Narcisové na sociálních sítích 10

Thumbnail play icon
87 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:95
Počet zobrazení:3 837

Další várka pomatenců na sockách je tu. Dneska obzvlášť dlouhá a vypečená.

Poznámka: Tahle série mě pomalu přestává bavit, takže ještě vyjde jeden další díl a pak už asi šlus. Buď je to téma už vyčerpané, anebo už moc nekonstruktivní, kdysi mi ty díly přišly vtipnější.

Přepis titulků

Co to jako je? Boha jeho, někdo tady byl moc dlouho zavřený doma. Jestli ji někdo znáte, můžete ji někam pozvat? Kamkoliv. Do parku, do sekáče, k nějaké poštovní schránce. Potřebuje se něčím zabavit. Co to lidi dělají se svými životy? Vynalezl za posledních pět let vůbec někdo něco? Kromě nových způsobů, jak vypadat jako kretén.

Pomyslete na všechny ty věci, kterých můžete dosáhnout. A pak se koukněte na tohle. Kolik hodin natáčení sebe sama v jedné místnosti jí zabralo, než se dostala do bodu, kdy se natáčí při mrtvičce? Pojďte si to vychutnat. Nezapomínejte, že někdo právě trénuje, aby byl dalším Michaelem Jordanem. Ale to je přece ztráta času. Tohle jsou novodobí géniové.

Na Zemi neexistuje atlet, umělec, hudebník, architekt nebo vědec, který by přišel s takovou inovací, jakou s námi sdílí TikTok a Tammy. Všechny ty roky tiktokování se konečně vyplatí. Tady to je! To je ono, evoluce generace Z. To je mi ale odkaz! Víte, že kdybyste tohle poslali na kazetě do zpráv v roce 1992, tak by to večer ve zprávách měli jako hlavní zprávu o tom, jaký má epidemie drog v Americe vliv na naše děti?

Netušili by, že není sjetá. A dneska to lidi chválí na sockách, jako by to byla ukázka talentu. A to si nevymýšlím, hele. „Víte, jak je těžké udělat takové video na TikTok na jeden záběr?“ Nevím, víš, jak je těžké být horník? Napadlo tě to vůbec, než použiješ frázi: „Víte, jak je těžké?“ „Zrovna jsem viděl tvoje to video.

Ty bláho, ty máš ale talent! Páni!“ Zajímalo by mě, zda to členové Led Zeppelin vidí stejně. Jsem snad jediný, kdo se bojí o naši budoucnost? Tyhle děcka půjdou brzo do politiky. Koukejte na tohohle cápka, co ani chodit neumí. Celý den strávil nad choreografií toho, jak mává imaginárnímu kamarádovi, jak chodí, jako by měl artritidu, a jak háže imaginárníma kostkama. Jaký to má smysl?

Nevím, jestli ti to už někdo někdy řekl, ale předstírat, že jsi invalida, není cool, Billy. O čem bude další video? Jak se plazí po podlaze, jako by ztratil nohy ve válce? A pak dělal, že hraje basket? Tvé vystoupení nás mate, Billy. Možná jednou někdo z nich vezme do ruky nástroj a napíše něco, co inspiruje lidi. Počkat, tady někoho mám.

425 sledujících na Instagramu. No jo, nikoho to nezajímá. A tahle dvojčata, co vypadají jak plněné taštičky? Ti ohromují národ se svými 43 miliony sledujících. Budoucnost je fakt zářivá. Ne tak zářivá jako asteroid vstupující do atmosféry, ale dostatečně na to, aby se mimozemšťani trefili, kdyby chtěli. Na co čekáš, Marvine?

Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (5)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Komentuje to celkem výstižně, ale chybí mu nadšení. Teda ne, že bych se divil. Ty lidi jsou k pláči.

90

Odpovědět

Mně třeba přijde, že sice to aktuální stále je, blbců na sítích ubývat nebude a materiálu bude stále víc, ale popravdě mi ten jeho komentář už nepřijde vůbec vtipný. Je to jen takové mrzuté povzdychávání bez vtipu a vždycky, když řekne něco ve stylu, že ti lidé nemají nic lepšího na práci, tak mě u toho napadá jen to, že on asi taky nemá nic lepšího na práci, když se věnuje bezduchému komentování blbosti jiných na sítích. ¯_(ツ)_/¯

48

Odpovědět

me se to libi furt. a tema mi prijde stale aktualni, vycerpane by bylo, kdyby to co popisuje uz neexistovalo ne? :D

35

Odpovědět

Téma je možná "vyčerpané", ale to je spíš tím, že hlavní myšlenka platí pořád.
Dnešní společnost uctívá retardy a opravdové schopnosti jsou odsouvány na smetiště dějin.

Tak trošku mi to připomíná moderní umění, což mi připomíná jedno video (vhodné pro překlad? :-) )
Modern art insults me

111

Odpovědět

Mě zrovna tohle přišlo docela dobrý. Tak když ne pravidelně, tak můžeš dát aspoň občas nějaký díl, kterej tě zaujme.

42