Narcisové na sociálních sítích

Thumbnail play icon
89 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:125
Počet zobrazení:6 958
Bylo vám někdy trapně za lidi, co se fotí na veřejnosti na Instagram? Možná se vám bude líbit toto video z diváckých tipů, kde uvidíte sbírku podobných individuí s patřičným komentářem od joeybtoonze.

Přepis titulků

Dívejte na ně, představte si, že na přechodu jakože zvedáte závaží a naštve vás, když někdo přejde. Jo, vy jste influenceři! Ovlivňujete leda přírodní výběr. Buďte tam dýl, ať to stihne vyřešit. A pak tahle, co si myslí, že svět je zábavní park. Takhle se na ně musí, prostě je odstrčit. Teď si začnem dělat selfie s medvědama, proč ne.

Je v šoku. Myslelas, že si stoupne vedle, a ty vyšpulíš kačera? A tahleta se fotí s celou svou osobností. Bože, jsou všude. Snažím se, aby mě začali sponzorovat. Co kdybys žila bez toho, aniž bys vyžadovala uznání? Co je toto? Zlato, ten asi nepotřebuje fotku, ale spíš exorcismus.

Žijem teď v takovým světě, lidi. Generace „Koukej na mě“, všechno se točí kolem nich a ještě to dávaj na odiv. To je aspoň odkaz! Miluju ji.

Komentáře (12)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Veľa ľudí si ale neuvedomuje že to môžu byť i podnikatelia ktorý sociálne siete majú ako nástroj na marketing, t.j. pracuje, zarába a nefotí sa pre liky ale pre to aby mu podnik fungoval a zviditelnil sa. Nehovorím že sú to aj tieto prípady, možno ten prvý, ale veľakrát ak vidíte niekoho ako rozpráva do telefónu, fotí niečo na ulici nemusí byť vyslovene narcista.

Ale pre pobavenie prikladám zážitok z Opičieho ostrova v zálive Halong, na pláži je možné sa dostať na vrch ostrova, navedú vás tam šípky s výstrahou že sa jedná o Hiking a je potrebná aspoň obuv. Paní Čínaňka s telefónom, v štekloch a s kokosovým orechom v ruke sa tam driapala a driapala, nakoniec zistila že je to nad jej sily a tak sa s nahnevaným výrazom tváre usadila na skale aby to vyzeralo že ja na vrchole, akonáhle vytiahla foťák začala sa usmievať, po vyfotení zahodila kokosový orech s slamkou na zem a spustila sa dole, aj navzdory fronte ktorej bránila cestu nahor.
Alebo chlapík ktorý vyliezol na skalu aby si spravil selfie a potom nemohol zliesť dole, na pár desiatok minút nás pobavil ako mu kamaráti pomáhali dole a skoro sa rozplakal od strachu že tam zostane :D

53

Odpovědět

Narcisove tu byli vzdy, jen ted jsou vic videt. Smula, ze tak mohou vydelavat penize. To jejich narcismus jeste posiluje.

100

Odpovědět

Fascinuje mě, jak jsme jako společnost hate-oriented. No tak se prostě někdo vyfotil venku na ulici. Co je na tom?

1019

Odpovědět

daj na koniec aspom smajlika , potom ta mame za trocha ineho

33

Odpovědět

+Dudo:-)

17

Odpovědět

Keď sa tie indivídua vedia správne predať a takto si na seba dokážu zarobiť, tak budiš.
Potom je druhá skupina a tí to robia kvôli tomu, aby sa cítili dobre, zakryli svoje nedostatky s filtrami a mali nejaký approval od ostatných, rovnako narcisticky premyšľajúcich - to je dnešná doba, kde ľudí do toho tlačia sociálne siete.
A predstav si, žeby to povonku ako na videu robili všetci... to by bol na Zemi úplný mental house.

72

Odpovědět

Přesně tak. Lidi by si měli radši všímat chyb na sobě, než je hledat v ostatních.

80

Odpovědět

Nápad dobrý, ale provedení nic moc. Je to krátké a čekal jsem, že si z nich bude víc dělat srandu. Plus ten hlas k tomu je docela monotónní, jako by ho ani nebavilo si z nich tu srandu dělat. No nic.

316

Odpovědět

Uz je asi unaveny z toho vsetkeho bullshitu

212

Odpovědět

+___já jsem taky unavenej, furt jen čumim na takovýhle videa.

njn to taky něco vypovídá..

31

Odpovědět

Hlas, ani hlášky mi nevadily. Jenom klidně delší, jinak dobré

161

Odpovědět

tak 1 minuta to je opravdu kratoučký i na tuhle stránku :-D

30