlé noční můry.

Je to ve jméně, takže to je snad jasné. Jo, je. Máš pravdu. Určitě bys tam nenašel žádné hrnky. Hrnky najdeš v doupěti hrnků. Takže už máš všechno? Svíčku, bumerang, ano? Jo, všechno je v inventáři, starče. A směr si pamatuješ? Ztracené lesy, sever, západ, jih, západ.

- Jasně. - Super, pak tedy jsi... Asi jsi připraven jít. Omluv mě. To alergie. - Hej, starče. - Ano? Co je? Díky, za všechno. Máš v sobě sílu, Linku. Vždy jsi měl. Jmenuju se Neil, vím, že to víš.

Na některé věci asi musíš přijít sám. Tentokrát to fungovalo! - To se ti povedlo. - Já vím, říkal jsem, že to zvládnu. Co to... - A kur.. - ...va! Překlad: Zoidy Korekce: scr00chy www.videacesky.cz

Komentáře (33)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

jak je ta písnička na konci?

180

Odpovědět

Nevim proc, ale tenhle dil mi nejde spustit... Ukaze se kolecko nacitani, to tam zustane a dal nic...Snad se mi to nak rozjede. Jinak diky za preklad :) supr serial

181

Odpovědět

Zoidy, ty to zvládneš, všichni ti plně důvěřujeme a jsme ti bezmezně vděční.

190

Odpovědět

No to teda, má to přes 20min, to abych začal už pomalu teď :D. Ale musím říct, že je to zakončené naprosto úžasně :)

180

Odpovědět

nekdy okolo 3:14 se mi to sekne a vrati na zacatek :/

180

Odpovědět

Pyta: no tak ze ho naplno prelozi :D

180

Odpovědět

Pip: nejsi daleko od pravdy, poslední díl série bude poněkud delší. Jsem zvědav, jak se s ním popasují překladatelé.

180

Odpovědět

LoN nikdy nesklame :D

180

Odpovědět

Začínám přemýšlet jestli by nestálo za to zakončit poslední díl celovečerákem xD... nenene, jistě že ne, většinu věcí tímhle vždycky poserou... tím jsem jen chtěl říct, že to je momentálně pro mě špičkovej seriál!! Tenhle díl se mi zatím líbil asi nejvíc xD

180

Odpovědět

ty záběry na tepláky byly fakt nechutný.. ale jinak dobrej díl!!

180

Odpovědět

Ti maj ale péra!!! :D

180

Odpovědět

kur-----------va :D:D:D:D:D

180

Odpovědět

Hrnky najdeš v doupěti hrnků:-D

180

Odpovědět

Standing practice .)

180

Odpovědět

az ma zamrazilio :D fakt mrte

180

Další