Na milování je vždycky ta správná dobaMADtv

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 1
70 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:292
Počet zobrazení:5 514

Léto už se nám nezadržitelně blíží, hormony náctiletých se začínají bouřit a proto by měly být hlavně dívky na pozoru. V následujícím "vzdělávacím" skeči od MadTV vám motocyklový kasakadér Evil Knievel a Wookiee Žvejkal poradí, jak je to vlastně s tím milováním. V hlavní roli se představí Avril Lavigne.

Přepis titulků

Rybí prsty Arthura Treachera uvádí "Správná doba na milování" - Vzdělávací film pro náctileté dívky Čau. Já jsem Evil Knievel. A tohle je můj dobrý přítel Žvejkal. Jsme tu, abychom nakousli téma, které je pro holky trochu nepříjemné. Přesně tak, Žvejkale. Sex.

Nebo jak říkám já: "Nahrabej si a uteč." Každopádně se vsadím, že máte hodně otázek ohledně sexu. Například: "Kdy poznám, že už jsem připravená na sex?" Máš pravdu, Žvejku. Ale tohle nemůžu na kameru říct. Teď se podíváme na náctiletou dívku, která se ocitla v ožehavé situaci.

Ty jseš teda pěkný prase, Žvejkale. Jak je, Melody? Ahoj, mami a tati. Co to děláte? Jen se učíme, jak to pořádně rozbalit. Jdeme dneska na "Disco noc rybích prstů Arthura Treachera." To je hustý, mami a tati. Hele, nepamatuješ si, co jsme ti říkali?

Neříkej nám mami a tati. Říkej nám Carlo a Maurici. Tak jo, Carlo a Maurici. Tak to má být. Jdi s dobou. Je rok 1977. Tak jo. Já a můj přítel BJ teď půjdeme do pokoje a budeme se učit na test z biologie. Přesněji rozmnožovací soustavu. To zní dobře.

Užijte si to. Určitě. OK. Tak se podíváme, jak rozmnožovací soustava funguje. Píšou tady...přímo tady, že... ...když penis... ...exploduje... ...vagína... ...připlave a... ...brání se...

...penis... ...penis... ...30 cm dlouhý... ...a tvar jako trumpeta... ...propíchne... ...zmutuje... ...roztáhne se... ...a zemře.

Tohle povídání o sexu mě hrozně vzrušuje. Jdem na to. BJi. Copak jsem ti neříkala, že nejsem holka, která to všechno jen tak zahodí. Jasně. Ale já jen chci... Přestaň, BJi.

Ty sis myslel, že se ti jen tak poddám? Nejsem do tebe zamilovaná. A nebudu to dělat s tebou ani s nikým jiným. Co se to tu u Morka a Mindy děje? BJ mě chce donutit, abych s ním měla sex. A já jsem řekla ne, protože chci počkat do svatby. Ale, Melody. Teď jsi nás hodně zklamala.

To nechápu. Myslela jsem, že na mě budete hrdí. Děláš si srandu? Tvoje matka a já jsme čekali s prvním milování až do svatební noci a byla to ta největší chyba v našem životě. Nechceme, aby ses vydala stejnou cestou. Milování je úžasná věc, které byste se měli účastnit. Hlavně pokud jde o více partnerů a kokain, jak to máme s tvým otcem rádi. A co kondomy?

Ale prosím tě. Za antikoncepci je zodpovědná žena. Kromě toho, mít kondom je jako nosit pláštěnku ve sprše. Jaký to má smysl? Jsem tak ráda, že mi to rodiče vysvětlili. A teď, pokud nás omluvíte, BJ a já máme něco na práci. Pokud tím "něco na práci" myslíš to, že bude panenská blánamé dcery roztříštěna jako Hvězda smrti ve Hvězdných válkách, jsem pro.

Tak co na to řikáš, Žvejkale? Já taky. Každopádně holky, pokud nechcete poslouchat svoje rodiče, pusťte si svoje dobrý kamarády, Evila Knievela a Žvejkala. Na milování je vždycky ta správná doba. Překlad: Brousitchwww.videacesky.cz

Komentáře (4)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Srandovní Klasika :D :D

181

Odpovědět

Super, nejlepsi je to sledovat, kdyz ma clovek trosku popito :D

180

Odpovědět

Hezky ironicky podáno +

181

Odpovědět

its really gay to say first

187