Martina McBride - Wrong Baby Wrong

Thumbnail play icon
62 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:122
Počet zobrazení:3 719

V našem country okénku nesmí chybět Martina McBride, další superstar v country music. Martina se narodila v roce 1966, nahrávací smlouvu sice podepsala již v roce 1991, slavnou se však stala až díky svému čtvrtému albu (které se stalo třikrát platinovým) v roce 1997. Do této doby vydala deset studiových alb (sedm z nich se stalo zlatými či platinovými), z nichž vzešlo padesát singlů. Z jejích ocenění můžeme jmenovat třeba CMA Award v kategorii zpěvačka roku, kterou obdržela celkem čtyřikrát a drží tak rekord spolu s Rebou McEntire v počtu vítězství, McBride byla také čtrnáctkrát nominována na Grammy. Z jejích dalších hitů uvádím můj oblíbený song I Just Call You Mine, dále například This One's For The Girls, Concrete Angel nebo I'm Gonna Love You Through It.

Přepis titulků

Nemáš pravdu, zlato, nemáš. To není konec světa, jsi hezký děvče, jen se neboj, protože teď, když je pryč, zlato, pryč... nemáš co ztratit. Počítej minuty, jestli chceš. Nebude to dlouho trvat, zlato, nebude... než najdeš někoho novýho. No tak, všem je občas smutno, každý je tu a tam na dně...

Pak se postaví zpátky na nohy. Plakej, jestli chceš... To děláme všichni. Ale jestli si myslíš, že se z toho nikdy nedostaneš... tak se mýlíš, zlato, mýlíš. Plakej, zlato, plakej... Klidně to ze sebe všechno dostaň, já tě samotnou nenechám. A můžeme se proletět, zlato, proletět. Otevřít si láhev vína.

Můžeme se zasmát dobrým časům a pak budeš vědět, proč, zlato, proč... to bude všechno... dobrý. No tak, všem je občas smutno, každý je tu a tam na dně... Pak se postaví zpátky na nohy. Plakej, jestli chceš... To děláme všichni.

Ale jestli si myslíš, že se z toho nikdy nedostaneš... tak se mýlíš, zlato, mýlíš. Nemáš pravdu, zlato, nemáš... na tom, že jdeš dál, není nic špatnýho, když víš... že je nadobro pryč... No tak, všem je občas smutno, každý je tu a tam na dně... Pak se postaví zpátky na nohy.

Plakej, jestli chceš... To děláme všichni. No tak, všem je občas smutno, každý je tu a tam na dně... Pak se postaví zpátky na nohy. Plakej, jestli chceš... To děláme všichni. Ale jestli si myslíš, že se z toho nikdy nedostaneš... tak se mýlíš, zlato, mýlíš.

Nemáš pravdu, zlato, nemáš... Mýlíš se, zlato, mýlíš. Překlad: Cheyenee www.videacesky.cz

Komentáře (6)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Já teda Martinu rád, ale pravda je, že s touhle věcí se mi do vkusu moc netrefila. Ale někomu zase možná jo, tak proč ne. Kritizovat výběr není fér a stejně za Martinu díky. Kdo chce, najde si od Martiny daleko daleko lepší kousky. Třeba zmiňovaný Concrete Angel je nádherná píseň, "Ride" http://www.metacafe.com/watch/sy-9160289001/martina_mcbride_ride_official_music_video/ je perfektní pecka, "I Love You" z filmu Nevěsta na útěku "Safe In The Arms Of Love" a mnoho dalších...
Někdy do budoucna bych tady velice rád našel třeba svého velice oblíbeného Travise Titta a dua Big $ Rich a Brooks & Dunn. Dopředu díky ;-)
PS: Eli Young Band - dobrá volba. Dovoluji si taky doporučit zaměřit zájem na kapely typu Randy Rogers Band a Reckless Kelly. Texaská alternativní country scéna (kterou kdysi reprezentovali i Eli Young Band, než "znashvillovatěli") tady trochu chybí. ;-)

180

Odpovědět

Fugas: Ty mi normálně čteš myšlenky :D Zrovna dneska jsem si říkala, že je v pondělí dám :D

190

Odpovědět

Příště snad Eli Young Band.....toto 6/10, Martinu nemám moc rád :-)

180

Odpovědět

pořád lepší než ty dnešní elektro DnB :)

181

Odpovědět

Country okénko docela zbytečný ne? Slabý hodnocení, málo zhlédnutí, komentáře jen dva :D

187

Odpovědět

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAaaaaaaaaaaaaaaaaaaAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaAAAAAAAAAAAAAAAA

184