Narcisové na sociálních sítích 11

Thumbnail play icon
79 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:61
Počet zobrazení:2 983
Další várka narcisů. Tentokrát s podivnými čumily a slečnou bradokulkou.

Přepis titulků

Boha jeho, na co se to sakra koukám? To je loutka z filmu Team America. Anebo plastičtí chirurgové začali používat cement. Co jiného by to bylo? A proč ti lidi čučí do objektivu? Haló? Můžu vám pomoci? Jaký to má smysl? Byl to záměr, anebo nehoda? Ani ty pohyby nejsou přirozené.

Nic z toho nedává smysl. Co je to za chování? Teď zaostřují na své bulvy. A pak tam napíše: „Tvář bez filtru.“ To je, jako kdybych někam hodil fotku burgeru bez bulky a napsal: „Burger bez bulky.“ Koho to zajímá? Bože, udělejte s tím někdo něco!

Víte co? Tak nic. Zapomeňte na to. Prosím, dost. Ale ne. Tohle už je vyloženě jak zlej sen. Odteď už asi nikdy neusnu. Hele, můžete se vrátit k nicnedělání? Pardon, že jsem něco říkal. Lidi mají otřesné nápady. Vidíte to?

Tahle žena se navždy zapíše do historie jako slečna bradokulka. Její rodina za to na ni určitě bude pyšná. Chápu, potřebujete pozornost. Ale možná je nejlepší čučet do kamery a vůbec se nehýbat. Aspoň pak neztrapníte svou rodinu, která nebude muset vysvětlovat, proč si jejich příbuzný přilepil šourek na pysk. Místo toho, aby svou rodinu neztrapnil. Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (5)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Nebojte sa, Darwinova teória sa o nich čoskoro postará.

32

Odpovědět

Možná se svět změnil a postará se o nás ostatní..

00

Odpovědět

Proč?

41

Odpovědět

0:54, to bolo celkom cool :D

57

Odpovědět

Říkal jsem si to samé.

45