Misfits

Thumbnail play icon
88 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:225
Počet zobrazení:4 505
Už dnes večer odvysílá britská stanice E4 první díl druhé řady seriálu Misfits. O překlad první řady jsem se postaral já a xxENDxx a chystáme se i na překlad druhé. Trailer na druhou řadu sem ale nedáváme, protože by prozradil jedno z klíčových odhalení první řady těm, kteří seriál ještě vůbec neznají. Proto sem znovu dáváme trailer k první řadě a doufáme, že pokud jste Misfits ještě nezkusili, navštívíte po zhlédnutí traileru jejich českou stránku, kde najdete titulky ke všem 6 odvysílaným dílům, a zamilujete si Misfits tak jako my. Pro ty, co dají na hodnocení ČSFD, uvedu, že Misfits tam aktuálně mají z 1580 hlasů hodnocení 85 % a drží se na skvělém 94. místě v celkové tabulce nejlepších seriálů. Viděli jste první řadu Misfits? Jak se vám seriál líbí?

Přepis titulků

Je to tady. Tohle je vaše šanceudělat něco prospěšného. Přesně o tom veřejně prospěšnépráce jsou. Lidé si myslí,že jste spodina. - Ukažte jim, že se mýlí.- Ale co když maj pravdu? Cos provedla? Jedna holka mi nadávala do kurvy,tak som sa dostala do bitky. Neukazovali tov Jeremy Kyle Show?

Ty jseš ten běžec.Pěkně sis to posral. Máma mi říkala, abych se od holekjako jseš ty, držel dál. Tvoje máma nikdy nepotkala holku,jako jsem já. Co to je? Utíkejte! Dělej! Něco se se mnou děje. Tá búrka a blesky,niečo nám to urobilo.

Není cesty zpět, vole. Podívejte se na mě! Nejsi nic. Leželas tu mrtvá.Čas se přetočil zpátky. Je to čím dál lepší. Co když necítím bolest? Au! Co když máme bejt něcojako superhrdinové?

Já jsem nic takovýho nechtěla. Jsem si celkem jistej,že tímhle porušuju svou podmínku. Překlad: BugHer0 a xxENDxxwww.misfits.cz

Komentáře (65)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

http://www.misfits.cz/ má být ta česká stránka serialu? Tak proč mě to přesměrovalo na stránku o "hubnutí bez hladovění"? BugHer0, cos to tam dal?

180

Odpovědět

To nemám na svědomí já. Vzhledem k nedorozumění nám jedna osoba ukradla doménu, a jelikož ta doména docela táhla, nacpala si tam nějaké obchodní sdělení.

180

Odpovědět

bulljoker: spoileristo hovadský, tohleto snad ani nemůžeš myslet vážně ne?

182

Odpovědět

jeden z nej seriálů, už se nemůžu dočkat další serie.. akorát škoda že bude bez Simona a Alishi kurváááá

1816

Odpovědět

misfits_sou_nejlepsi!

180

Odpovědět

http://www.superhry.cz/games/1613/ aha ľudia čo som našla :D zlaté ne ? :D

180

Odpovědět

a to je ešte len jedna časť preložená ? kedy bude viac ?

180

Odpovědět

ďakujem ti strašne moc :)

180

Odpovědět


Odpovědět

alebo hoc i stiahnuť. lebo na tej super stránke čo BugHer0 píše sú LEN titulky. nie film

180

Odpovědět

nedá sa niekde tá druhá séria pozrieť ONLINE ? nechcem nič sťahovať...

180

Odpovědět

Nemáte ještě nějaké další seriálové typy? :D Underbelly, Misfits... jsou bez chyby :)

180

Odpovědět

no tak sem se přes všechny ty seriály co sleduju konečně prokousal k prvnímu dílu druhé řady... no musím říct že peklo, z těch Nathanovejch hlášek sem nechápal, seriál žeru maximálním způsobem... na další díl se těším víc než na Dextera a to už je ku*va (jen pro zdůraznění jak moc) co říct:)

180

Odpovědět

Je to dost dobrej serial.... :)

180

Odpovědět

Super, díky že jste to sem dali, nějakou záhadou mi tenhle seriál utekl. Zanedlouho budu mít dokoukanou první řadu ;)

180

Odpovědět

nevie niekto kde je druhá séria ?lebo tá prvá skončila fakt blbo

182

Další