Napsáno dítětem #6: Roboti útočí

Thumbnail play icon
76 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:255
Počet zobrazení:4 150
Omlouvám se za zpoždění, ale konečně je tu nový díl pořadu Napsáno dítětem. Tentokrát vám malá Maile Martinezová povypráví svůj sci-fi příběh plný zlých vědců a robotů. Tvůrci pořadu ho samozřejmě opět zfilmovali a především obdařili skvělou hudbou, takže se máte na co těšit.

Přepis titulků

Akce! - Maile? - Co je? - Pojď k nám. - Ne, to je dobrý. - No tak. Dávám si šlofíka! Jak si můžeš dávat šlofíka, když na nás mluvíš? Tvoříme videa na základě toho, co nám řeknou. Tohle je Napsáno dítětem. - Takže ty pro nás máš příběh?

- Jo. - Science fiction příběh? - Přesně tak. Je to hodně science fiction. Ten příběh se jmenuje Roboti útočí na město! ROBOTI ÚTOČÍ NA MĚSTO V Americe vyráběl jeden zlý vědec roboty. Pěkné, ale zlé roboty, jako byl on sám. Byl totiž napůl robot. Neměl žádnou rodinu, jenom babičku. Ti roboti pro něj byly jako rodina.

Udělal jim lasery. Zkusil s nimi vystřelit na zeď, aby viděl, jestli dobře míří. Trefil se přesně a pochvaloval si: "Tohle jsou dobré lasery." Pak řekl robotům: "Jděte zničit Kalifornii." - Co přesně v Kalifornii? - Texas. A proč chtěl zničit zrovna Texas v Kalifornii? Protože ho tam kdysi děti šikanovaly. Zlý vědec nastavil roboty na ničící mód.

Najednou musel k babičce... protože umírala na nemoc. Na jakou nemoc? Chřipkovou nemoc. Jak je, babi? Jak se cítíš? Ahoj, vnuku. Jakpak žiješ?

Jsem hodně zlý. Nesestřelil jsi nějaké letadlo? Byl to hodný robot, tak jí přinesl její oblíbenou polévku. - Jakou polévku? - Bramboračku. - Bramboračku. - Dobře. Ona byla také napůl robot. Byla taky robot? Aha. Takže byly v té polévce i šrouby. - Šroubová bramboračka.

- To zní dobře. Chutná to jako šrouby! Jestli umřu, Ládínku, chci jen, abys věděl, že... žeeeeeee... A umřela. Chtěla říct, že ho má ráda... ale nestihla tu větu doříct. Zlý vědec upadl do deprese. Byl smutný a cítil se příšerně.

A tak utíkal a utíkal, dokud nedoběhl k robotům. Přiběhl k nim a zařval: "Dost!" "Nezabíjejte ty nevinné lidi. Právě mi umřela babička a cítil jsem se příšerně. Nechci, abyste to samé způsobili jejich blízkým." Prosím. - Mám rád smích! - Nám je tvá babička ukradená. - Chceme napadnout město. Naštvaný vědec roboty vypnul. Roboti udělali: Obyvatelé Texasu byli tak šťastní, že byl vyhlášen stav bezpečí.

Zde je klíč od města. A jelikož prokázal zlý vědec nesmírnou statečnost, uspořádali mu oslavu. A pak řekl: "No, teď jsem hodný vědec... a už nikdy nebudu vyrábět zlé roboty." Co dělal místo vyrábění robotů? Stal se z něj zubař. Stává se ze mě zubař!

Měl několik desítek fotek své babičky a nechal si je zarámovat na zeď. Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (7)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Tak to bylo výborný, hlavně výborně "zfilmovaný" - hudba a ten herec v hlavní roli, prostě super. Nějak mě to totálně vtáhlo do děje. :)

190

Odpovědět

Sa teším na 7 EP. s Jeff-om Lewis-om :D
http://www.youtube.com/watch?v=rO6_Lx-6mGY

180

Odpovědět

Na to,že vypadala už jako velká holka se chovala docela dětinsky

192

Odpovědět

Zatím každý díl má něco do sebe a každý mi přijde jako parádní věc. Tohle je prostě fakt povedená záležitost.

180

Odpovědět

Slabota

1822

Odpovědět

Tentokrát to i mělo logickou pointu (no, v rámci mezí), ale ty "šílený", nelogický příběhy předtím byli prostě zábavnější :).

194

Odpovědět

Skoro tak dobré jako La Munkya (ne úplně, ale blíží se tomu)

1826