Lacuna Coil - Heaven's A LieMetalové okénko

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 5
71 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:94
Počet zobrazení:3 918

Tentokrát se do metalového okénka dostala italská gothic metalová kapela Lacuna Coil, což v překladu znamená něco jako prázdná spirála. Kolem roku 2002, kdy vydali své album Comalies, patřili k nejznámějším představitelům gothic metalu. Od té doby vydali dalších 5 alb, ale žádné z nich nedosáhlo takového úspěchu jako jejich deska z roku 2002. Z alba Comalies se skladba Swamped dostata i do upírské hry Vampire: The Masquerade – Bloodlines. V současnosti má kapela 5 členů, z nichž nejvýraznější je zpěvačka Cristina Scabbia a zpěvák Andrea Ferro.

Přepis titulků

Ale ne, je to tu zase. Musím vědět, kdy se rozpadnu. Se vším v mém životě je něco špatně. Ani jsem si neuvědomila, že jsi tu byl. Zarmouceně žádoucí. Osud je lží. Osvoboď mě, tvůj ráj je lží. Osvoboď mě svou láskou.

Osvoboď mě! Ale ne, je to tu zas. Musím vědět, kdy jsem se tě rozhodla zradit. Se vším v mém životě je něco špatně. Ani jsem si neuvědomila, že jsi tu byl. Zarmouceně žádoucí. Osud je lží. Osvoboď mě, tvůj ráj je lží.

Osvoboď mě svou láskou. Osvoboď mě. Osvoboď mě, tvůj ráj je lží. Osvoboď mě svou láskou. Osvoboď mě. Osvoboď mě, tvůj ráj je lží. Osvoboď mě svou láskou. Osvoboď mě.

Osvoboď mě, tvůj ráj je lží. Osvoboď mě svou láskou. Osvoboď mě. Osvoboď mě, tvůj ráj je lží. Osvoboď mě svou láskou. Osvoboď mě. Překlad: Mithril www.videacesky.cz

Komentáře (25)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Zas dochází na moje slova, že tohle metalové okénko je joke a překládá to absolutní neznalec :D ale ne zas mě každej bude hejtovat, že nemám pravdu

59

Odpovědět

Mithril - přelož prosím tě tohle https://www.youtube.com/watch?v=hDpc-831GPs

10

Odpovědět

beru všema deseti....

00

Odpovědět

hm,ne ,nejde to :-) ,coby starý thrashdeathgrindblackdoommetalista to nezvládnu doposlouchat do konce :-)))

33

Odpovědět

já to musel vypnout po asi půl minutě

01

Odpovědět

Parádní song. Swamped mám hodně rád a objevil jsem ho právě díky té hře, někdo jiný krom mě tu ještě hrál VTMB ? :-)

30

Odpovědět

Hrála, hrála a několikrát :) osobně mám nejraši hudbu z Asylum :D https://www.youtube.com/watch?v=7ndz4DwTpQ8

00

Odpovědět

:-D myslim že slovo metal získává nový rozměr :-D tohle je uplně mimo...vždy se nemůžu dočkat, s čím dalším přijdete v pseudometalovém okénku...nechtěl bych být neznalým člověkem metalu a hledat v metalovém okénku inspiraci pro nové kapely...

43

Odpovědět

Mithrile promiň tohle má do metalu hodně daleko. Víš, že se tě snažím podporovat, ale tohle je vážně úplně mimo. Metal má tolik žánrů a subžánrů. Je spousta výborných kapel, která tady ještě nebyly a ty vybereš rockový song. Tomu vážně nerozumím.

13

Odpovědět

Toto je gothic metal, sami to uvádějí, a zpívá to žena, písně jsou "osudové", temné, s nádechem a příběhem. To je gothic metal :) Ne rock!

72

Odpovědět

+billybsami to uvádějí ale moc gothic to teda není...pod Gohtic metal si představuju třeba takové Moonspell...to za chvíli bude metal třeba i Amaranthe :-D

11

Odpovědět

+billybNe není. Love metal v podání HIM taky není metal, ale rock. Možná mají nějaké tvrdší songy, nevím, ale tahle písnička mezi ně rozhodně nepatří. A že to zpívá žena, že písně jsou osudové, temné s příběhem - jen díky tomu se písnička mezi metal nezařazuje.

20

Odpovědět

jooooj, potešili ste ma týmto videom veru, Lacuna Coil je taká moja srdcovka, nepočúvam tento žáner, ale Lacunu môžem :)

10

Odpovědět

"metalové" okénko

610

Odpovědět

Dakujem za preklad,nádherná skladba od super kapely...

50

Odpovědět

Taky lepsi rock...
Neviem preco mi to pripominalo P.O.D. :D
Metal by nebol ? :D

36

Odpovědět

metal v metalovém okénku?

40

Odpovědět

díky, jdu si od nich něco sehnat.

70

Odpovědět

né že bych byla skalní fanda, ale mě od ní dostává tuta :) https://www.youtube.com/watch?v=XCxFTh-XDy8

10

Odpovědět

Taková pohodovka to je. Jen ze zvědavosti objeví se tu někdy Type o Negative anebo Theatre of Tragedy? :-)

60

Odpovědět

tady? nikdy

24

Odpovědět

dobry vyber, sice som zacal tuto skupinu pocuvat nedavno, paci sa mi kombo Cristina + Andrea.. tie novsie albumi mi moc gothicke nepridu, coz mi vobec nevadi :)

PS: mal by som tip pre dalsiu pesnicku https://www.youtube.com/watch?v=M1cj2M_Mprw
Red
Sun Rising - The Otherside.. tohtorocny objav, stylom kombinuju Alice in chains a soundgarden a ze sa im to aj podarilo! :)

10

Odpovědět

Ta novější alba jsou takovej trochu drsnější rock, Karmacode nebo Shallow life jsou dost o ničem, ale poslední dvě alba mě upřímně řečeno asi baví víc než Comalies nebo Unleashed memories.

40

Odpovědět

+SvářečSouhlasím se Svářečem, taky mě dvě poslední alba baví nejvíc. U metalu zpravidla paradoxní situace :)

11

Odpovědět

+SvářečNo, právěže já to takhle mám s většinou kapel :) Asi je to tím, že jsem je objevil až s těmi novějšími alby, takže mi říkají víc.

01