Batman chce do MarveluCONAN

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 142
60 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:163
Počet zobrazení:9 257

Vzhledem k tomu, že se poslední dobou DC nedaří překonat kolegy z Marvelu, rozhodl se Batman v podání Conana O'Briena řídit heslem "Když nemůžeš nepřítele porazit, přidej se k němu." Nebude to však tak snadné, jak se může zdát.

POZNÁMKA:
Jughead je fiktivní komiksová postava (bez superschopností). Je charakterizován jako chytrý kliďas a objevuje se i v seriálu Riverdale, na který Conan ve videu odkazuje.

Přepis titulků

SÁL HRDINŮ Tak jsem si říkal, že na Jarní bál půjdu s Catwoman, ale... Ať žijí úterky! Den kroket! Moje jsou studený. Díky! - Ty si nedáš? - Moje tělo brambory nestráví. Taky nemůžu jíst brukve, jamy, hlízy, ze hry je i hovězí, kuřecí...

Koláč jsi někdy měl? - Ten by mě zabil. - Já koláč miluju. A pak Ultronovi povídám: "Klidně to Bentley znič, doma mám dalších pět." - Je to vtipné, protože jsi bohatý. - Vtipálek, ten Tony Stark. Jo, vážně sranda. To se povedlo, Tony. Tenhle vocas...

- Já se tu k vám jen vmáčknu. - Promiň, netopýre, ale tady sedí Marvel. Jo, zaleť zpátky do jeskyně, chytráku. No tak, lidi. Mezi DC a Marvelem přece takový rozdíl není. Viděl jsi vůbec poslední dobou sledovanost, Bruci Waynulo? - To je poprvé, co jsem někoho setřel. - Dobrá práce. Fajn, chápu to. Marvel to teď DC pěkně nandává. Kdo mohl tušit, že superhrdinové, se kterými je sranda, jsou oblíbenější než ti smutní, mučení a věčně zmáčení deštěm?

Proč u vás vlastně tolik prší, Batmane? Je snad město Gotham v Seattlu? Ten déšť už mi leze krkem. Vezměte mě k vám. Vždyť tu máte místo! Víš ty co? Proč ne, jen sundej to kladivo. Jo! Díky, Thore, jseš frajer. Tak jo. Copak, Batmane? Je to na tebe moc těžký? Asi je k té židli přilepený. Třeba najdeš nějaký svaly na svým pásku s příslušenstvím.

Tak jo, půjdu rovnou k věci. Jen si to představte: Avengers, v jedné z rolí Batman. Fakt chceš změnit stáj? A co ti tví super kámoši z DC? Vidíš to? Té medúze stojí. - Panebože. - Páni, to je macek. Hele, ti jsou hrozně otravní. Není s nima sranda jako s náma. Jo, ty jseš fakt pařmen. Nežiješ náhodou v jeskyni plné netopýřích bobků? Říká se tomu guáno.

A víš, proč tam bydlím? Protože mí rodiče byli zavražděni. My víme! Tvůj životní příběh už všichni slyšeli. Navíc se to stalo tak před 14 lety. Už se vzchop. Umřel mi táta a druhej den už jsem zmlátil Hulka. K čemu nám Batman vlastně vůbec bude? - Skvěle se pere! - Díky, ale to už mám na starosti já. Bez urážky, Black Widow, ale mám pro tebe novinku...

Jseš ženská. Dobře, omlouvám se! Promiň, promiň! Lidi... - Nenuťte mě se k tomu stolu vracet. - Mám tolik dřeva! - Děkuji. - Já děkuji vám, muži se dřevem. Ale ne! Mám to. No tak, mít Temného rytíře v Marvelu se nám všem vyplatí.

Schválně. Jmenujte něco, co na Batmanovi není super. Čusák! Pojď zpátky k nám, Bate. Aquaman všem vysvětluje, jak prcají medúzy. Podle všeho mají šest penisů. Bože, vidíte, jak ten týpek vypadá? Je jako alkoholická verze pana Úžasňáka. Tu masku máš, abys skryl svoji identitu, nebo se stydíš? Vypadáš jako rubikovka, co si přála stát se malým chlapcem. Vy dva jste jako nešu*atelná dvojka!

