Názor gentlemanů na lásku

Thumbnail play icon
67 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:436
Počet zobrazení:4 684
Známe to všichni, láska je věčné téma. Téma, které lze podat mnoha způsoby. Nejvytříbeněji to zvládá nesmrtelný bard William Shakespeare. Láska je součástí hudby, literatury, filmu, prostě všeho. A teď si ji vzali na paškál naši gentlemani, kteří (jak už jsme si u nich zvykli) mají na toto téma poněkud svéráznější názory.

Přepis titulků

Vím, že spolu chodíme jenom 18 měsíců, ale jsem připravený ti něco říct. Milu... Milu... Milu... Překlad: Jackolo www.videacesky.cz Nemusíme spolu bydlet jenom proto, že se milujeme, zlato. Ani se nemusíme vídat víc než třikrát do týdne. Nemusíme, protože se milujeme.

A máme rádi i vlastní prostor. Taky s tebou rád trávím čas. Spoustu času. Všechen svůj čas. Rád s tebou trávím všechen svůj čas. Zbožňuju to, že nemám čas sám na sebe. Vím, kdy slavíme výročí. Někdy na jaře, ne? V březnu.

V červnu. V... červenci. V červnu. Výročí slavíme v červnu. Já to řeknu, neboj. Milouvruju tě. Louvre! Louvre v Paříži ve Francii. Už jsi tam byla? Je to město lásky. A záleží na tom, protože máš ráda umění. A tam je ho hodně. Pamatuju si okamžik, kdy jsem se do tebe zamiloval. A víš proč? Tehdy jsme poprvé měli sex bez kondomu, tak mi netvrď, že si nic nepamatuju.

Strašně rád bych předělal náš dům, který jsme předělali před pěti lety. Jasně že to chci. Protože tě miluju a rád utrácím svoje peníze, naše peníze, za tebe. Za nás. Je to boží! Naše výročí je patnáctého, nebo dvacátého pátého. Je to prv...náctého.

Je to třic... je to třicátého... prvního. Naše výročí je 31. června. Miluju na tobě všechno, zlato. Hlavně tvého otce. Kdo by řekl, že jižanský farář bude hlasitý rasistický blbec, že jo? Ten parchant! Jsme svoji už deset let a já tě miluju víc, než když jsi měla pět dětí a to skvělé tělo. Jasně, že vím, že červen nemá třicet jedna dní. Žertoval jsem. Miluju na tobě tvůj skvělý smysl pro humor.

14. srpna! Ne? No, užili jsme si, to jo. Páni, tys byla v posteli úžasná! To je škoda. Miluju tě. Vidíš? Řekl jsem to. Můžu zůstat? Oslavíme to.

Komentáře (15)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

co to jako má bejt? To je pokus o vtip? Proč vznikaj takovýhle videa?
Tohle je snad první video, u kterýho na videacesky.cz nechápu smysl.
Fakt mě to naštvalo!

192

Odpovědět

Jsem jediná, kdo se nechal nachytat s 31. červnem? :D

198

Odpovědět

Evidentně ne

198

Odpovědět

Tito muži podle mě v tomto videu pouze zesměšňují všechny muže a přesvědčují mladé pipiny, že muži nemají žádné vztahové hodnoty. Jinak některá videa mají fajn.

2010

Odpovědět

To je tím, že vztahy jsou pro teplouše :D

1957

Odpovědět

+AutoTak to ty jsi asi buzik timpádem :D

195

Odpovědět

Fakt dobre to hrajú po tej hereckej strane ... majú dobré videá

183

Odpovědět

Je mi dvaadvacet a ještě jsem to nikomu neřekl .. ´:)

1917

Odpovědět

Taky se mě to nelíbí.

1813

Odpovědět

To já to kdysi říkal docela často, ale vlastně nikdy to nebyla pravda i když jsem si to myslel.

180

Odpovědět

+lukasyNo vidíš, a niektorí to tak cítia a aj tak sa to boja povedať, pretože potom nastáva jediná vec, zničíš tým kamarátstvo medzi tým chalanom a dievčaťom, alebo krok vpred. Preto sa väčšina mužov bojí povedať skutočné pocity k dievčaťu/žene. ;-) Vrátane mňa

180

Odpovědět

Mě by jenom zajímalo, jestli je to tím, že jsi chodil s podobnejma slečnama, se kterýma očividně žijou gentlemani z videa.. :D
A nebo jestli to prostě neumíš říct.

180

Odpovědět

Já nevim, asi mi tenhle humor prostě nesedí, ale nepřipadá mi to vůbec vtipný. V každým díle jenom nudně a nezajímavě přeříkaj takový ty různý nejklasičtější klišé... A to je všechno.

1814

Odpovědět

nechápu to nízké hodnocení...

1826

Odpovědět

Já hodnocení chápu podle mě je odpovídající, spíš nechápu že většina videí má přehnaně vysoké hodnocení, protože skoro každý dává videu, které se mu líbí automaticky 10 což je chyba. 10 dávám jen velmi zřídka a musí to být už vážně pecka, ale je to jen můj názor.

185