Názor gentlemanů na bary

Thumbnail play icon
75 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:460
Počet zobrazení:4 814

Po delší přestávce tu máme další z poučných názorů gentlemanů. Tentokrát si pánové vzali na paškál bary.

Pozn.: Don Draper je jméno hlavního hrdiny seriálu Mad Men pojednávajícího o reklamní agentuře ze šedesátých let. 

Přepis titulků

Má oblíbená vodka? Ta nejlevnější. V úterý večer do sebe kopu brusinkovou vodku. Myslíš, že mi záleží na chuti? Piju, abych zapomněl. Ani tu flašku nezavírej. Překlad: Jackolo www.videacesky.cz Můžeš tu pos*anou hudbu pustit ještě hlasitěji, abych nerozuměl ani slovo? Chci se ujistit, že jsem naštvanej a ožralej, abych si mohl pokecat s tou kočkou v rohu. To pivo stojí šest dolarů.

Viděl jsem tě, jak ho čepuješ. Trvalo to asi sedm vteřin. Nemám ti dát ještě jeden dolar navíc? Díky za bourbon navíc v mém pití. Ale kdybych chtěl, aby to chutnalo jako bourbon, objednal bych si bourbon. Nebo bych právě v autě na parkovišti dopíjel vlastní flašku bourbonu. Done Drapere, vypadáš jako idiot, když srkáš přes ty titěrný brčka. Tak se to nedělá. Kopni to do sebe jako chlap a jdi ojet nějakou cizí ženskou.

Můžu si dát pár těch oříšků, ve kterých se všichni hrabali? Chci zvýšit šanci, že mi bude zle, než půjdu zítra do práce. Nevím, s kým bych si o tom měl promluvit, ale pánský toalety jsou kompletně pochcaný. Nejsem expert na uklízení, ale když chceš utřít stůl, většinou se na to bere čistý hadr. Tak se většinou uklízí. Proč prodáváte drinky s vaječnými bílky?

Kdybych chtěl riskovat salmonelu, zajdu si do čínské restaurace. Už jsem ji tam chytil dvakrát. Ale jejich kuře na pomerančích za to stojí. Dáte mi další? Nejsi mixolog, kámo, ale jenom barman, co neumí namíchat pořádný drink. Stojí to čtrnáct dolarů, protože musím sledovat, jak to dvakrát poděláš? Pěkná vestička. D...

dáte mi... další? Váš jukebox stojí za prd. Kdybych chtěl poslouchat Aerosmith, jdu za svým rozvedeným strejdou Craigem.

Komentáře (13)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Záchody se ve slušným baru kontrolují a uklízejí několikrát za večer (nelze tam tam posílat někoho po každém hoszovi). Hudba je někdy problém, ale obecně má sloužit k akustickému soukromí. v zahraničí jsou ceny jako 14 dollarů nebo 8 liber za drink kvůli legislativě, která barům ukládá např. dávat a doplňovat vodu všem hostům zdarma (ročně na tom jsou desetitisícové ztráty a nějak se to kompenzovat musí) etc. (těch legislativních úprav zvyšující zbytečně výdaje je relativně mnoho). Pivo je úmyslně předražené - když budete pozorovat lidi, vždy větší problémy, hluk a nepořádek dělají ti, kteří pijí pivo, než ti co pijí ostatní nápoje - chcete snížit objem prodaného piva.

187

Odpovědět

Desetitisícové ztráty kvůli vodě zdarma? Tomu nerozumím...

180

Odpovědět

wtf? Chlape, tady se řeší spíše normální pozemské bary, ne soukromý bar královny Alžběty :D A kde jsi přišel na to, že třeba ten kdo to přepískne s pivem, dělá větší bordel, než ten kdo to přepískne s panáky?? A to s tou vodou je totální pitomost i na záchodě máš vodu gratis... Ta plus nájem, elektřina a personál se podílí na ceně všeho v baru... Voda k jídlu zdarma je to to nejmenší a zanedbatelné. Něco, jako bys řekl, že mají 10 000 ztráty na párátkách...

190

Odpovědět

Další! :-)

184

Odpovědět

Záchody mi nevadí, utřený stůl taky ne, cenu piva máme v Čechách v pohodě...

Ale!

"Můžeš tu pos*anou hudbu pustit ještě hlasitěji, abych nerozuměl ani slovo" Je pravda pravdoucí.

180

Odpovědět

tak nechodte na diskotéky (kde je možná lepší, že se lidi neslyšej :D), ale do hospod, tam většinou nehraje žádná hudba.. problém vyřešen :D

188

Odpovědět

+krykry59Právěže je teďka poměrně rozšířeným trendem v ČR, že v hospodách i restauracích je docela dost nahlas puštěná hudba (většinou rádio - což je někde ještě zkombinovaný s televizí, ke které je vypnutý zvuk - uh...).

180

Odpovědět

+krykry59je pravda, že v restauracích musim poměrně často žádat, jestli by trochu neztišili hudbu.. ale v hospodě se mi to teda ještě nestalo.. možná ve sportbarech, který jsou nejblíže tomu, o čem zde mluvej gentlemani.

180

Odpovědět

Jako vždycky video poukázalo na fakta. :D Takhle to funguje i v čechách ve většině barů. pro mě 10 :*

189

Odpovědět

ale buďme upřímní, tohle bylo ze slabšího soudku :P

1854

Odpovědět

to, že to není "třeskutě vtipné", neznamená, že je to slabší nebo horší. teda alespoň pro mě.

1813

Odpovědět

Není to nějak useknutý? :)

186

Odpovědět

Zbožňuju názory gentelmanů. Těším se na další ! :)

1814