Myšlenky při józe

Thumbnail play icon
88 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:1 007
Počet zobrazení:9 154

Chodíte cvičit jógu nebo něco jiného? A na co při tom myslíte?

Přepis titulků

Pojďme na to. Položte pravou nohu dopředu a levou dozadu. Ramena dolů a ruce natáhnout až do konečků prstů. Nadechuji se, vydechuji. Relaxuji. Bojovník číslo jedna, jdeme na to. Narovnat paže. - Zůstat nízko v pozici. - Musím si zapsat ten nákup, co mi řekla. Pomerančový džus, brokolici a sýr. Nemyslím na práci, na povýšení ani na mýho blbýho šéfa. - Protože dýchám.

- Je ten vedle mě níž? Musí být menší nebo něco. Jo, jsem dobrej. - Jsem bojovník. - Zabije mě, jestli to poseru. Brie! Byl to brie. Moje paže mi vyrůstají přímo z mých zad. Já jsem motýl! Nyní přejdeme do polohy prkna a chvíli v ní vydržíme. Zastavíme jako prkno? Zadržuju prdy už od první pozice dítěte. Jóga je úžasná.

Podívejte se na to. Jsem obklopen krásnými ženami, ta krásná těla. Koukněte na ten zadek! Sakra! Asi mě viděla. Jo, viděla jsem tě, jak mi koukáš na zadek. Fakt pěkný. Uklidni se. To nemůžu nikdy jít na lekci jógy a necítit chlapa za mnou, jak mě chce ojet? Nádech. Pozice kobry. Ramena co nejdál od uší. Jediné, co musím dělat, je dýchat. Já můžu létat.

Koukněte na mě, já letím. Ahoj, chlape, nemám snubní prstýnek. Koukněte na jeho paže. Budu mu říkat... Jim. Jo, vypadá jako Jim. No ahoj, chlape, nemám snubní prstýnek. Koukněte na jeho paže. Budu mu říkat Jim. Výdech. Najděte způsob, jak relaxovat v této pozici. Už to dýl neudržím. Tohle se znovu nesmí stát. Spadla zrovna kapka potu toho chlapa na mou podložku?

To je nechutný. Nemůžu tomu uvěřit, zrovna jsem ji vyčistila. Bulimie je o tolik lehčí než jóga. Musím sem přivést chlapy, tohle je sen. - Bude to určitě jarní svatba. - Pomerančový džus, brokolice, brie. Tohle není dobrý. Ach, bože. A doopravdy se natáhněte. Pro tu jednu věc, kterou chcete. - Zmrzlinu. - Respekt. - Nirvánu. - Brie. - Manžela. A nádech.

Překlad: Eržika www.videacesky.cz

Komentáře (23)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

nikdy jsem na józe nebyl. to se tam opravdu tak často ozývají prdy?

180

Odpovědět

WOW, ta bruneta, která sní o manželoví je vážně roztomilá a moc pěkná, ale ještě víc je roztomilá :-D, snad mně někdo pochopí.. :)

193

Odpovědět

Jooo, jóga. Jak se tam křečovitě držíš v pozici a od cvičitelky uslyšíš: uvolněte veškeré napětí a svaly na obličeji... jde to fakt lehce :D video pobavilo :D

180

Odpovědět

prdík :D :D :D :D :D

181

Odpovědět

A nádech! Ten konec mě dostal.

181

Odpovědět

Taky chodím na jógu a některé aktéry videa dost chápu :D Mám hlavně problém, že se vždycky před cvičením zapomenu najíst, takže se peristaltické pohyby mého žaludku rozléhají po celé tělocvičně, a to pěkně nahlas. Moje nejčastější myšlenky jsou: "Zatáhni břicho, třeba se to ztlumí" a "Příště si musím nastavit upomínku - NAŽER SE" ;)

183

Odpovědět

Jíst před jógou?? Tak to máme asi vražednou cvičitelku. Najedla jsem se jednou a hodně dlouho toho litovala...

182

Odpovědět

Být to víc zaměřené na tu kočku z náhledu, tak už je to legendární!

185

Odpovědět

TO musí být fajn sport když se u toho nudíte tak že mate čas přemýšlet o kravinách :D

185

Odpovědět

To se tá říct očemkoli...

1826

Odpovědět

jednou jsem byla na pilates, prvních deset minut jsem si v duchu říkala "je to kravina, bože to je ale kravina" a zbylých 50 minut jsem si nadávala, že jsem tam šla :)

183

Odpovědět

Z někama znám toho prdícího tarzana, ale nevím z kama. Nevíte někdo, co natáčí?

180

Odpovědět

Já když jsem chodil na jógu, tak jsem plánoval velkolepé stavby v Minecraftu.

1810

Odpovědět

to dělávám často, když jsem někde a nudím se :D

185

Odpovědět

+ass.ass.inCo je to Minecraft? :D

184

Odpovědět

+ass.ass.inMinecraft ? Radeji Mein Kampf :D

185

Odpovědět

Pěkný, ale když má někdo takovýhle myšlenky u cvičení...tak se prostě neumí soustředit :) Cvičení je dobrý právě v tom, že při něm můžete opustit od starostí a zbytečností kolem sebe.

192

Odpovědět

pri joge ako aj u dalsich meditacnych cvikov je priorita nesustredit sa ale mysel vypnut :) cize toto video je presny obraz toho preco je zbytocne chodit na tieto podujatia...clovek ani sam pre seba nevie vypnut a nie este ked sa ma sustredit ci sa mi niekto nediva na zadok...skoda ze ludia beru jogu len ako sport a nie ako nieco cim by skutocne mala byt...a to nei len joga...joga je len jedna z foriem.....

191

Odpovědět

Tady jsem se zasmál. Jo a na józe prděj i ženský :-) Všichni z hluboka dýchají, drží napnutí v pozici, ticho a najednou se od někud ozve pfrrd... Když se člověk nají a pak tam pořád mačká břicho, to jsou pak muka udržet to... Jsme jen lidi, že jo :)

183

Odpovědět

Nějak zkušený s prdama na józe :D

181

Odpovědět

+HarrocCo ti budu povídat, bojuju s tím :-) Zatím se daří, ale někdy když pak vyjdu na ulici, bojím se abych neuletěl jako balónek naplněný héliem.

180

Odpovědět

Nádech hoši :D

181

Odpovědět

konec dobrý, celkově to nebylo špatné :) tak dáme OSM :D

186

Další