Mlátička superhrdinů: Batman vs. Deadpool

Thumbnail play icon
87 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:660
Počet zobrazení:12 022
Máme tu další soutěžní video, tentokrát z kategorie webseriálů. Taky se svými známými občas vedete vášnivou diskuzi, kdo by vyhrál, kdyby se střetl superhrdina X a superhrdina Y? Fanoušci z týmu Bat In The Sun se rozhodli udělat radost každému milovníkovi komiksů. V jejich webseriálu uvidíme jak klasické superhrdiny, ať už je to Batman, Superman nebo Thor, tak i postavy neoplývající žádnými zvláštními superschopnostmi, třeba Laru Croft a Nathana Drakea. Dnes se tedy podíváme na to, jak by to vypadalo, kdyby se měl střetnout Batman a Deadpool. Epizodní roli si také střihne Catwoman. Za tip na video děkujeme Frantovi Krejčímu!

Přepis titulků

Zdravím! Vítejte u Mlátičky Superhrdinů, pořadu, ve kterém figurují dva superhrdinové a jejich síla. Já jsem Marisha Ray, moderátorka, a dnes se podíváme do Hollywoodu v Kalifornii, domova slavného MeltDown Comics. Našimi dvěma bojovníky dnes nebude nikdo jiný než Batman, Temný rytíř, a ukecaný žoldák, Deadpool. Diskuzi budou vést Stephen Kramer Glickman, Jennifer Wenger, Damien Beurer a Chris Gore.

Tak, kdo myslíte, že vyhraje? Zaprvé, Batman si osvojil 127 bojových stylů, má nindžovský výcvik, procestoval půlku světa, aby se to všechno naučil, a dokonce vycvičil jedny z nejlepších bojovníků v DC vesmíru. Nejenže za bojovým výcvikem vycestoval, je to také mistr iluze a je nejlepším detektivem na světě. Oproti žoldáku Deadpoolovi s jeho zbraněmi, má Batman neuvěřitelnou směs schopností. Nejde jen o tohle.

Je to přece i největší mozek z celého DC univerza. Nechme chvíli boj stranou. Tenhle chlápek vás přechytračí, přelstí, vždy bude o deset kroků napřed. Zmlátí vás dřív, než začne samotný boj. Batmanovy zbraně jsou suprové, ale nejsou smrtící. Kdežto Deadpool vás může zabít kteroukoliv svou hračkou. Batman vás bude chtít zajmout, ale Deadpool vás rovnou odkrágluje. Co uděláš? Střelíš mě Batarangem? Zlom vaz! Já mám svoje uziny! Řeknu vám teď o Deadpoolovi pár věcí.

- Diganostikovali mu rakovinu 4. stupně. - Smrtelný typ. - Jo, byl smrtelně nemocný. - Vstříkli mu buňky nesoucí léčivou schopnost, jakou má Wolverine. - Jo! - Takže se může regenerovat. - Jak jsi na tom s léčením ty, Batmane? Dost blbě! Aha, máš nóbl auto? Super. Až mě přejedeš, budu dál žít, protože jsem Deadpool. Fajn, všichni máte pravdu, ale myslím, že je načase se konečně vrhnout na naši Mlátičku superhrdinů! Víš, tahle práce má svoje výhody.

Třeby tyhle dvě. - A musím uznat, že si opravdu vážím... - Hej, Rudochu. - Oči mám nahoře. - Jo, pizzu si objednám pozdějc. Ale jen se na ně podívej, to je nádhera. Musím se ohledně tvé budoucnosti poradit s přítelem z publika. - Hej, Deathstrokeu. - Myslím, že bychom si s ní měli zašpásovat! - Třeba s trochou šlehačky. - Dobrej nápad! Počkáme, až dorazí netopýr. - Úchyle!

