KonverzaceNa baru

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 10
74 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:109
Počet zobrazení:5 319

Přijde vám, že se spolu lidé už neumějí normálně bavit a radši jen zírají do svých mobilních telefonů? Zrovna o tom se dnes budou bavit dva kamarádi Na baru.

Přepis titulků

Lidi se spolu už neuměj normálně bavit. Co? Lidi se spolu neuměj normálně bavit. - To jsem nikdy neřek. - Ale já jo. - Kdy? - Teď. Já myslel, že je to nějaká tvá oblíbená fráze. Odkdy mám oblíbený fráze? Nevím, myslel jsem, že si prostě zkoušíš novou hlášku.

Co by to bylo za hlášku? "Lidi se spolu neuměj normálně bavit." Až budu vymejšlet hlášku, musí něco pořádnýho hlásat. No jo, to dává smysl. Hláška. Co s ní? Asi to bude od slova "hlásat". No jo.

Puchýřům zdar! To je slušná hláška. Ne. Tenhle muffin bych hned slupnul. To je jen sexistický. Nebyla to narážka. Tys to udělal sexy. - Sexistický. - To je to samý. Dej si pohov!

Vstávat a cvičit! Tobě dám tučnou slevu. Telegram už letí! Nejsem na prodej, leda k pronájmu. Dost dobrý. Zrovna jsme to dělali. - Co jako? - Bavili se spolu. Tohle nebyla konverzace.

Tak co to bylo? Těžko říct... Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (3)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Když jsem s kamarády na pivu, tak mě pěkně serou s telefony. Občas mám pocit, že vedu monolog, na konci kterého se mě zeptají "co jsi říkal?".

191

Odpovědět

pls překlad tohoto......počet shlédnutí mluví za vše https://www.youtube.com/watch?v=6D5IZtDCS5c

13

Odpovědět

Typická "barovina" - sice bez výraznější pointy, avšak (ukrutně) pravdivé...

101