Názor gentlemanů na dopravu

Thumbnail play icon
77 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:571
Počet zobrazení:5 993

Minulý týden se u vás první Názor gentlemanů setkal s velikým ohlasem, a proto budeme v tomto cyklu videí pravidelně pokračovat. Dnes vám gentlemani nabízí svůj názor na dopravní situaci, která mnohdy dokáže rozčílit i toho nejmírumilovnějšího člověka.

Přepis titulků

Kolonu nezpůsobují řidiči mířící stejným směrem ve snaze dojet včas na dané místo. Způsobují ji naprostí debilové. A je tu šance, že jste jedním z nich. Překlad: Jackolo www.videacesky.cz Nebezpečně rychle jsi mě předjel, abys dorazil k červené o pět vteřin dřív. Blahopřeju, vyhrál jsi! Máš před sebou šest dalších semaforů. Hodně štěstí.

Čumilové, musíte pořád zastavovat a sledovat každou maličkost na ulici? Policajt někoho zastavil. Koho to zajímá? Musím se včas dostat do svý zas*aný práce. My to chápeme, Peršani. Máte rádi bílý BMWčka. Pokud vám je přes osmdesát, neměli byste řídit. Měli byste být v domově důchodců. Nebo na hřbitově. Vy Asiati vyrábíte neuvěřitelně výkonný a úžasný auta.

Ale neumíte je řídit. Jste nejhorší zku*vení řidiči na světě! Viděli jste Rychle a zběsile a vytunili si svýho Civica. Je mi líto, že vám to musím říct, ale nejste rychlí ani zběsilí. Jste idioti v blbým autě se zpackaným nátěrem. Víš, co znamená ta zelená šipka? Znamená to, že můžeš jet. Tak proč sakra zastavuješ? Zelená značí, abys jel.

A šipka ti ukazuje směr, jakým máš jet. Zas*anej idiote! Řidičky Asiatky? To ani náhodou! To se spíš vybourám s páskou přes oči, zatímco mi ho někdo přeblafne. Kdo by tušil, že Mexičan v náklaďáku se dvěma sekačkama na trávu a vysavačem listí nebude pojištěnej a klidně po bouračce ujede. Ano, pane policisto, viděl jsem řidiče. Byl to Mexičan se čtyřma dalšíma Mexičanama ve starým pick-upu s prohnutou poznávačkou.

Máte nějaké slibné stopy? Přestaňte způsobovat hromadnou srážku šesti aut a 22 km dlouhou zácpu. Doufejme, že při vaší přepravě vrtulníkem do nejbližší nemocnice pilot vrtulníku taky nebude posílat svému příteli hrozně důležitou SMSku. Vlastníte motorku? Tak to máte velkou šanci, že se na ní zabijete.

Komentáře (22)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Hele lidi jste normální? Pokud vim, to video je úžasně vtipný a sarkastický. Co tu proboha mektáte o nějakym rasismu jak nějvětší dobrodinci a znalci? Když se chcete dělat důležitý, tak vypadněte jinam a nekažte tu vzduch. Je to sranda a jako sranda se to má taky brát. A z žádných ožehavých témat jako děti v africe atd. si srandu nedělaj tak fakt běžte ze sebe dělat strašně "vyspělé" jinam, tady se chtěj lidi bavit.

182

Odpovědět

Skvělé video, děkuji. :-)

183

Odpovědět

Áno, som na červenej o 5 sekúnd skôr ako ty, ale čo ty vieš o tom, čo to pre mňa znamená ? Čo auto pre mňa znamená ? Možno, že chyba bude v tebe, nie v ostatných. Zdá sa ti, že jadia rýchlo ? A nebude chyba na tvojom sedadle ? Radšej si kúp traktor, rýchlejšie aj tak nepôjdeš, možno si kúp lítok na autobus aby si nezavadzal a prosím ťa, nestoj tu ako blb a pohni, už je tam zelená !

1851

Odpovědět

"Možno, že chyba bude v tebe" :D JJ souhlasim, co ti vůbec překážej na selnici když na padesátce nejedou 110.

