Názor gentlemanů na rozchody

Thumbnail play icon
70 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:419
Počet zobrazení:4 695

Gentlemani jsou zpět a společně s nimi i jejich nevybíravé názory na různé věci. Dnes nám pánové osvětlí svůj úhel pohledu na rozchody.

Přepis titulků

Nepřestal jsem tě milovat. Přestal jsem... Přestal jsem tě tolerovat. Přestal jsem ti zatajovat, že jsem tě na tom mejdanu sbalil jen z opilosti. A ono se to natáhlo na dva roky. Tak promiň, že ses to musela dozvědět zrovna takhle. Nechceš si ještě naposledy zašu*at? Překlad: Jackolo www.videacesky.cz Už nebreč, jo?

Ty jsi rozčilená a já mám co dělat, abych se nesmál. Dělám, co můžu, abych to v sobě zadržel. Tak mi, prosím tě, taky prokaž trochu respektu. Celou tu dobu jsme se jenom nehádali, netrap se tím. Občas jsme spolu spali. Na začátku vztahu jsme spolu spali hodně. Předtím, než jsme se začali hádat. Nejsem Vyvolený, nejsem Neo.

Do našeho Matrixu se dostal virus. Pokud v Matrixu může nějaký být. Nejsem si jistý. Náš vztah je jako Matrix Revolutions. Je hrozný a nemělo k němu dojít. Že nesnáším všechny tvoje kamarády? A co Marc? Teda Mike. Mike? Matt! Mario? Marvin?

Eric! Díky. Zas tak moc rád ho nemám. Já vím, že jsem tvůj mazlíček. Nemůžeš spát bez svého mazlíčka. Proto existují prášky. Dáš si dva, a ani ti nebudu chybět. Ani si mě nebudeš pamatovat. Tohle není tvá chyba. Za nic z toho nemůžeš. Kdybys byla úplně jinou ženou, pravděpodobně by nám to klapalo.

Pravá láska vydrží věčnost, ale my randíme tři měsíce a mě už to přešlo. Ani se neblížíme věčnosti, což znamená, že tohle není pravá láska. Chápeš? Navždycky si v paměti uchovám ty krásné okamžiky. Bohužel si zapamatuju i ty špatné a ty předčí ty dobré. Ale taky ty krásné, ty byly skvělé. Dokud nepřišly ty špatné. Teď se nechci hádat. Chci to už mít za sebou, zaplatit ti pití... A pak to támhle u baru vybalit na tu pěknou bloncku.

Tak to prosím neukonči tím, že mi chrstneš pití do ksichtu. Jasně, že můžeme zůstat přáteli. Skvělými přáteli. Hele, potřebuju teď trochu času pro sebe. Takže prodávám auto a stěhuju se do New Yorku. Tohle není "sbohem", je to spíš "užij si výlet". Napořád.

Komentáře (9)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

oslavujme pevné vztahy:-D

181

Odpovědět

To s těma kamarádama po rozchodu skutečně neplatí. To fakt nejde :(

188

Odpovědět

Ještě že jsou lidské bytosti tak individuální.

180

Odpovědět

Funguje to tak po 5letech+, ale i tak je to obcas divny. Sedis vedle svoji "kamaradky", ktera te treba ze srandy lechta a ty myslis jenom na to, ze by ti ho zase mohla kamaradsky vykourit.

180

Odpovědět

Po jejich asi druhém videu jsem přestal chápat, proč se to jmenuje názor gentlemanů. Ty první dvě tomu odpovídala - něco jako sarkasmus na úrovni. Pak dál...

1821

Odpovědět

Já myslím, že je to myšleno jako ironie - vždyť jejich názory nejsou v žádným případě džentlmenský.

182

Odpovědět

+NinjerTaky nemyslím, že by to mysleli vážně. Ale na začátku, jak jsem psal, to byl sarkasmus na úrovni (jako gentlemani, co jsou od rány). Teď je to jako když si dělají legraci kluci v 9. třídě.

183

Odpovědět

Dneska obzvlášť cynické :)

180

Odpovědět

Mluví mi z duše, hlavně to první :D 10*

184