Názor gentlemanů na Facebook

Thumbnail play icon
87 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:963
Počet zobrazení:8 610
Dnes vám představujeme nový (možná) pravidelný cyklus videí, ve kterých skupina gentlemanů vybavena břitkým humorem komentuje cokoliv, co jim zrovna přijde pod ruku. A začínáme jejich černohumornými názory na milovanou i nenáviděnou sociální síť Facebook. Budeme jen rádi, když nám v komentářích napíšete, jestli se vám Názor gentlemanů líbil a budete stát o další. Zároveň uvítáme i vaše vlastní názory na Facebook.

Přepis titulků

Facebook je tak trochu jako stroj času. Ale namísto nějakého bezva místa denně koukáte na profil Julie Saboové a doufáte, že se s tím hovadem rozešla. A pak očumujete její fotky v bikinách. Má parádní zadek. Jennifer Bradley a dalších 900 lidí si změnilo profilovou fotku. Rogeru Rothovi a půl miliardě dalších lidí to je u pr*ele. Hej, černoši, odpusťte si ten Caps Lock.

Nemusíte všude vyřvávat. Pak kvůli vám vypadáme špatně. Díky za postnutí fotky toho bazénu, u kterého se válíte. Protože jinak by určitě nikdo neuvěřil, že se někde válíte. A k tomu u bazénu. Tak máš narozeniny, no. Koho to zajímá, ku*va? Je ti 28 let. Narozeniny ztratily význam už před sedmi lety. Páni! 1 500 přátel? Tak je všechny vyjmenuj.

Proč nahráváte fotky svého jídla? Všichni víme, jak jídlo vypadá. Každý ho jí. Každý den. Až do smrti. Neválíte jen proto, že jste si koupili drahýho burgera v pitomý restauraci. Já to chápu, máš skvělý život. Odešla jsi z vejšky, zůstala v Ohiu. Našla jsi pravou lásku a děláš na plný úvazek ve fast foodu. Najala jsi chlapa, co si říká fotograf, aby ti nafotil svatbu. Hodně jsi shodila, ještě víc přibrala, porodila jsi tři děcka a další je na cestě.

Já to chápu, máš skvělý život. Nezvi mě na svoje improvizační večery. Jsi ten nejméně vtipnej zas*anej člověk, jakýho znám. Promiň, že jsi to musel slyšet zrovna takhle. Svůj profil nemažu jen proto, abych mohl za pět minut projet tvůj profil a vědět, že můj život není tak zlý. Neříkejte nám, jak zbožňujete své přítele, přítelkyně, manžele a manželky. Svěřte se s tím, na co opravdu myslíte.

Na strach z osamělé smrti. Dámy, přestaňte zveřejňovat fotky ze svého ultrazvuku, je to nechutné. Víte co? Prostě si mě smažte. Souhlasíte s tím, že něco by se zkrátka zveřejňovat nemělo? Díky, že jste se na nás koukli. Následujte nás na Twitteru. Pište nám nápady na další Názor gentlemanů. A sdílejte toto video na facebooku, abyste mohli vyhrát Forda Fiestu z roku 1995. Budeme mít 17 vítězů.

Díky za zhlédnutí a pamatujte si... S váma mám pro co žít. Překlad: Jackolo www.videacesky.cz

Komentáře (46)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Přidávám se ke skupině, co tvrdí, že jaký si to uděláš, takové to máš. Samozřejmě nemohu říci, že FB je 100% nastavitelné dle vašich představ - taky bych našel pár věcí, co mi tam chybí nebo mi přijde, že je v nich chyba, co jsme zkoušeli nastavení s kamarádem. Ale navštěvuji tu str. skoro dennodenně z několika důvodů:

+ Je tam spousta lidí, 90% lidí, o které mám zájem, tam je. Krom FB využívám jen skype a nějaká vyloženě zájmová fóra, jinak bych se (kromě mobilu) neměl s ostatními jak spojit, pokud je osobně nepotkám a přeci jenom mobilní číslo už je aspoň pro mě trochu intimnější věc a někdo bydlí stovky km jinde.

+ Když se pořádá party nebo nějaká akce, skvěle se na tom dá domluvit a dát ostatním vědět. Je to jednodušší, než všechny obepisovat či všem volat, což by mě stálo i peníze...