183

Odpovědět

Preteka sa na trati staci zaplatit a mozes si tam jazdit kolko chces, ale tam sa asi bojis.

180

Odpovědět

Nevim jestli jsou to jejich skutečný názory nebo jestli to myslej přehnaně, každopádně je to ubohý.. Všechny asiaty házet do jednoho pytle? Jasně proč ne.. Dělat z lidí, kteří nemaj moc zkušeností debily? Fajn.. A všechny ty ostatní věci člověk jednou za čas udělá, koukne se na nehodu, na mobila kdo volá.. Velice neomezený názor..
Nejvíc mě dostávaj ty lidi, kteří říkaj jak je to pravda a přitom určitě nikdy neseděli za volantem

1822

Odpovědět

Je to samozřejmě myšleno zcela vážně. Ta vážná hudba na pozadí a název "Názor gentlemanů" jen zdůrazňuje upřímnost a důležitost těchto proslovů.

182

Odpovědět

super video o vypatlaných řidičích :)

1811

Odpovědět

poslední věta mě rozsekala :D:D:D

187

Odpovědět

upřímnou soustrast

181

Odpovědět

neříkám že nemají pravdu...ale 1.)je to nudné a 2.) hlavně, řekl bych že praví Gentlemani nemají ve svém slovníku slova typu asshole, f**k, s**t, moron, etc.

1839

Odpovědět

Tak to je snad jasný, že to "gentlemani" je tam naschvál v kontrastu s tím, že mluvěj tak, jak mluvěj. ;-)

185

Odpovědět

No o rasismu bych nemluvil. Maximálně o stereotypech, jenže mají pravdu. Třeba to s Asiatkami jsem zažil sám, když jsem dělal řidičák. Nejsou schopné ani pomalu pochopit, že na červenou se stojí. A zbytek je vidět na silnicích každý den. Většina řidičů trpí naprostým nedostatkem nebo absencí porozumění nebo ohledu vůči ostatním, kdy jen aby předjeli ten autobus a byli u semaforu o 20 sekund dřív, jsou schopni ohrozit chodce, kteří přechází přes přechod, který je zakrytý právě autobusem, který stojí v zastávce.

185

Odpovědět

Když vidím některé reakce, možná bych měl dodat, že tato videa využívají hodně černý humor. Vím, že to není pro každého, ale pochybuji, že ty věci, které říkají, myslí smrtelně vážně.

189

Odpovědět

První video mě pobavilo, ale tohle je už jen parta nasranejch rasistyckejch průměráků. A nejhorší je že NEJSOU vtipní.

1880

Odpovědět

Tohle je vážně ubohý, jak se poslední dobou čím dál více ohání rasismem, když evidentně ani netuší, co to je. :X

Video super, díky za pobavení :D I když teda krutá realita :D

1813

Odpovědět

+Honza*lidí

186

Odpovědět

To je pravda, tvůj komentář je mnohem vtipnější než celé video. Nehraj si na moralistu, nemáš na to.

180

Odpovědět

Názor omezenců?

1866

Odpovědět

Názor omezenců? // ???

S lidma, které uvádí ve videu potkávám na cestách desítky. Předjedou mě s nadupaným BMW jen kvůli tomu, aby byli dříve na červené. Nebo mě fascinují lidi, co musí za každou cenu ohrozit nevinné lidi v protisměru, při předjíždění. A o motorkářích nemluvě. Ti si dovolí Vás přejet i zprava a ještě se na Vás podívat jako na debila, proč jedete na kraji vozovky. A úplně nejvíce se mi líbí lidi, co si nechají udělat díru ve výfuku jen kvůli tomu, aby jím to více "řvalo".

1810

Odpovědět

+ONDR4SH3KMá pravdu je to velmi omezený názor na věc. Vytržené věci z kontextu absolutně nesmyslně poskládané dohromady.

1821

Odpovědět

:D Za mě teda rozhodně 10*, nechápu to hodnocení. (:

1826