Lego Batman je žárlivka

Thumbnail play icon
81 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:229
Počet zobrazení:4 662

Z Lega nebo z masa a kostí, Batman se vždycky považoval za bezkonkurenčního buchtolapku. Dokud mu tedy Hustěnka nedala kopačky a Chris Pratt nezačal chodit do posilovny.

Přepis titulků

překlad: Maty www.VideaČesky.cz LEGO BATMAN JE ŽÁRLIVKA - Čus, kotě! - Batmane! Kde ses tu vzal? Oknem přece. Promiň za ten zámek. Je rozbitej. Tos nemohl zaklepat jako člověk?

Kotě... Dobře víš, že ne. Protože jsem Batman. Tak si buď Batman někde jinde. Emett tu bude každou chvíli, jdeme na véču. Á, randíčko. - To mi chybí. - Vždyť jsi nikdy nepřišel! No a jak to jde, když teď máš...

pro změnu tak obyčejnýho chlapa? Docela krok zpátky, když jsi chodila s Batmanem. Vždyť ani nemá tajnou identitu! - Je okouzlující. - A já charismatickej! - Je laskavej. - A já nabušenej! - Má dobrý srdce. - A já mám Batmobil! O co ti jako jde? Jen se divím, že holka jako ty skončila zrovna s ním.

To ti fakt nevadí se tahat s někým tak... asexuálním? Čau, puso. Soráč, že jdu pozdě, musel jsem trsat, abych zachránil svět. Budu ti to vyprávět. Vypadáš... Jinak.

No jo, chodil jsem trochu do fitka. Už nejsem ten kluk, co se chodíval bavit do parku. Ták, Batmane... co žes to říkal o Emettovi? Brouku, nekřič tak, víš přece, že teď jsem Starlord. Promiň, já zapomněla. Tvoje tajná identita. Nechceš se projet?

Už mi ji vrátili ze servisu. Ráda! Pořád ale nemá Batmobil! Fajn, to docela ujde.

Komentáře (8)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Everything is Batman!

20

Odpovědět

Jen poznámka:
ASEXUÁLNÍ znamená úplně něco jiného. Un-hot bych spíše přeložil jako "neatraktivní" nebo "nepřitažlivý". Naráží na to že je nevzhledný a ne přitežlivý, ne že ho nikdo nepřitahuje.

160

Odpovědět

Ale Batman je pořád lepší. Protože je to Batman!!!

222

Odpovědět

Moment, to sehnali Willa Arnetta nebo ho někdo tak dobře imitoval? Ten hlas je k nerozeznání od opravdovýho Batmana z opravdovýho LEGO Movie. :D

162

Odpovědět

Lego Movie jsem česky neviděl, ale fakt se Wyldstyle jmenovala Hustěnka ? :-D

160

Odpovědět

Jojo, česky to fakt byla Hustěnka. Ale nepomohlo to, taky si jí pletli s dýdžejkou.

230

Odpovědět

+MikeAch ta čeština :-D

130

Odpovědět

Hele, Batman taky nakonec pil čaj sám :D

750