Dokázal jsem to, to byl stěr! Dejte mi placáka. Vy z Marvelu si myslíte, že jste kdovíjak skvělí, ale víte co? Třeba ty, blondýno. Jaký byly dýška ve středověku? A ty? Nemáš teď někde náhodou předcvičovat spinning? A copak máme tady? Bohouš Boháč si udělal oblek z krytu na iPhone? - Ten se povedl. - A ty na sobě máš oblek koťátka! A Fantastická čtyřka nestála za nic. Myslíš?

Nebyla ani součástí marvelovskýho vesmíru! Blbec jeden. Tak co říkáte? Jak to proběhne? Mám podepsat smlouvu? Uzavřeme to. Nazdárek, lidi! To je Jughead! - Najde se u vás jedno místo? - No jasně. - Jasná věc. Vypusťte Jugheada! Vždyť to ani není ten z Riverdale. - Tebe mám rád, kámo.

- A já zase tebe, tebe i tebe. Batmane? - Jo? - Zapomněl sis oběd. - Díky. - Děvko! - Jdi do háje, Batmane! - Táhni zpátky do svýho vesmíru! - Nažer se netopýřích ho*en! - Vyděláváš jen drobný! No tak! Pěkná trefa, Jugheade. Překlad: heindlik www.videacesky.cz

Komentáře (8)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Andy ich pekne zotrel

00

Odpovědět

Myslím si, že by mnohem lepší byl překlad Conana, jak vybíral Soně nové auto :))

10

Odpovědět

Conana mám strašne rád... za jeho staršie videá, ktoré boli priam dokonalé. Či už gamer alebo cestovanie, či obyčajné scénky (rozhovory s celebritami ma v jeho podaní nebavili, pôsobí pritom tak umelo a strnulo, akoby sa nevedel uvoľniť). Ale odkedy sa začal tak silno politicky angažovať, tak to ide s kvalitou dole vodou. V mnohom zdieľam jeho názor a som v tom na jeho strane, ale keď to v každom videu opakuje a neustále vyťahuje, tak to začne byť nudné. Chápem, že nemáš rád Trumpa, tiež ho nemám rád, ale už si to povedal raz (keby len), načo to robiť dokola? Teraz som sa nechal trochu uniesť, pretože v tomto videu sa žiadna politika nerieši (chvála bohu), no aj napriek tomu mi tam chýba kvalita a vtip Conanovej staršej tvorby. Mám pocit, že tohtoročný comic-con si po prvýkrát nechám v jeho podaní ujsť.

30

Odpovědět

Díky za překlad budete překládat něco od Conana z letošního comic-conu prosiiim??

41

Odpovědět

Díky za překlad, jsem rád když se tu objeví video s Conanem.
Klidně bych uvítal starší videa protože tam byl skvělý a měl tam i skvělé lidi, třeba bych tu rád viděl díl kde byl
Ozzy Osbourne. Nevíte jestli se Conan někam zase chystá ? :)
Jinak k Marvel a DC
DC svět má opravdu dobré hrdiny, mají zajímavé schopnosti, příběh a osobnost. Je škoda, že DC dostalo tak špatné režiséry/scénáristy. DC svět byl okopírován Marvel Comics, tím ho rozhodně nechci kritizovat. Mají dobré filmy a to herecká obsazení je naprosto skvělé. :) Doufejme, že se jednou DC vzpamatuje.

111

Odpovědět

Tak tohle se těžce nepovedlo, nepřijít tam na konci Andy tak je to spíš vrchol trapnosti, ale i Conan má občas slabší chvilku no ... Šlo z toho vytěžit víc.

167

Odpovědět

Vzhledem k tomu, že Batman je největší borec(ne nejsilnější) z DC a Marvelu dle mého.....tak vůbec nechápu žádný vtip

99

Odpovědět

No nevim. Spíš je to jen taková zažitá fráze. Čím se Batman liší od Ironmana? Ani jeden nic neumí, Ironman má ale lepší udělátka a přece jen ty vtipy taky dají plus navíc, na to také naráželi.
Batman je jen prostě tvrďák, nicvíc. Nebýt Alfreda, tak ani nijak super není. :)
Je ale pravda, že je pořád lepší, než ten přeamerikanizovaný idol Supermana...

11