PártyNa baru

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 10
84 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:212
Počet zobrazení:7 799

Znáte to, kamarád vás pozve na párty a vy hledáte všemožné výmluvy, proč nedorazit. Není někdy snazší říct, že prostě nemáte zájem?

Přepis titulků

Přijdeš na mou párty? Ne. Už něco máš? Ne. No tak, budeš se bavit. Já těžko. - Bude tam plno různejch lidí. - No právě. - A taky já.

- To mi došlo. - Pokecáme. - To děláme teď. Tak to uděláme tam. - Co? - Tohle. To už děláme. Jo, ale můžem to dělat v přítomnosti dalších lidí. - Takže budem dělat to co teď... - Jo. ...ale ostatní nám budou skákat do řeči. Ne skákat do řeči, spíš konverz- To je dost nezdvořilý.

Nemám to rád. Takže si u tebe napíšu ne. Napiš si možná. - Takže si to ještě rozmyslíš? - Ne. Ale mám špetku vychování. Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (11)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

To je prima uklidnění, že nejsem jediná divná, kdo takhle reaguje. :-)

220

Odpovědět

To je ta lepší možnost. Taky vás nemusí nikdo pozvat. Neni lepší zjištění než se koukat na facebooku jak vaše parta kamarádů postuje fotky z mega husto párty a uvědomit si že vás nikdo nepozval :(

202

Odpovědět

Tak už víme odkud pochází tvoje mindráky :)

301

Odpovědět

+AutoI have a morče...I have a auto....eh (zbytek si domyslete sami :D )

32

Odpovědět

+Roman1211I will take my morče for a ride in my auto. ... ?

100

Odpovědět

"Znáte to, kamarád vás pozve na párty a vy..." již tato věta mi dává vědět, že se nejedná o video pro mne...

334

Odpovědět

Tak to je mi líto. Ale aspoň jsem tě popiskem ušetřil negativního zážitku. :-)

181

Odpovědět

Jako reklama na pivo, kvůli které bych neměl potřebu přepínat tv/klikat na 'přeskočit reklamu', OK. Jako něco, co bych tady potřeboval sledovat pravidelně, už ne. Myslel jsem, že jsem minulé video "JOKE" jen nepochopil, ale tohle mě utvrdilo, že to tak nemuselo být. Za mě zbytečnost na úkor vysílacího slotu pro jinou zábavu. ;)

625

Odpovědět

Neberu to jako plnohodnotný pravidelný pořad. V závislosti na hodnocení vyberu pár dalších skečů a pojedeme dál. Rozhodně tím nehodlám dlouho blokovat vysílací slot jiným webseriálům. :-)

180

Odpovědět

+BugHer0Díky za odpověď. Dobré vědět.

40