Matt & Kim - Daylight

Thumbnail play icon
80 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:249
Počet zobrazení:3 782

Do našeho Alternativního okénka se dnes podívá americké duo z Brooklynu. Matt Johnsonn (zpěv, klávesy) a Kim Schifino (zpěv, bicí) mají na kontě tři studiová alba, přičemž jejich nejúspěšnější písnička Daylight se nachází na jejich druhém albu s názvem Grand. Matt & Kim si dokáží zahrát téměř v jakýchkoli podmínkách, protože jsou nenároční a k muzice přistupují po svém. Snad vás tato pozitivní energií nabitá písnička potěší!

Přepis titulků

Z kalhot si vystřiháme šortky, boty zahodíme do oceánu. Pohodlně se usadíme a máváním přivítáme denní světlo. Klouzat se na mřížkách od metra, tyhle boty jsou chudákovy brusle. Propadnout jako změna denního světla. Stýská se mi po žlutých čárách na silnici, tady jsou všechny jednobarevné.

Možná že je sám namaluji. Chodníky jsou chvíli tekuté, chvíli kamenné, stavíme zdi a starou telefonní budku. Zvoní skrz všechno denní světlo. Za denního světla můžeme jet stopem až do Maine. Doufám, že jednou nebudu pozorovat svět přes přední sklo. Za denního světla nezvedám telefon, protože za denního světla je všude jako doma.

Ve svém životě mám pět různých hodin a pouze jedny jdou správně. Pro dnešek je prostě odpojím. Otevřený hydrant se skutálel z oken, z tohohle auta by byla dobrá stará loď, s kterou bychom za denního světla pluli po Grand Street. Jen s polovičním spálením od slunce vidím zasloužené nové žluté čáry.

Pohodlně se usadíme a sledujeme příchod noci. Za denního světla můžeme jet stopem až do Maine. Doufám, že jednou nebudu pozorovat svět přes přední sklo. Za denního světla nezvedám telefon, protože za denního světla je všude jako doma. Za denního světla můžeme jet stopem až do Maine. Doufám, že jednou nebudu pozorovat svět přes přední sklo. Za denního světla nezvedám telefon, protože za denního světla je všude jako doma.

Překlad: bakeLit www.videacesky.cz

Komentáře (16)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Super song, v remixu jeste lepsi (post od ":DDD") vzdycky mi propomene fifu 10

180

Odpovědět

Tuhle písničku miluju :) Bez toho klipu je to ale daleko lepší.

180

Odpovědět

Muzika průměrná, klip otřesnej, zvlášť křečovitý úsměvy bubenice a strojenej optimismus... Ale evidentně to funguje...

189

Odpovědět

super, 100% pozitivně nabíjející

180

Odpovědět

tatok: měním názor je to tak nabité optimismem a hudbou která je divná a scénou která je ještě divnější, že se mi to začalo líbit :D

180

Odpovědět

Je to takový divný.... člověk čeká že se to rozjede a ono to furt stojí.... nevidím to jako nějakou nej hudbu ale pozitivní je to určitě! Video 9/10 hudba 5/10

180

Odpovědět

písnička nic moc ale klip je bombovej :)

182

Odpovědět

Skvělej chytlavej veselej song!

181

Odpovědět

http://www.youtube.com/watch?v=KsomXlyTyaQ&feature=related fajn, ale tahle se mi líbí víc :-)

180

Odpovědět

Naprosto děs. Otravný hlas, hudba jak.... no prostě děs

1817

Odpovědět

eej na narodky si dobre vybral ;)

181

Odpovědět

konečně nějaká příjemná a chytlavá (přitom nevtíravá) písnička :) obvzlášť, když je dneska tak pěkně :))) lala-lalala-lalaaaa

182

Odpovědět

Konečne neznáma pesnička, čo sa mi fakt páčila - hudobne aj textovo. 10*

182

Odpovědět


Odpovědět

nejak sem si nevsim ty alternativy?

185

Další