Promiň, je po všem (mužská perspektiva)

Thumbnail play icon
82 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:705
Počet zobrazení:7 522
Dámy, jestlipak víte, jaký mají muži přístup k rozchodům? O svůj pohled se s vámi podělí vám již známí pánové z Názoru gentlemanů. Co si o tom myslíte vy? A máte už svého oblíbeného gentlemana?

Přepis titulků

Podívej, není to tebou. Vlastně to tebou je. Můžeš za to jen ty. Jsi hrozná. Proč jsem si vybral veřejný místo? Protože jsem věděl, že neuděláš scénu. Proč bys dělala scénu v narvaný restauraci? Taky jsem věděl, že na mě nevychrstneš víno nebo na veřejnosti neřekneš "kuřbuřt".

Nemyslím, že tvoje ségra je víc sexy. A ne, nečuměl jsem jí celou noc na kozy! Má pihu, měla by si ji nechat zkontrolovat. Nechci se zas dívat na Procitnutí v Garden State. Ten film nenávidím. Pamatuju si to, jako by to bylo včera. Vypadalas tak krásně, když jsi procházela uličkou.

A nikdy nezapomenu, cos mi pošeptala do ucha: "Jestli to zku*víš, zabiju celou tvojí zas*anou rodinu!" Myslelas to vážně. Nežádej svýho kluka, aby ti pomohl vybrat spodní prádlo, když se pak naštveš, že kouká po zboží kolem. To je jako vzít ho do autosalonu a čekat, že nebude chtít ojet každý 23letý auto ve Victoria's Secret.

Proč si vždycky objednáš jídlo, který nebudeš jíst? Jestli nemáš hlad, nic si nedávej. Drž se toho, co ti jde. Pij. A buď svině. Prostě přestaň ku*va mluvit. Máš jeden týden v měsíci, kdy můžeš být úplná kráva.

Ale když já jednou nechám prkýnko nahoře, jsi pořád kráva. Jsem ženatý 12 skvělých let a nemohl bych být šťastnější. Vlastně jsem se ani jednou nepokusil o sebevraždu. Šestkrát neúspěšně. Nesnáším tvý přátele, nesnáším tvůj hudební vkus, ku*va nesnáším, že hrozně nesnášíš sport.

Nesnáším, že nosíš nepohodlný boty, aby ti to slušelo, a pak si stěžuješ, že tě bolí nohy, a my musíme odejít brzo, protože chceš jít domů, abych ti namasíroval nohy. Dělají ti ty kalhoty velkej zadek? Ne! Tvůj velkej zadek ti dělá velkej zadek. Proč nenecháš tu čokoládu a nejdeš pro změnu na jógu?

Prdelatá krávo v teplácích. Jistěže zruším plány a projdeme znova ty vzorky. Já vím, že tvoji přátelé jsou moji přátelé a naopak. Přemýšlel jsem o tom... Nech si je všechny. Nech si i moje rodiče. Já jen chci svobodu. Překlad: Succory www.videacesky.cz

Komentáře (17)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Mají pravdu ti chlapci :D. Nejlepší je ten první a ten černoch :D.

180

Odpovědět

Ta závěrečná věta mě dostala. :D

180

Odpovědět

Garden State je dobrej film.

180

Odpovědět

,,Just stop fucking talking.'' :D :D

183

Odpovědět

Hmm.. Těžko říct, koho mám nejradši... Asi toho černocha, protože ten mi přijde, že ty jeho hlášky (nebo aspoň jeho podání) je tak nějak nejvíc "od rány".

187

Odpovědět

oblíbenej? ten sexistickej úchyl co vypadá jako theon greyjoy..xD

184

Odpovědět

Tak tenhle díl byl skvělej :D Konečně se můžu podívat na veřejnou upřímnost chlapů ,která otevře babám oči :D Normálně se musej držet a kecat,aby je nenasraly a nebylo by pak divadlo :D

186

Odpovědět

Velkej zadek.. mmmmmm.... nom nom

182

Odpovědět

I mě jako holku to rozesmálo :D ... A konečně mi došlo co mi dělá velkej zadek ... :')

185

Odpovědět

Tak tu prestan vysedavat a jdi na jogu!

1811

Odpovědět

:D Bože, já se tak těším na další díl! 10* A nejradši mám toho, jak mluvil první a černocha. (:

181

Odpovědět

https://www.youtube.com/watch?v=J6QOLBHPF18 Mohli by jste to přeložit? Moc prosím :)

182

Odpovědět

Môj obľúbený je už od prvého dielu ten černoch, fakt nemá chybu! :D

182

Odpovědět

Ten co je vždycky první je asi nejlepší ;)

183

Odpovědět

poslední zabil ... nech si je všechny :D

183

Odpovědět

Dělají ti ty kalhoty velkej zadek? Ne! Tvůj velkej zadek ti dělá velkej zadek! :D:D:D

186

Odpovědět

Jojo, tohle byla nejlepší hláška :D

184
Další