Narcisové na sociálních sítích 2

Thumbnail play icon
89 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:108
Počet zobrazení:6 692
Máme tu další krátké video s komentářem od joeybtoonze, kde jsou opět hlavními aktéry lidé, kteří se fotí na sociální sítě.

Přepis titulků

Koukejte na ni, novej druh srny, co stojí uprostřed silnice. - Je na internetu. - Seš na Snapchatu? - Promiňte. - Tak na Instagramu? Srna influencer, netečná k okolí. Jak nemůžeš vidět to auto? I srna si všimne světel. Díky moc. A tady máme Luka z 2 Live Crew, dělá comeback na parkovišti. Jo, jsme tak ovlivnění.

Jak se rozhlídne, jestli ho někdo viděl. Neboj, všichni jsou ovlivnění tvýma křečema, že navlíkaj rukavice, stříkaj oblečení barvou a dávaj na auto držák na lyže, aby byli cool jak ty. Tenhle vypadá, že má těžký filcky, vybral si na to blbej den. Proč u toho furt zvedaj nohu? Kdyby tam nebyl foťák, vypadalo by to, že tam čůrá.

Jakej zvuk vydávaj kámošky za foťákem? - Jó! - Jó! Jak kdyby měla koza orgasmus. Ale ne! Kdyby byl rok 1925 a někdo si na ulici roztrhl triko a řval, odvezli by ho dodávkou do blázince, aby mu pomohli. Ale v roce 2020? To je jenom influencer a místo pomoci dostane lajky.

Teď už můžete dělat cokoli, asi zítra nakráčím do banky a natočím se, jak si trhám gatě. Co to s náma je?

Komentáře (5)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Skvělé videjko, úplně chápu jeho pocity. Jediný pozitivní na tom je, že nikomu tím neubližují.

173

Odpovědět

Ale jo, sami sobě, respektive svojí dustojnosti :D

41

Odpovědět

No, pokud se poflakují uprostřed silnice, tak je může někdo přejet

10

Odpovědět

ach, nebe...

31

Odpovědět

moc hezká ...

00