Cannibal Corpse - Evisceration PlagueMetalové okénko

Thumbnail play icon

Video není vhodné pro děti a mladistvé.

Přidat do sledovaných sérií 5
74 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:128
Počet zobrazení:4 727

Cannibal Corpse patří mezi nejznámější americké death metalové kapely. Vznikla v roce 1988 v Buffalu ve státě New York a skládala se z členů místních death metalových kapel. V roce 1989 vydali své demo a za pár měsíců podepsali smlouvu s Metal Blade Records. Současné uskupení tvoří George Fisher (vokály), Rob Barrett a Patrick O'Brien (kytara), Alex Webster (basa) a Paul Mazurkiewicz (bubny). Jak se dá předpokládat, kapela vyvolává množství kontroverzních reakcí. V USA je častým terčem konzervativních politiků (například ji ostře kritizoval Bob Dole), v Německu se až do roku 2006 nesměly prodávat první 3 alba (ani se skladby z nich nesměly hrát na koncertech) a v Rusku bylo několik jejich koncertů zrušeno. Skladba Evisceration Plague pochází ze stejnojmenného alba z roku 2009. Videoklip i text skladby je velmi násilný a neměly by ho vidět děti.

Přepis titulků

Experimentální patogeny, ďáblův vynález, temnou stránkou vědeckého šlechtění jsou válečné zbraně. Nakažlivé vraždění a vnitřní neklid, příčinami smrti budou vraždy a sebevraždy. Nemoc změní vnitřní orgány, neustálá bolest vyřadí tvůj mozek. Nesouvislé jednání vede mou mysl k čepeli. Přestal jsem se ovládat, přestal jsem se ovládat.

Žebrej o život, ale noži neunikneš, dnes se tvůj osud zpečetí. Nákaza se šíří a ty žebráš o život. Vykuchávací nákaza! Nutkání bodat ovládlo mou mysl, mé bodnutí je následováno vyděšeným křikem. Nožem řežu od hrudníku až po rozkrok, orgány a vnitřnosti padají na zem.

Žebrej o život, ale noži neunikneš, dnes se tvůj osud zpečetí. Nákaza se šíří a ty žebráš o život. Vykuchávací nákaza! Chci vraždit, není to má volba. Jsem nucen vraždit. Ovládá mě neviditelný nepřítel, vykuchávací nákaza!

Je neviditelná, ale s viditelnými projevy, nakažlivá choroba vyvolává násilí. Trhají se na kusy, vnitřnosti padají na zem. Útroby násilně vytržené z břicha! Krvavé vnitřnosti nepustím ze sevření, přesné řezy vedou k šílenému běsnění. Blíží se delirium, vyvržení je hotové, moje mysl je zděšená, vnitřnosti mám v náručí.

Vnitřnosti mám v náručí, vnitřnosti mám v náručí! Nákaza končí smrtí! Nákaza končí smrtí! Nákaza končí smrtí! Nákaza končí smrtí! Nákaza se rozšíří a pohltí svět, masové šílenství, konec světa. Mrchožrouti sežerou zbytky lidstva, zahubí nás náš výtvor.

Nákaza se šíří a ty žebráš o život, dnes se tvůj osud zpečetí. Nákaza se rozšířila, prosíš o smrt. Vykuchávací nákaza! Chci vraždit, není to má volba. Jsem nucen vraždit. Ovládá mě neviditelný nepřítel, vykuchávací nákaza!

Překlad: Mithril www.videacesky.cz

Komentáře (12)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

To je tak, když se v noci špatně vyspíte... :D

00

Odpovědět

jo,dobré
,řekl bych že Fisher CC prospěl ,za Chrise Burnse to bylo všechno na jedno brdo

30

Odpovědět

Obdivuji překladatele, podle mě death metalu s obtížemi rozumí i rodilý mluvčí :D

52

Odpovědět

No já bych si spíš tipl, že se normálně přeloží volně dostupný text k písni a pak jen hodí do videa. Alespoň já bych to tak udělal a nemořil se s odposlechem ;)

120

Odpovědět

Záleží na znalostech- pokud je člověk dlouhodobým posluchačem death metalu a podobných extrémních žánrů (deathcore, goregrind etc.), nebo dokonce sám zná a užívá techniky hrdelního zpěvu (v Corpsegrinderově případě growling a false chord scream, ale je jich mnohem víc), není to až takový problém. Navíc- jak nahodil Kvitko, text se dá dohledat ;)

00

Odpovědět

Lepsie ako minule, ale tej Amerike neviem nejako prist na chut. Chyba tomu taka melodickost ako maju napr. Amon Amarth.

04

Odpovědět

Tak CC jsou, společně s Death, nejvýznamnější skupina která zpopularizovala původní death metal, Amon Amarth už patří do švédské melodic deathové větve která přišla až pár let poté.

120

Odpovědět

jj, 27. dubna v Praze, lístky už objednané...na CC se vždy dobře kotlí...koukám že METALOVÉ okénko se začíná zlepšovat...

153

Odpovědět

No každým týdnem je to lepší a lepší. Ještě třeba As I Lay Dying a budu spokojenej

1412

Odpovědět

Souhlas. :) Jen tak dál!

00