Metronom

Thumbnail play icon
90 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:490
Počet zobrazení:7 133

Le Métronome je francouzský krátký film, který byl zrealizován za pouhé dva dny v rámci akce 48 Hour Film Project. Co se stane, když se dvěma spolubydlícím do rukou dostane metronom, který má moc manipulovat časem?

Přepis titulků

Tento film vznikl v rámci akce 48 Hour Film Project Granát. Granát. Granát. No tak. Hrajeme to už dva dny. Už toho necháme. - Reload. - Jako vážně. Nechceš se jít najíst? - Já nevím. Nebo zajít ven na vzduch mezi skutečný lidi... - Cover. Cover. Jak to jde s tou sousedkou z pátýho patra? Game over. Tak co to bude?

Hraní, nebo mluvení? Co bys rád? Chtěl bys ven mezi lidi? Bavit se? Nebo bys tady radši se mnou zůstal celej víkend zavřenej a hrál? Ono už je pondělí. - Dobrý den. - Dobrý večer. Hledám Lamoura. - Pierre, to je pro tebe. - Dobře. - Ano? - Pierre Lamour? - Jo. Mám pro vás balíček.

Potřebuju tady váš podpis, prosím. Dobře. Odkud ten balík ale je? Tak jo. - Dobrá. - Díky. Tak jdeme... No tak. Je to tady na hovno. Jdem ven. - Do prdele. - Určitě jseš v pohodě? Něco mi tajíš. Počkat.

Když posuneme to závaží, změní se tím čas? Jo. Zkusíme to? Mrštím tvým iPhonem. Ne! To je tak... Panebože! Ty vole! Levitace! David Copperfield! - Počkej. Počkej. - To je šílený. - To byl můj iPhone. - To je jedno. Umíš si představit, co všechno bysme s tím mohli udělat?

Mohli bysme zastavit čas a jít špehovat holky v kabinkách. Ne, napadlo mě něco lepšího. Mohli bysme vrátit čas... - ...a zabránit světovým válkám. - Ne, ne! Mohli bysme ho využít k tomu... - ...abych... - No? ...sbalil naši sousedku z pátýho patra! Jo. - Dobrý večer.

- Dobrý večer. Dobrý večer, slečno. Nebyl váš otec náhodou zloděj, protože vzal... Ne, byl to zloděj, který krade hvězdy... Počkat, vy se mě snažíte sbalit? To je roztomilý, ale takhle se se ženami nemluví. Měl byste spíš říct: "Potkáváme se tu už nějakou dobu. Myslím, že jste moc hezká. Rád bych si s vámi zašel na skleničku." Potkáváme se tu už nějakou dobu. Jste moc hezká. Rád bych si s vámi zašel na skleničku.

Dobře. To bych moc ráda. - Dobrý večer. - Dobrý večer. Vítej u nás. Tohle je Florian, můj spolubydlící. - Ahoj. Moc mě těší. Florian. - Moc mě těší, Floriane. - Pierre. - To jsem já. - Tak pojď dál. - Tudy. - Dobře. Je legrační, že jste mě pozvali zrovna dneska, protože mám narozeniny. Kdyby ne, úplně sama bych...

- Dobrý večer. - Dobrý večer. Zaslechli jsme, že máš dneska narozeniny. Takže všechno nejlepší. - Moc mě těší. Já jsem Florian. - Moc mě těší, Floriane. - Je to můj spolubydlící. - Jo, spolubydlící. Pojď dál. Tudy. Tak jo.

Tak nám o sobě něco pověz, Justine. Ano. Jmenuju se Justine. Justine Lepret. Jsem ze Champigny-sur-Orge. Ne Champigny-sur-Seine, protože... Co to děláš? Vždyť je to zajímavý. Mluví o sobě. A od toho dne jím jen organickej ratatouille. To je šílený. Je neuvěřitelný, že to říkáš, protože moje máma ratatouille dělá pořád. Udělala ho zrovna minulou neděli.

A co dál? Když začneš nějakou anekdotu, musíš ji i doříct. Nech mě na pokoji. Nepotřebuju tě. Prý, že mě nepotřebuješ. Díky komu máš dneska rande? - Nic se neděje. - Přivedl jsem ji sem úplně sám. Nikoho nepotřebuju. V tom případě nepotřebuješ ani ten metronom. - Já ten metronom nepotřebuju. - Když ho nepotřebuješ, tak já si ho vezmu. - Klidně. Vem si ho a vypadni. - Nevezmu si ho, protože ho nepotřebuju. - Já si totiž věřím.

- Já si taky věřím. - Vážně? Tak já ho vyhodím. - Jen do toho. Klidně ho vyhoď. Víš ty co? Vyhodím ho sám. Tak ho vyhodíme spolu. Shodneme se tak alespoň na jedné věci. Přesně tak! Konečně něco, na čem se shodneme. - Tak jdeme na to. Raz, dva, tři! - Já už půjdu. A je na hadry. Flo... Flo, co jsem to kurva udělal?

Flo! Ty idiote. - Celej jsi ztuhl. - Stejně mě zbožňuješ. Vidělas, jak měl nahnáno? Justine? Slečno? Justine? METRONOM Překlad: qetu www.videacesky.cz Pierre!

Pierre! Všichni venku zamrzli! - Dovolíš? Hraju tady s kočenou. - Jsem na tebe hrdej. Všude samý buchty!

Komentáře (16)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

For the free enjoyment of the roblox rbux game we use free robux but the question is that how do you get robux??? Its simple with the use of the robux generator we get free robux for the roblox free robux game to play free.

00

Odpovědět

Mě to příde malinko jako vykrádačka simpsnů...

53

Odpovědět

Filmek 7/10 (Dobré video)

Závěrečné titulky 10/10 :-D

590

Odpovědět

Me to holt neoslnilo. Chybi mi nejaky poradny napad/pointa.

821

Odpovědět

Když máš během 48 hodin natočit film včetně sepsání scénáře, sehnání herců a sestříhání filmu, tak asi nemůžeš čekat to samé, jako od filmu, který se točí půl roku ;)

43

Odpovědět

+schpeckJasne, ja nerikam, ze je to jednoduchy, ani, ze je to spatny.
Kvuli tomu casu bych prave cekal nejakou myslenku i kdyby to nebylo zpracovano uplne perfektne. Tady jsou efekty dost slusny, ale pointa zadna.

41

Odpovědět

Jo, tak tohle už jsem viděl v Simpsonech :)

600

Odpovědět

Jen já bych se díky nim stal miliardářem? Kašlat na ženský... ty budou potom...:-D

392

Odpovědět

Taková věcička by se mě hodila u maturity.

365

Odpovědět

Mohli byste někdy přeložit tohle video, taky z 48 hour film projekt, docela povedený http://youtu.be/Lh540uYskB0

12

Odpovědět

Líbí se mi takovýhle filmy, který vznikly ze zápalu a nadšení pro tvorbu. Nezlobil bych se, kdyby jich tu bylo víc ;)

591

Odpovědět

S tím koncem by to skvěle fungovalo jako úvod do asijského hentaie :-D

420

Odpovědět

Už jsem jednen film s touto tématikou viděl :-D bylo z asie :-D

101

Odpovědět

+MysliCzJá taky takový film viděl ale tam se zastavoval čas stopkama, byl na tři části, sámoška, bazén a hodina karate.

měl by někdo zájem o adresu ?

101

Odpovědět

+MysliCzTaky něco podobného plánuji - večeře, vířivka a postel.

Měla by některá zájem o adresu? ;)

194

Odpovědět

nic moc

646