+ Mám 'liknuté' stránky, které se aktivně věnují nějakému mému koníčku či zájmu. Rád se dovídám aktuality, kde se co děje atd. Zároveň je moc fajn, že to člověk má vše na jednom místě a nemusí navštěvovat dalších 30 stránek, ušetří to čas a někdy i nervy. :-)

+ Na jednu nemálo lidí opovrhuje, že tam některé ženy mají vystaveno svých '1 000 a 1 jedna póza v bikinách', avšak já se na to jako heterosexuální muž rád podívám, u žen mi to takto na FB stačí a když ještě vím, že je to jinak fajn ženská, tak mi to opravdu nevadí (+ různé modelky, pornoherečky apod.). :-)

+ Mohu se obohacovat o krásné informace či vtípky či obrázky či kreativní výtvory. Mám přidaných spoustu skupin, které se zabývají humorem, jakýkoliv humorem, spoustu skupin, které se zabývají třeba překrásnými výjevy naší planety, pár skupin, které se věnují spíše diskutabilnějším věcem, takže se mohu nechat inspirovat názory druhých, poznávat jiné světové kultury v rámci možností aj.

Pak existují i další důvody, ale toto je taková pětice hl., proč tam jsem a jsem rád, že něco takového existuje. Nehaním lidi, kteří jej nemají, jeden můj skvělý kamarád je zarytý odpůrce FB apod. sociálních sítí či stránek, takže plně chápu a respektuji druhou stranu, ale prostě pro mě je lepší mít FB. :-)

1815

Odpovědět

s většinou naprostej souhlas ...fb využívám pouze ke komunikaci s lidmi, co nemají ICQ (btw mám tam cca 27 ''přátel'')

186

Odpovědět

Když je tak poslouchám, tak mi opravdu dělá dobře, že podobné situace mi nic neříkají, protože takhle to vypadá, že nadávání a přemýšlení nad zlotřilostí FB zabere uživatelům (popř. zhrzeným exuživatelům) dost času. :) Můj život bez FB není o nic ochuzen.

181

Odpovědět

Dobrý je,jak tady každej píše,že na FB má jenom lidi z nejbližšího okruhu přátel :D Taky nechápu,proč se ospravedlňujete,že máte na FB....Dá se žít s FB i bez něj,ale já si myslim,že s FB se člověk o ostatních dozví hodně věcí a udělá si na lidi docela jinej názor a i změní na ně pohled,pak nedojde k některejm trapasům nebo nedorozuměním.Taky bych tu moch napsat,co tam dělám a k čemu FB mám,ale co je komu do toho :D

188

Odpovědět

Viac! Slušne spracované video :)
No FB má výhody aj nevýhody. Ja ho síce používam, no rozhodne si tam nehádžem fotky svojej večere, nemám 300 vlastných fotiek v rovnakej póze, no z iného uhla; 300 fotiek "ja a môj miláčik" ani statusy o tom, aká bola včerajšia párty super cool. Nemám 4000 "priateľov", môžem mať okolo 150 ľudí, no viac z nich nemám iný kontakt a vidíme sa veľmi zriedka. Takisto, ak môžem, radšej použijem ICQ alebo Gmail.
FB má výhody, ak chcete robiť nejakú akciu alebo sa s niekym kontaktovať, inak pre mňa škoda času.

181

Odpovědět

Tato debata nema vitaza..Ak napises cokolvek, vzdy tu bude ten druhy nespokojny. Moj osobny nazor na facebook? Nepouzivam Facebook, MSN,ICQ ani nic podobne. Pokial nieco chcem, chytim mobil a dotycnej osobe zavolam. Na fotky mam rodinne album a nemam potrebu vesat nic na soc siete a pod. Naco?? A ano, mozem kludne spat aj ked nemam 1500 kamaratov...

181

Odpovědět

Myslím že by se našlo pár větších gentlemanů, o jednom bych věděl.

180

Odpovědět

Docela trapas... A nevim co je na ultrazvuk. fotce nechutneho... A vsadim se, ze az jeho pritelkyne takovou fotku dostane, tak prvni co udela bude, ze ji hodi na facebook a az pak ji ukaze jemu... Nebo se to uz tak stalo a proto z toho ma mindrak...

1851

Odpovědět

Slušné.

181

Odpovědět

Další díly, pobavilo :)

182

Odpovědět

:D Jednoznačně 10* a prosím o další díl. (:

198

Odpovědět

"and 9 other people", ne "and 900 people".

1811

Odpovědět

Facebook... no řekněme, že tam mám nějakých 70 lidí, což je okruh přátel, co opravdu znám a mám si s nimi co říct + svou práci a prezentaci sama sebe. FB využívám jako prostředek k ukázce práce pro případné zájemce a poklábosení s přáteli, co zrovna nejsou na dosah ,,posezení u piva". Jakékoliv ostatní žádosti a osoby jsem dal do ignorace a odfiltroval a nemůžu si stěžovat na nic. Prostě jaké si to uděláš, takové to máš :)

186

Odpovědět

Je ti 28 let. Narozeniny ztratily význam už před sedmi lety :D :D

183

Odpovědět

Ja je přestal slavit v 15.

1814

Odpovědět

Facebook free since 2010!

1810

Další