VtipNa baru

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 10
74 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:220
Počet zobrazení:8 697

Tvůrce Jason Headley se do paměti našich diváků výrazně zapsal legendárním videem Tady nejde o hřebík, které jsme zde zveřejnili již před třemi lety. Toto video jsem si nedávno znovu pouštěl a přivedlo mě až na Jasonův YouTube kanál, po jehož návštěvě jsem okamžitě zjistil, že má Jason na kontě celou řadu dalších skvělých videí. Zaujala mě především série s názvem Na baru (At the Bar), ve které spolu s jedním dalším hercem sedí na baru a probírá důležitá životní dilemata a problémy. Dnes vám tedy přináším první krátkou epizodu z této série.

Přepis titulků

Kdo vymejšlí vtipy? Cože? - Kdokoliv. To zvládnem i my. - Vážně? - Jo. Dva židi přijdou do... - Ne. - Tak nic. Je jeden kouzelník... Nejlepší kouzelník na světě. A jednoho dne k němu přijde malý kluk a řekne: "Ukážu vám trik, který je tak úžasný, že kvůli němu nadosmrti seknete s kouzlením."

Dobře. Načež ten kluk vytáhne nůž a řekne kouzelníkovi, aby ho bodnul do krku. Kouzelníkovi je jasné, že je to atrapa, tak nůž vezme a kluka bez váhání bodne. Ale ten kluk umře... protože to byl opravdovej nůž. No... - Kouzelník nevěří svým vlastním očím.

- Jo. Den co den na tu nehodu myslí a celé mu to vůbec nejde do hlavy. A nadobro přestane kouzlit... až do smrti. Po smrti odejde do nebe, kde konečně najde klid. Přijde k nebeské bráně a koho tam nepotká... - Kluka.

- Kluka! Jo... A co pak? Jo... jasně. Ten kluk... - by asi měl něco říct. - Souhlasím. Nejspíš něco, co bude souviset s tím, co se stalo. Už to skoro máme. - Jo, ale co řekne? - To nevím. Co si zkusit říct jinej vtip, ať víme, jak ho zakončit?

To by šlo. - Znáš nějakej? - Vtip? - Jo. - Ne. A ty? Znám jeden o paní, co přijde do banky a... Jde si uložit peníze a banka... Ne, prezident celé banky... má nakonec hranatý varlata. Nevím, jestli jsem to nepoplet. - Tak co řekne ten kluk?

- Tady žádnej kluk není. - Myslím v našem vtipu. - Aha. Co když, teď dobře poslouchej... neřekne vůbec nic? A to je vtipný? Mohlo by bejt. Tak proč se nesmějem? Možná to prostě nechápem. Vidíš?

Vymyslet vtip je hračka. Tadá! Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (15)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Nevím proč to má tak nízké hodnocení. Dobré video, ocenil bych další s podobnou tématikou :D

50

Odpovědět

šak ten chlapec ak odpovie tadá, to úplne stačí

173

Odpovědět

Neříkej :-)

90

Odpovědět

Docela nízké hodnocení...asi to moc lidí nepochopilo, tak jsou naštvaní :D

261

Odpovědět

Spíš čekali na konci nějakej pořádnej vtip a místo toho zklamaní,že přišli o 3 minuty života :D V tom je ten vtip :D

313

Odpovědět

+58255825 tys to nepochopil :D

61

Odpovědět

+Morfeus500Mě to neříkej, já to naopak pochopil ale spíš jsem narážel na ostatní diváky přesně to,čemu nerozuměli- jak ty píseš .-p :D

30

Odpovědět

s tím tadá je ale fakt super :) - možná s ním i zaplním svou kapacitu jednoho vtipu, který si pamatuju :)

120

Odpovědět

Tak jsem čekal co z toho vyleze a nakonec se jim povedl docela slušnej vtip :)

201

Odpovědět

Bude tohle někdo překládat prosím? :D

https://www.youtube.com/watch?v=NycQpgci5eM

02

Odpovědět

Tak ten chlapec by mohl říct: " Teda pane kouzelníku! Já na kouzla nevěřím a stejně už jsem v nebíčku. Hustýýýý!!! "....... já vím, já vím netleskejte..... to byl pokus o trapnej vtip-jako vždy :D

122

Odpovědět

Po tom jak umřel to byl dobrej vtip... jen ten druhej to furt z nějakýho důvodu natahoval... každopádně já bych vyprsk smíchy, hned nazačátku, když mu ho vrazil do krku, takže by to bylo jedno, protože by ho už nedořek.

17

Odpovědět

Já byl napjatej až do konce :D

120

Odpovědět

Taky jsem to nepochopil.

24

Odpovědět

"Tadá!"

660