Van Canto - If I Die in BattleMetalové okénko

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 5
80 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:110
Počet zobrazení:5 631

Van Canto je německá heavymetalová kapela, která vznikla v roce 2006. Hned po svém vzniku natočili album A Storm to Come. Prapůvodně se zaměřovali především na a capella skladby a na covery jiných skladeb, ale postupem času začali psát i vlastní kusy. Skladba If I Die in Battle pochází z jejich čtvrtého alba a patří mezi ty, které napsala kapela. Zajímavostí je, že kapela se podílela i na tvorbě MMORPG her. V roce 2010 vytvořila soundtrack ke hře Runes of Magic.

Přepis titulků

Šest větrů vane jako jeden, změní směřování osudu. Pochodujeme kupředu, stojíme bok po boku. Vytrváme v tom, dokud nevyhasnou všechny ohně. Pryč z tohoto světa. Šest větrů vane jako jeden, změní směřování osudu.

Pochodujeme kupředu, stojíme bok po boku. Vytrváme v tom, dokud nevyhasnou všechny ohně. Pryč z tohoto světa. Větry vanou jako jeden! Snaží se nás utlačovat, ukrást víru z našich životů.

Přesto dál jsou plamenem strašného ohně. Noc za nocí se nás snaží zlomit. Nyní se odhalili a jsou plní lží. Nikdy se nenaučili, jak si stát po boku a jak se zbavit strachu, budeme bouří, která je pohltí. Pokud zemřu v bitvě, na mé čepeli najdeš temnou krev. Pokud zemřu v bitvě, pověz jim, že jsem nepadl na kolena. Pokud zemřu v bitvě, má duše bude spasena.

V bitvě nezemřu, odletím na sever na křídlech šesti větrů. Nečekají nás, proto zde vybudujeme své království. Jsme jejich nejhlubší noční můrou. Podceňují se, ale naše víra žije. Chceme svobodu a nový život. Nikdy nás neporazí, nikdy nám nebudou vládnout. Budeme zuřivou silou. Pokud zemřu v bitvě, na mé čepeli najdeš temnou krev.

Pokud zemřu v bitvě, pověz jim, že jsem nepadl na kolena. Pokud zemřu v bitvě, má duše bude spasena. V bitvě nezemřu, odletím na sever na křídlech šesti větrů. To co skončí, to znovu vybudujeme, nikdy nezemřeme. Budeme bouří života. Šest větrů vane jako jeden, změní směřování osudu. Pochodujeme kupředu, stojíme bok po boku.

Vytrváme v tom, dokud nevyhasnou všechny ohně. Pryč z tohoto světa. Pokud zemřu v bitvě, na mé čepeli najdeš temnou krev. Pokud zemřu v bitvě, pověz jim, že jsem nepadl na kolena. Pokud zemřu v bitvě, má duše bude spasena. V bitvě nezemřu, odletím na sever na křídlech šesti větrů.

Překlad: Mithril www.videacesky.cz

Komentáře (22)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

02:37 - "they underestimate us" = podceňují nás...ne "podceňují se" ;)

00

Odpovědět

Dokonalost, vy umíte potěšit. :)

52

Odpovědět

pěkné, ale raději bych od nich viděl Last Night of the Kings.

41

Odpovědět

tenhle styl co hrají Van Canto je snad nejvyčichlejší ze všech stylů metalu co jsou ,nemá co nabídnout nového,zajímavého

411

Odpovědět

Jo tak určitě, metalových kapel co používají jako nástroj pouze bicí jsou přece stovky, mezi nimi se Van Canto vyloženě ztrácí a už vůbec nepřináší nic nového.

21

Odpovědět

+DoubleDTak to jejich dumdudududabadaba je jenom novelty bullshit a i když to mělo být z tvý strany pravděpodobně ironický, ano, s tímhle kýčovitým heavy/power metalem vážně nic novýho nepřinášej.

02

Odpovědět

Koukám že většina komentářů je spíše nelibých, mě osobně Van Canto potěšili a tedy díky za překlad. Budiž bitva ve videu se dá přirovnat k velké části rekonstrukcí, kde se borci průběžně sbírají ze země, aby dělali kompars jinde, ale hudba super.

111

Odpovědět

Stratil som vieru, ze Mithril cita komentare, ked tu da take nieco :D
Minule za 10, teraz za 3 :(

19

Odpovědět

Přečti si je ty, každý chce něco jiného a všem se člověk nikdy nezavděčí...

61

Odpovědět

Prej "...trash metalová..." Ale no tak, taková školácká chyba ;)

22

Odpovědět

když už tak thrash, a rozhodně to není thrash, nevím, kde na to přišli :-D

32

Odpovědět

příště prosím něco od Arsis, Otep, High of Fire, red Fang, Down, Opeth, Dagoba, Slayer, Overkill nebo Testament

24

Odpovědět

Další female vocalist bitch(čtěte: "na ozdobu"), šíří se to jako mor. Ten beatbox pobavil. Tip pro překladatele: Příště ruce pryč od Napalm Records, 90% jejich muziky jsou sračky...

316

Odpovědět

Domine - Bearer of the black sword, Horn of Fate, Dragonlord, Last of the Dragonlords

Rhapsody of Fire - Old age of Wonders (naprosto epická)

11

Odpovědět

Co třeba příště Bring Me The Horizon - Throne? Nebo cokoliv od BMTH (It Never Ends, Chelsea Smile,Sleepwalking)
další tipy:
Parkway Drive - Dark Days/Sleepwalker/Crushed/Carrion
As I Lay Dying - Parralles/I Never Wanted/94 Hours/Nothing Left/A Greater Foundation
All Shall Perish - Eradication
Attack Attack! - Smokahontas
Killswitch Engage - The End Of Heartache
Atreyu - The Crimson/Ex's and Oh's
Miss May I - Hey Mister
The Amity Affliction - Chasing Ghosts
Memphis May Fire - Vices
Prostě nějakou pořádnou hudbu :D

411

Odpovědět

samej core..BMTH budou letos na Aerodrome, pěkně mě naštvali, tam bude dětí, fakt Just In Bieber v metalu :-( ale proč ne pořád lepší než většina toho co tu je v pseudometalovém okénku

33

Odpovědět

zlopán - pořádná muzika je metal, ne ty tvoje coreový shits :-)))

42

Odpovědět

Ten plešatý warrior priest s kladivem, co utekl z Warhammeru byl na tom nejlepší

65

Odpovědět

"co utekl z Warhammeru" :D to bylo nejlepší na tvym komentu :D :D

44

Odpovědět

takata metal :-D živě je to spíš taková zajímavá show hodná Česko hledá talentu...

57

Odpovědět

kdyby klip udělali v té "kreslené" grafice tak by to možná nevypadalo jak vystoupení šermířské skupiny krále Ječmínka z horní/dolní na obecní zábavě v Kostoloprtech ...

57

Odpovědět

Riddly diddly

43

Další