Narcisové na sociálních sítích 9

Thumbnail play icon
87 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:72
Počet zobrazení:3 670
Další várka narcisů od joeybtoonze. Tentokrát i s jednou extrémně užitečnou vychytávkou z plastových nožů!

Přepis titulků

Koukejte na tohohle chlápka. Páni, super, udělal jsi houbelec. Proč jsi to sem dal? To už těm lidem docházejí nápady? Tak jo, přiznám to, miluju ženský s velkým zadkem. Co to jako je? Tohle musí být pokus o kreativitu. Stání a nicnedělání jako obvykle už je asi ohrané.

Brýle z nože! Kristepane. Jako fakt? Co si ty holky myslí, že jejich partneři jsou? Asistenci produkce? Těmhle lidem nic není dost dobré. Jako by si mysleli, že to je produkce, do které se vyplatí investovat úsilí. Jako by teď museli vytvořit nějakou scénu. To je teď nějaká novinka? A pokud ji nevytváří… tak se do nějaké vecpou.

Tenhle týpek strávil celý den doma tím, že dělal tohle video. Myslíte si, že si ti lidi někdy přiznají, že nejsou kdovíjak zajímaví? To by asi vyžadovalo sebereflexi. Víte, co je zajímavé? Osmiletý kluk, co umí zahrát písničku od Tool. Víte, jak těžké to je? I pro dospělého člověka? 288 odběratelů. Mezitím holka kopne do stromu a nechá se vyfotit. Pět milionů zhlédnutí a fanoušci po celém světě.

Existují fotky nábytku, které jsou zajímavější než půlka těchhle lidí. Budižkničemové, udělejte pro nás něco, sedněte si a dejte pokoj. Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (9)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Kdybych videl vybuch sopky tk se raduju stejne jak ta holka tvle. Ale jinak souhlas!

40

Odpovědět

být cvičená opička co hraje na buben?

04

Odpovědět

Kebyže som videl výbuch sopky z takej vzdialenosti, tak zdrhám takou rýchlosťou, že by som po ceste stratil topánky. Škoda, že tú kravu netrafil nejaký šuter. Aspoň by bolo o jednu kravu menej.

00

Odpovědět

To asi jo, záleží jestli by tvoje první myšlenka byla rychle se dostat před objektiv (jako by sopečná erupce nebyla dostatečně zajímavá bez tebe).

00

Odpovědět

Problem je, ze tieto videa komentuje hlasom uchylaka, cim sa tak trochu zaraduje bok po boku tym narcisom.

628

Odpovědět

Já bych neřekl, že je to tolik tím hlasem, ale už základní "myšlenkou" těhle videí. Je tu někdo, komu připadá, že jeho vlastní komentáře "Páni, super, udělal jsi houbeles.", "To už těm lidem docházejí nápady?" nebo "Co to jako je? To musí být jejich pokus o kreativitu." nelze použít i jako komentáře k jeho vlastním videím?

40

Odpovědět

Proto se vymyslel covid, aby bylo možné očkovat lidi proti blbosti, zvýšená přirozená radioaktivita prostředí způsobila retardaci mladých lidí, dobře je to vidět na mileniálech.

511

Odpovědět

Ok, boomer

88

Odpovědět

+MileniálVidíte, jejich slovní zásoba je minimální, v podstatě se jedná o krátké výkřiky složené z několika různojazyčných krátkých slov nebo hesel.

124