Ne Obliviscaris - CuratorMetalové okénko

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 5
68 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:91
Počet zobrazení:5 420

Australští Ne Obliviscaris vydali dvě úspěšná alba. Zajímavé je, že se rozhodli využít služeb Patreonu. Samotnou hudbou se neuživí, ale pokud komunitním financováním dosáhnou stanovené částky, tak se budou věnovat jen hudbě.

Přepis titulků

Pustina tak neúrodná, pronásledovaná mořem bledých obličejů. Město ztracených dětí, zvedá smrtí zahalené vlajky. Slyšíš tlukot smrti? Tlukot srdce mnoha zní, jako jednoho. Kurátore, otče, čím jsme se stali? Záře.

Oslepující horizont. Úžasný východ slunce. Jejich horizont, kde zachytí svůj život. Naše děti... Malíři, jsou... Jsou změnou. Malíři.

Markst www.videacesky.cz

Komentáře (17)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Fleshgod Apocalypse prosiiiiim!!!

20

Odpovědět

nové cd je výborné

20

Odpovědět

No zrovna tato odrůda metalu není můj šálek, ale i přesto se klaním technické kvalitě hry. Dík za rozšíření obzoru.

30

Odpovědět

Právě jsem zjistil že Markst je můj nejoblíbenější překladatel na tomto webu! Good job again

60

Odpovědět

Dík moc :)

00

Odpovědět

bože, co to bylo za děsný kravál? :-(

414

Odpovědět

to si říkám u hip hopu apod. srágor :-))

jinak,tahle sekce pro tebe není ,vyhýbej se jí radši :-)

50

Odpovědět

+panbaluTo je doporučení že má být skrčený v koutku a mlčky pozorovat jak svět zaplavuje něco, co mi připadá jako naprostá bezduchá s****a? Hlavně neprojevit svůj názor.
Toto se týká nejen této "hudby" ale všeho – toho šmejdu kterým lidi zaplavuje televize, evropské unie, sluníčkářů dobroserů a vítačů islámu, politiky, zlodějských hajzlů ve vládnoucí třídě, obecně úpadku morálky atd. atd., každý si může doplnit dle svých životních zkušeností.

111

Odpovědět

Velmi prijemne prekvapenie! Po dlhsom case nieco fakt super, len tak dalej.

62

Odpovědět

jj,NeO jsou mojí oblíbenci už nějaký čas co jsem je na našem metalforu vyčmuchal :-))

51

Odpovědět

tady na tom jde jasně vidět, jak vypadá kvalitní technická promyšlená muzika, klucí jsou dobří muzikanti, někdy mi to připomíná Animals as Leaders což jsou taky brutální technici. Konečně se to tu začíná trochu zvedat ta úroveň

91

Odpovědět

Naprostá dokonalost. Prvně jsem se říkal, co je to tu zase za hnus, ale pak mě dostaly perfektní přechody a melodičnost.

101

Odpovědět

Citadela byla pravděpobovně nejlepší album roku 2014.
A taková menší zajímavost, jejich skladba "And Plague Flowers The Kaleidoscope" z debutového alba se vyučuje na konzervatoři v Sydney jako ukázka toho jak vypadá kompozice kde se správně střídají nálady, vrstvy atd, aby to pak studenti mohli využít při skládání klasické hudby.

40

Odpovědět

Co tohle? za 3 týdny v Praze! https://www.youtube.com/watch?v=jMolkStAlS4

32

Odpovědět

Přesně! Nové album je naprosto bezkonkurenční, stálo by za to z něj něco přeložit (třeba The Eagle Has Landed je i s videem)

31

Odpovědět

zajímavé, jsem rád že je to konečně rozmanité a ne pořád jen tuctový power metal co tu byl...děkuju, příště prosím Peripherry nebo Sikth

112

Odpovědět

Sikth ano! nový album please!

01