- Tenhle okamžik si musím navždy zachovat. Nesahej na mě, ty prase. Co myslíš, čičinko, jak to provedeme? Technologie! Zoom! No vážně, zlatíčko. Kamera tě zbožňuje a já taky. Hej! Zlá kočička, tu máš! Omlouvám se, nechtěl jsem, abys byla mokrá. Nebo jo? Žertuju. Za chvíli si pro tebe přiletí netopýrek, o to mi stejně celou dobu jde! My o vlku...

Hustý! Copak to tu máme? To je tvůj kundolap, viď? Hej, netopýrku... Co to je? Hm, lesklá kulička. Neupadlo ti to náhodou z podvozku? Jde se spinkat! - Docházejí ti životy. - Jdeš pozdě. Ten šlofík bodnul, pýre.

Než se pohnem dál, radši si něco ujasníme. Nevím, jestli tě někdo informoval, ale já jsem nesmrtelný. Střely, bomby - všechno je na mě krátký. Předvedu ti to. Jsem v pohodě, v pohodě! Dej mi chvilku. Tadá! Jako nový. Můj obličej! Je to pro mě čest, fakt tě moc obdivuju.

Řízy říz! Moc mluvíš. Nějak se mi motá hlava. To je lepší. Už žádný pan dobrák zabiják. Nedáš si granátové jablko? Tohle dejte na twitter, zmrdi! Válím! Tak tohle má být nejlepší detektiv na světě.

Zjevně to vůbec nechápeš, Batmane. Víš, já jsem prostě nesmrtelný! S tím počítám. Trvalo ti to dost dlouho. Ženy. Když už jdete ven, nevzali byste mi nějaké mexické rolky? To by bylo fakt supr. Jak hlasovali fanoušci?

Batman získal 53 % a Deadpool 47 %. A teď už je s námi náš režisér, Aaron Schoenke. Ahoj, moc děkuju, že náš pořad sledujete, určitě se koukněte i na náš předchozí díl, Superman versus Thor. A rozhodně si nenechte ujít další epizodu, ve které figurují dva největší lovci všech dob, Wolverine versus Predátor. Nezapomeňte také hlasovat pro jednotlivé postavy na SuperPowerBeatDown.com a jako obvykle lajkujte naši stránku na facebooku - Bat in the Sun.

Sdílíme videa, obrázky a super nerdovské věcičky. Mějte se, lidi, uvidíme se příště! Pořád budeme přátelé, že? Máš hlad? Pojďme se napít. Jdem na pivo! Chci pivo. Co takhle deset tisíc piv? Nebo tacos. Zajdem na tacos! Nebuď takový panák.

Dělej! Jdem se napít. Překlad: ABigWhiteWolf www.videacesky.cz

Komentáře (58)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

"Mlátička superhrdinů"? Asi jsem jediný co to četl matička.

00

Odpovědět

no vzhledem k tomu že Deadpool zabil celý marvelovský vesmír včetně hulka, thora a x-menů... nemyslím že by měl mít potíže s batmanem :D ale popularita je popularita :)

23

Odpovědět

No vzhledem k tomu že to není kánon, tak tam mohl klidně porazit koho chtěl :-D

10

Odpovědět

Víc mlátiček, víc mlátiček! Třeba Gandalf vs. Darth Vader bylo skvělé! :)

50

Odpovědět

Jo jen malinkej dotaz k překladu: nejsem si jistej, ale když Deadpool mrskne pryč tu hlavu, slyšim tam něco o basketu (tzn. ne o netopýrovi), ale ruku do ohně bych za to nedal :-)

01

Odpovědět

http://www.youtube.com/user/batinthesun Tady sou všechny díly a je to fakt výborný :D

80

Odpovědět

Tohle bylo boží!!!!
Všechny postavy tu vypadají a chovají se přesně jako v komixech (zejména Catwoman se konečně jednou povedla, narozdíl od těch filmových) a celé je to velice profesionálně zpracované.
Vážně doufám, že je toho i víc.. a je mi jedno že vyhrává ten populárnější, jde sakra jen o zábavu a o tu nouze není!!!!

btw nevíte kdo je ta osoba co hraje Catwoman? Potřebuji to do.. domácího úkolu... z matematiky....

