Marina & the Diamonds - I Am Not a Robot

Thumbnail play icon
83 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:269
Počet zobrazení:4 665
Po delší době zase jeden normální hudební videoklip. Žádná parodie. Zpěvačku s řecko-velšským původem jménem Marina jsem objevil teprve nedávno, ale její debutové album The Family Jewels z letošního roku jsem si hodně rychle oblíbil. Určitě nesedne každému, ale mně se strašně líbí její hlas i videoklipy k jejím písním. Marina je velice krásná a na svém albu má písně s výbornými texty. Dnes tu pro vás mám videoklip k písni I Am Not a Robot. Třeba někoho z vás Marina zaujme...

Přepis titulků

Poslední dobou se chováš jako drsňák. Kouříš velkou spoustu cigaret. Ale tam uvnitř jsi jenom malé dítě. Je v pořádku přiznat, že máš slabinu. Nemusíš být vždy za hvězdu. Je lepší být nenáviděn, než milován, milován, milován pro falešnou osobnost. Jsi zranitelný.

Nejsi žádný robot. Jsi roztomilý. Tak roztomilý. Ale máš své vady. Něco ti řeknu. Nejsem žádný robot. Robot. Něco ti řeknu.

Nejsem žádný robot. Robot. Vyrůstal jsi s neoblíbenými dětmi, které jsi nikdy neměl rád a kterým jsi nikdy nevěřil. Ale jsi jako magnet. Přitahuješ k sobě samé jehly. Nesnášíš závazky. Nezvedáš telefon, když zvoní, zvoní, zvoní.

Nebuď tak zdrcený. Trochu se otevři a zpívej. Jsem zranitelná. Jsem zranitelná. Nejsem žádný robot. Jsi roztomilý. Tak roztomilý. Ale máš své vady.

Něco ti řeknu. Nejsem žádný robot. Robot. Něco ti řeknu. Nejsem žádný robot. Robot. Můžeš mě naučit, jak se mám cítit... přirozeně?

Můžeš mě teď vypnout? A nechat rozeznít bubny! Něco ti řeknu. Nejsem žádný robot. Něco ti řeknu. Nejsem žádný robot. Něco ti řeknu. Nejsem žádný robot.

Robot. Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (49)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

pre cesko-slovenskych fanusikov funsite stranka http://www.facebook.com/MarinaAndTheDiamondsCzSk

180

Odpovědět

Děkuju !!! Jen díky tvému překladu jsem Marinu objevila a naprosto jsem se do ní zamilovala :D Každá její písnička je jedinečný originál a její hlas se krásně poslouchá :)
MOC DĚKUJU :)

180

Odpovědět

BugHer0: Moc se mi líbí od Marina And The Diamonds píseň Mowgli's Road. Jestli budete mít chuť a čas ji přeložit, tak budu vděčný. Díky.

180

Odpovědět

Katka: Kvůli tomuhle slovu jsem si to pouštěl několikrát. Já tam naopak slyšel "off" ale ve většině textů na netu bylo "on"... nicméně jsem pak koukal i na její oficiální stránky a tam má opravdu "off".

180

Odpovědět

Nic, jsem jen hluchá :) Škoda, že ty komentáře nejdou smazat :)

180

Odpovědět

Já si teda nemůžu pomoct, sice vím že v oficiálním textu tam má "turn my power off" ale já tam pořád slyším to "on" a i by mi to smyslově přišlo lepší. Co myslíte?

180

Odpovědět

Hle: Už jsem to tu psal: "Samozřejmě, že mělo, ale prostě mi to tam znělo hrozně divně, když jsem si představil, že bych tam dal titulek: “Hádej co.” Proto jsem to radši udělal takhle, i když to není to samý, ale myslím si, že zrovna na tomhle výrazu ta písnička nestojí. "

180

Odpovědět

Odkdy se překládá "guess what" na "něco ti řeknu" ?

180

Odpovědět

:P
Klady : krasny hlas , chytlava melodia aspom premna taka hrava :D
Minusi : text jak pre postihnutych , 1 myslienka 5 slov a smicka :D
Samotne vydeo nebudem komentovat lebo neviem ci zaradit medzi klady ze sa nato dobre diva alebo minusi ze to vobec nepasuje

180

Odpovědět

taky Vám to video nejde spustit? pise mi to bud nenalezeno, nebo smazano ... jiank musim rict, ze uz dlouho jsem nevidela neco tak dokonaleho jako je tento klip, hlas i slova..

180

Odpovědět

obdivuju jaký vejšky umí vyzpívat

180

Odpovědět

Tera: Určitě doporučuju album. Má tam i lepší kousky. ;-)

180

Odpovědět

Musim se přiznat, že když jsem si to pouštěla poprvé, oslovil mě jen ten klip...ale napodruhý se mi začala líbit i ta písnička :)

180

Odpovědět

hned poprvé co jsem tu písničku slyšel jsem si jí našel na netu a můj mp3 přehrávač ji hraje pořád dokola, fakt se mi líbí. Díky

180

Odpovědět

Pekna holka, pekny hlas, ale ferove ten text je sice dobry ale na urovni 13et...

180

Další