Neel Kolhatkar: Noční kluby

Thumbnail play icon
87 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:377
Počet zobrazení:11 388

Společnost za tisíce let doznala mnoha změn, ale v nočních klubech žádná změna znát není. Alespoň podle Neela. S čím vším se tam můžete setkat?

Přepis titulků

Momentálně sleduji věci jako dokumenty na National Geographic a Discovery o jednom africkém kmeni. Ty dokumenty, kde hledají nejprimitivnější kmeny na světě. Objevil se tam obří Afričan, který měl všude samá tetování: "Chlapec se stává mužem, když nastane třinácté léto." "Musí se zbičovat a prolít krev muže!" "Ženě musí nabídnout mršinu surikaty."

Každý, kdo to sleduje, reaguje: "Páni, to je tak primitivní." S tímhle rozšířeným názorem souhlasím. Západní společnost má svou kmenovou dobu daleko za sebou. Vyvíjeli jsme se a užívali si pokroku. Ale pak jsem šel poprvé do klubu. Ne, neposunuli jsme se ani o posraný kousek, jasný? Pokud chcete vidět safari, nekupujte si letenku do Afriky.

Vyrazte v sobotu večer ven a narazíte na opilé a nadržené opice, které čtyři hodiny v kuse poskakují. Jsou v upoceném rozmnožovacím šílenství. Všichni mí přátelé o paření v klubu říkají to samé: "Kámo, aby sis to užil, musíš se ožrat." "Musíš se zlejt, kámo." "Tablety, kokain, heroin, tráva... Tak si tu party užiješ." To o něčem vypovídá, ne?

Pokud se musím opít, abych si něco užil, tak to není zábavné. Stmívání jsem si užil jedinkrát, když jsem byl opilý. Ale pořád to byla sračka... A pokud jde o balení v klubech, nikdo nehledá smysl pro humor, osobnost nebo inteligenci. Všichni hledají geneticky nejlépe vybaveného jedince. A mí přátelé o balení říkají to samé.

"Kámo, všechno je to o sebevědomí." "Je to o sebevědomí. Uvidíš holku na druhé straně parketu." "Vypadá sexy, tak jí pošli polibek." "Jo, to je pro tebe." "Vypni hruď a zaměř ji pohledem." "Nakráčej přímo k ní, podívej se jí do očí a dej jí ruku kolem pasu." "Přitáhni si ji, začni tancovat a třít se o ni..." "A pak zapoj prsty, kámo."

Já řekl: "Dobře..." "Radši bych se vyhnul tomu, abych byl námětem epizody pro Zákon a pořádek. Díky." Holky v klubech tančí dobře. Vždycky při tom vypadáte dobře. Máte přiléhavé šatičky. Zvedáte ruku. Seru na to, udělám to. Hýbáte boky. Vypadá to skvěle!

Ale my, chlapi, při tancování vypadáme jako tupci. Nechápu, jak někoho může přitahovat chlap v klubu. Co má kurva bejt tohle? Někteří z těchto lidí budou mít děti. Jak odpoví na otázku, která je prostě nevyhnutelná? "Mami, jak jsi poznala taťku?" "Zlato, hned jak jsem cítila, že se o mě tře penisem... věděla jsem, že je tím pravým."

Je to primitivní pářící šílenství. Už chybí jen komentář Davida Attenborougha. Bylo by to asi takhle. "A ti samci, kteří nejsou úspěšní... utápí svůj smutek konzumací kebabu." Proč je na konci propařené noci vždy to nejhorší smažené jídlo? To už vaše tělo nezažilo dost? Ve dvě ráno byste měli být doma a říkat: "Panebože, fakt bych si dal zahradní salát."

Kdyby Charles Darwin někdy zašel do klubu, řekl by: "Páni, moje teorie je v trapu." A co muž ze shakespearovského období? Tehdy ženy sváděli písněmi a poezií. Představuji si, jak ho zavleču do nočního klubu. Byl by marnej. "Půvabná dívko, tvé vlasy se vlní jako mohutné řeky."

"Cože, zmrde?" "Posiluješ vůbec?" Shakeasperovská doba, zamyslete se nad tím. William Shakespear byl tak vlivným umělcem, že po něm pojmenovali celé jedno období dějin. A jak budou asi nazývat naši dobu? Tehdy v bieber-minaj-kardashianovské době... která je známá spíš jako #yoloswag doba temna.

Překlad: Mithril www.videacesky.cz Brisbane, byl jsi skvělý.

Komentáře (12)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Sakra prozradil mojí druhou nejúčinnější taktiku...

10

Odpovědět

Nevím proč, ale když jsem četl ten popisek, tak vypadal takhle "Neel Kalhotkář" :D

320

Odpovědět

Tak ten se mě hodně pobavil! :D Přimlouvám se za další!

445

Odpovědět

Vzpomeň jsem si na jeden povedený dokument:
http://www.csfd.cz/film/28204-sexualni-praktiky-pozemstanu/prehled/

71

Odpovědět

Taco Cabana ? rozumel som Kebab :) ale v podstate je to jedno.

192

Odpovědět

Je tam podle mýho taky kebab. Asi má autor titulků rád tacos. Ale jinak dobrej překlad :D

100

Odpovědět

Je to tak. Opraveno.

20

Odpovědět

První jupí !

314

Odpovědět

To samé určitě kdysi zvolal i Tvůj otec...

380

Odpovědět

+LatyfundistaA pět chlapů co vycházelo z bordelu před ním ho z toho omylu vyvedlo...

281

Odpovědět

Říkáš to při sexu s partnerkou často? ...

50

Odpovědět

+Luboš PospíšilTo je potřeba hned takové zbytečné narážky a urážky ? Nic špatného jsem nenapsala. Měla jsem jen radost, že po tolika letech co chodím na tyhle stránky vidím něco jako jedna z prvních :-)
Ale lidi už umí jenom rýpat, co ? :-)

40