800

Odpovědět

Liz Katz, objevila se i v jinym dílu coby Cortana (Halo), má i vlastní youtube kanál, kterej je opravdu jen o těch kozách (teda ne že by to bylo málo). z héreček kolem Bat in the sun doporučuju ale spíš Tess Kielhammer, v beatdownu zahrála Laru, objevila se i v jejich filmu (City of scars, dokonalá věc o Batmanovi, snad se tu časem objeví) tušim jako Cannary. Hodně šikovná dcerka...navíc výborná v bojovejch uměních http://www.youtube.com/watch?v=q5Kx4EjyQ7w

41

Odpovědět

+PatriotWow děkuji ze info a za tip!

00

Odpovědět

Deadpool by měl správně při oddělení hlavy od těla na delší dobu zemřít ....

60

Odpovědět

No, nevím, jestli bych tomu, že se deadpool rozprsknul v podstatě po celé stodole říkala, že se mu oddělila hlava od těla :D

170

Odpovědět

Záleží, kterou komiksovou verzi bereš. Jeho healing faktor rostl do takových výšek, že nakonec převálcoval i Wolverina (a mám ten pocit, že oba se dokáží zregenerovat z jediné buňky. To mě dycky zajímalo, jak ta buňka ví, že je poslední a má regenerovat.)

121

Odpovědět

+ChristopherV případě Deadpoola ta, která má nejvíc sarkasmu. U Wolverina je to ta, na které je napsáno "Jsem Kanaďan.".

400

Odpovědět

Viděl jsem zatím Batman vs Deadpool a Superman vs Thor...jakou má cenu to sledovat, nebo poslouchat obhajoby, když vždycky vyhraje ten slavnější? Nuda.

37

Odpovědět

o vítězi rozhodujou hlasy, a např. u dílu White Ranger vs. Scorpion vim, že bylo hlasování během natáčení tak těsný, že se natočil i alternativní konec, kterej taky vyšel ven (mimochodem jeden z nej dílů, choreografie souboje podle mě lepší než ve spoustě hollywoodskejch pseudo akčňáků, na nadšeneckou blbinu pro "nerd pleasure" dost dobrý)

110

Odpovědět

Super chci další díly.

230

Odpovědět

Teda, Batman z her, batmobil od Burtona, vše uvěřitelné - žádnej papundekl, fakt dobrá práce.

240

Odpovědět

A co Darth Vader? Ten by to natřel každýmu. :D

41

Odpovědět

S Gandalfem to žádná hitparáda teda nebyla :D třeba Lara s Nathanem Drakem mě pobavili o dost víc. Snad se tu časem taky ukážou...

100

Odpovědět

víc víc víc

280

Odpovědět

"V jejich webseriálu uvidíme jak klasické superhrdiny, ať už je to Batman, Superman nebo Thor, tak i postavy neoplývající žádnými zvláštními superschopnostmi, třeba Laru Croft a Nathana Drakea."

...

Chybný popis, Batman také nemá super schopnosti.

167

Odpovědět

Peníze jsou nejlepší superschopnost že všech :D

281

Odpovědět

Tady ani neni místo pro nějakou diskuzi. Batman by vyhrál ještě dřív, než by se Deadpool ohlídnul. Je to nejlepší detektiv na světě, myslim že by si zjistil, že jeho protivník je nesmrtelnej! Udělal by s nim to samý co ze Supermanem, masivně by ho oslabil. A nebo by mu udělal něco co na konci, ale hned na začátku. De o to jestli se bavíme o Batmanovi (jako o nejnebezpečnějším člověku ve vesmíru), nebo o temném rytíři (což je reálnější verze Batmana, ale už ne tak silná)! ;) J

519

Odpovědět

Vážne dúfam, že sa tu objavia aj nejaké ďalšie časti, toto prijemne potešilo

240

Další