Názor gentlemanů na práci

Thumbnail play icon
82 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:581
Počet zobrazení:6 424

Je tu opět další video z cyklu Názor gentlemanů. Tento týden se partička věčně nespokojených remcalů věnuje práci - termínu, který je znám snad úplně všem (kromě flákačů).

Přepis titulků

Když se ráno probudím, jedna moje část chce vyskočit z postele a začít den. Druhá část mého já chce skočit pod jedoucí autobus, abych už nemusel do tý zas*aný práce! Jenomže se mi pořád pletou jízdní řády. Překlad: Jackolo www.videacesky.cz Neptejte se mě pořád, co budu dělat nebo co jsem dělal o víkendu. Dělal jsem to samé, co vždycky: ožral se, koukal na sport... a taky hodně masturboval.

Kdo by jen tušil, že parta tlustých idiotů bude nadšená z dortu ke každé pitomé příležitosti? Je ti 38, Mary. Nikoho nezajímáš, přišli se nažrat dortu. Jde jim jen o dort. Má nejcennější vlastnost jakožto zaměstnance této firmy? Asi předstírání zaneprázdněnosti, když ve skutečnosti čučím na Youtube. Debro, pokud budeš šu*at se všemi z kanclu, budeš recepční až do smrti. Děvku nikdo nebere vážně.

Zavolej mi. Ne, nechci vyplnit tyhle výkazy, pokud vyplňováním výkazů nemyslíš honění na záchodech. V tom případě jsem to udělal už před hodinou. Proč musím dávat peníze na svatební dar pro Denise? Sotva ji znám a nemám ji ani rád. Nechoďte sr*t s tím, že se tváříte, jako byste se právě nevys*ali. Hej, všichni! Mark se právě vys*al. Nemůžeš nosit kostýmek s výstřihem a očekávat, že ti nebudu koukat na prsa.

Díky tobě musím na sezení kvůli sexuálnímu obtěžování. Je to pátek v normálním oblečení, Jennifer. Ne zas*aný "čumte na perfektně tvarované čtyřky" pátek. Nepřidám se k firemnímu basketbalovému týmu, protože tady všechny nesnáším. A nechci svůj volný čas trávit s vámi. Stejně jste mě chtěli jenom proto, že jsem vysoký černoch. Byl jsem plavec, vy rasističtí kreténi. Můžeš pro mě něco udělat, Bille?

Přestaň si každý zas*aný den zabírat půlku mého parkovacího místa! To by bylo super. Rád bych s tebou šel na oběd, ale nemůžu. Musím tu zůstat a masturbovat, až všichni odejdou. Pomáhá mi to překonat den. Jo, viděl jsem tvé nové auto. A taky vím, kolik si vyděláváš. Snažíš se zapůsobit na kolegy a zřejmě si něco kompenzuješ. Věnujte mi pozornost, dámy!

Nick má malého ptáka. Díky za pozornost. Kdybych věděl, že mě půjčka 75 tisíc na studia dostane do práce, ze které se chci zabít, asi bych na střední polykal víc extáze. Mnohem víc. Kde se vidím za pět let? No, pokud budu furt tvrdnout tady, tak buď vystřílím kancelář, nebo skočím ze střechy. Takže buď ve vězení, nebo na hřbitově.

Komentáře (15)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Nechceš jako další video přeložit názor na p***o? :D

180

Odpovědět

Názory gentelmanů jsou čím dál lepší. Začátek jako vždy největší perla. :D

182

Odpovědět

nazor na ffacebook je asi nej... tak o * lepsi tohle

181

Odpovědět

zlatý studentský život, do práce mě nikdo nenutí, nějaká brigáda se snést dá a dělám jen to, co mě baví :-P

185

Odpovědět

Těším se na další díl. 10* (:

181

Odpovědět

Tak bych řekl, že to slabé ohodnocení lze přičíst tomu, že většian osazenstva tohoto webu nemá dostatek pracovních zkušeností. Já myslím, že to bylo perfektní, holt jsem už starší člověk.

194

Odpovědět

Kde se vidím za pět let... :D

181

Odpovědět

Na frontě.

183

Odpovědět

+DracoSpíš ve frontě na pracák :)

181

Odpovědět

Trapnost nad trapnost.

1874

Odpovědět

Bohužel se mi to jeví čím dál tím slabší. Snad nějaký z dalších dílů příjemně překvapí.

1842

Odpovědět

spíš (kromě romů)

1811

Odpovědět

Ten v šedý košili vypada jak Libby z LOST

185

Odpovědět

Nick has a small dick . :D :D :D :D :D :D :D :D

188

Odpovědět

Tohle se me nestava mam svou praci, tedy obe sve prace celkem rad, hlavne tu novou, protoze se u ni vubec nenadru :)

1829