Narcisové na sociálních sítích 7

Thumbnail play icon
85 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:65
Počet zobrazení:2 986
Další várka narcisů od joeybtoonze. Dneska s trošku více depresivním nádechem než obvykle.

Přepis titulků

Koukejte na tohle. Říká se tomu selfíčkové kóma. To se moc často nevidí. Stane se to, když vyfotíte své milionté selfíčko. Po určitém počtu prostě váš mozek vypne a začne fotit na autopilota. Je možné, že to pokračovalo až do noci. Tohle asi nikoho nepřekvapí, protože jsme už vlastně vzdali snahu zjistit, co to s lidmi sakra je.

Chápete? Možná vidíte důvod, proč chtít po té holce vysvětlení toho, proč dělá to, co dělá. Ale bylo by to to samé jako vylézt z auta a ptát se srny, proč stojí na silnici. To se nedělá, protože je to kravina. Zatroubíte nebo zařvete a doufáte, že uteče. Není důvod se chovat k srním influencerům jinak. Měla by existovat jednotka proti influencerům, která by je hledala.

Místo toho to chování podporujeme. Koukejte na tuhle zrůdnost. Už existují i kurzy pro influencery. Jak to funguje? Tak jo, žáci, dnes vás naučíme totální sebestřednosti. Ukážeme vám techniky, jak předstírat, že jste nadšení z každého svého slova. - Ahoj, tady Beth! - Ahoj, jak je? Tady Laura! - Ahoj! - Jak je? Hlásí se superžena! Jak je, lidi?

Nebo jak psát popisky, které nemají nic společného s fotkou. „Jsem totálně sklíčená a nemám slov. Mohu jen říct, že na černých životech vždy záleželo a bude tomu tak i nadále.“ Jo, to je jasné, nic nezosobňuje zármutek tak jako roztahování nohou v parku. Beztak se zapojíš i do sobotního boje proti obchodu s lidmi roztažením půlek. A pokud jsou kurzy plné, zajděte do obchoďáku. Tam mají budky na selfíčka, kde se můžete pochlubit kradenými náušnicemi. Víte, kam tyhle budky patří?

Do psychiatrických zařízení. Tyhle lidi by vlastně nebyl problém tam nalákat. Stačilo by vytvořit událost na Facebooku a pozvat veřejnost. 30denní speciál ve cvokárně! Nechte se zavřít na 30 dní a získáte přístup k našim luxusním budkám na selfíčka. Foťte se, jak jen chcete. Mezitím do nich napícháte léky, smažete jim účty, jen ať se probudí s absťákem na selfíčka.

Až se jim přestane točit hlava, ukážete jim, jak prožít den bez touhy sbírat na Instagramu srdíčka od ženatých mužů, co instáč procházejí se staženými kalhotami, a holek, co u každé vaší fotky píšou do komentářů: „Jo!“ Možná když začneme přemýšlet mimo obrazovku telefonu, ukážeme jim, že život je víc než tohle, a seženeme jim pomoc. Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (5)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Představte si svět bez reklam...
Konečným produktem je zisk z reklam, ne?

01

Odpovědět

Konečným produktem jsme my, potenciální zákazníci.

01

Odpovědět

+Ten ChytrýTen Chytrý.

priznejme si to.
nikdo
nikdy
nic
nekoupil
diky reklame

kdyz je ve videu reklama vshicni ziraj na jednu jedinou vec na obrazovce
5
4
3
2
1
X
click...

schvalne dejte mi palec dolu pokud jste alespon jednou neco koupili protoze jste videli reklamu internetu

59

Odpovědět

+rewtgjhukHele, já bych si kvůli reklamě klidně i něco koupil, ale to by do mně "chytré" algoritmy nesměli valit jen reklamy na věci, které jsem koupil od posledního mazání cookies.

40

Odpovědět

No, nevim jestli je zrovna tohle hodné překladu, ale jako důkaz o degradaci lidské rasy to vcelku vypovídá.
Takže asi jo :-D

172