LEGO PříběhJak to mělo skončit

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 56
92 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:471
Počet zobrazení:6 146

Po nějaké době se podíváme opět na parodii aktuálního hitu. Tentokrát to bude LEGO Příběh, ve kterém svou roli sehrála i stará dobrá dvojka - Supík a Narcis.

 

Přepis titulků

JAK MĚL SKONČIT LEGO® PŘÍBĚH Deset vteřin po skončení LEGO® příběhu Co se stalo? Vždyť my jsme superhrdinové i mistři-stavitelé. Nechápu. No, jsme v tom blázinci, posloucháme Emmeta, když se objeví Zlej polda a všechny nás zajme. Ne všichni z nás byli zajatí. Chceš mi říct, že Supermana, Muže z oceli, přemůže pár dronů a pak ho zastaví žvejkačka? Žvejkačka?

- Musela to být kryptonitová žvejkačka. - Asi. Měl jsem udělat: "Co je to? Žvejkačka?" Proč si nesežvejkneš tohle? Božíčku! - Superman všechny zachránil! - Superman! Superman! Superman! - No a proč jsi to neudělal? - Já nevím! Spousta superhrdinů byla přemožena, jako by vůbec neměli žádné superschopnosti. Nedává to smysl.

- Wonder Woman... zabásnutá. - Krucinál! - Michelangelo... sejmutej. - To není hezký. - Dokonce i zatracenej Gandalf s Brumbálem? - A sakra! Díky moc, kouzla. Jo, o tom mi povídej. My superhrdinové jsme špatně prezentovaní. - Že jo, chlapi? - Jo. Naprosto. Tak se uvidíme pozdějc.

- Víš, co si myslím? Prostě žárlíš. - To teda ne. - Jsi hrozná žárlivka. - Tak zaprvé, neříkej "žárlivka". - To je divný. - Jsi naštvanej, protože jsi mi nemohl pomoct všechny zachránit. - Tobě? - Jo. Kámo, hrdina je tady Emmet. Vlastně on právě teď vede útok proti téhle... ať už je ta divná invaze kostiček pro děti cokoli. Jsme tu, abychom vás zničili.

Ne, to teda nejste. - Nazdárek, chlapi! - Čau. - Vidíš? - Jsi žárlivka. - Ne, nejsem! Je to tak, je to citlivka, Supík je pěkná žárlivka! - Přestaň! - Ještě na to není připravenej. - Je na tebe moje tělo moc neutopýřitelný, Kale? - Jdu domů. Snaž se nešlápnout na žvejkačku. KONEC Všechno je Batman!

Když jste Batman, všechno je super! Všechno je Batman! Protože jsem Batman! Překlad: Jackolo www.videacesky.cz

Komentáře (7)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Where's Ra's al Ghul?

15

Odpovědět

před koncem videa jsem si říkal "sakra, to tam nebude "I'm Batman!"?" .. během titulků jsem už nebyl zklamanej :D

450

Odpovědět

"Neutopýřitelný"... haha, zdejší překladatelé mě nepřestanou překvapovat, moc hezký. :-D

630

Odpovědět

Lego příběh skončil tak jak měl, žádný vylepšování nepotřebuje.

744

Odpovědět

super, nová znělka na konec :D

1291

Odpovědět

Everything is Batman!

1931