Insomnium - While We SleepMetalové okénko

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 5
80 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:123
Počet zobrazení:5 430

Insomnium je finská death metalová kapela, která vznikla v roce 1997. Typické pro ni je zaměření na melodičnost a v textech se vyskytují témata ztráty, lásky a temnoty.

Přepis titulků

Když se vaše srdce vzdá a láska se zhroutí, když tu ruka, která tu měla být vždy, už není. Když zaseješ a sklidíš pouze bolest a odpor, když už to není na koho svést... Když si přeješ jen vrátit čas, když si jen přeješ to všechno změnit. Když cítíš pouze výčitky, bolest a lítost, když jsi uvězněný v minulosti a nemůžeš se z ní vymotat.

Když se necháme unášet svými sny, které se ve spánku shromažďují v naší hlavě. Postavili jsme si tlustou a vysokou skleněnou zeď, rozhodli jsme se neposlouchat. Když se necháme unášet svými sny, které se ve spánku shromažďují v naší hlavě. Mosty zachvátily plameny, nechali jsme veškerou lásku za sebou.

Když si uvědomíš, že tvůj život je jednosměrnou cestou, když si uvědomíš, že už není návratu. Když pochopíš, že už nemůžeš jít zpátky, když zjistíš, že můžeš jít jen kupředu. Když se necháme unášet svými sny, které se ve spánku shromažďují v naší hlavě. Postavili jsme si tlustou a vysokou skleněnou zeď, rozhodli jsme se neposlouchat.

Když se necháme unášet svými sny, které se ve spánku shromažďují v naší hlavě. Mosty zachvátily plameny, nechali jsme veškerou lásku za sebou. Musíme zpomalit. Musíme zpomalit. Musíme zpomalit. To proto, abych tě mohl dostihnout.

Musíme zpomalit, abych tě mohl dostihnout. Musíme zpomalit, abys mě mohla dostihnout. Musíme zpomalit, abych tě mohl dostihnout. Musíme zpomalit, abys mě mohla dostihnout. Zpomalit... Překlad: Mithril www.videacesky.cz

Komentáře (10)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

výborná kapela, konečně zase metalové okénko nabývá kvalitu....letos jsou na Brutalu, doufám že budou hrát za tmy, at to má tu atmosféru...

30

Odpovědět

Mithrile výborně:)

40

Odpovědět

Velmi prijemna hudba, to som dnes presne potreboval. 10/10

120

Odpovědět

generickej popis

39

Odpovědět

Generickej trol

133

Odpovědět

No konečne poriadny metal, Insomnium sú neskutoční borci :)

140

Odpovědět

Dle mého názoru growl tuhle skupinu stahuje o třídu níž... Instrumentálně velmi dobré, texty super, ale ta prezentace growlem to podle mě shazuje...

315

Odpovědět

growl do death i melodického metalu samozřejmě sedí jak p***l na hrnec

120

Odpovědět

Tuhle skupinu miluji, málokterá skupina má tak emotivní muziku. A je paradox že skupina která má jedny z nejpoetičtějších textů v rámci metalu pochází z Finska (když jeden fanoušek ukázal pár jejich textů svým vysokoškolským učitelům anglické literatury, jedna z prvních otázek byla který básník z 18.-19. století je napsal).

140

Odpovědět

Tak tyhle melancholiky fakt můžu. Pár alb doma mám a s chutí poslouchám. Docela mě překvapuje poměrně umírněnej text, což v death metalu (i tom melodickém) moc nebývá. Fajn i klip, prostě super.

120