Neil Patrick Harris na People's Choice Awards 2012

Thumbnail play icon
83 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:1 275
Počet zobrazení:14 030
Mezi první předávaná ocenění v novém kalendářním roce patří již tradičně People's Choice Awards, kde o vítězích kategorií ze světa filmu, televize i hudby rozhodují sami diváci a fanoušci. Postu moderátorky letošního ročníku se zhostila Kaley Cuoco (Penny z Big Bang Theory), ale Neilu Patricku Harrisovi se to očividně příliš nelíbilo. Má totiž jeden velký problém...

Přepis titulků

Dámy a pánové, přivítejte moderátorku večera Kaley Cuoco. Překlad: DJ Obelix www.videacesky.cz Všechny vás zdravím! Vítejte na People's Choice Awards. Je to tak, PCA 2012. Všem vám to moc sluší, je to vzrušující! Vždycky jsem měla PCA ráda, protože vy, fanoušci, rozhodujete o vítězích. Ale dnes bude záležet na mně, aby vše proběhlo pěkně podle plánu. Připravila jsem si pár věcí, které mi poklidný průběh zajistí. Pokud například řeknu vtip a vy se mu nezasmějete, v pohodě, to nevadí.

Přivezla jsem si diváky ze studia Big Bang Theory. Ti se smějí všemu, co řeknu. Dobrá, to by stačilo! Vidíte? Umí i přestat. A pokud by se něco fakt pokazilo, odvedu vaši pozornost tímhle. Tak to je asi všechno. Když moderuju já, nepotřebuju zářivé ohňostroje. To já zářím! Kdo to řekl? Vážně... Počkat, ten hlas znám. Neil Patrick Harris?

Ahoj. Zdravím vás. Ahoj Kaley. Neile, mám otázečku. Proč máš mikrofon? - Jako tenhle? - Jo. Ten nosím pořád. To jako vážně? Je ti jasné, že se tu žádné úvodní muzikálové číslo nechystá? Myslela jsem, že jsem ti na všechny ty maily dost jasně odpověděla. Neboj, jen jsem přišel na show.

Vedeš si skvěle. Super ohňostroj. Koho to máš vedle sebe? - Tyhle dvě? - Jo. To jsou mí rodiče. Vážně? Ty dvě kočky v zářivých oblečcích jsou tvoji rodiče? Jo, daly si záležet. - Něco se tu děje. Pomůžete mi dolů? - Ne, vedeš si zatím skvěle. - Musím si tě prohlédnout. - To není třeba. - Něco se mi nezdá.

- Nic se neděje. - Proč máš tak divný oblek? - Není divný. Je asijský. Páni. Strhávací smoking. Neile, máš velký problém. Tak moc sis zvykl na moderování, že už ani nedokážeš přijít na předávání, bez toho, aby ses pokusil vtrhnout na pódium s muzikálovým číslem. Máš pravdu. Jsem závislák. Potřebuju pomoc! Mám 12bodovou odvykačku, ale zatím jsem u kroku pět... - šest, sedm, osm! - Dost! Zastavte to! - Ne!

No tak! - Netleskejte mu! - Ochranka! Vyveďte ho! - No tak! Jedno číslo! Jedno číslo! Není to dar. Je to nemoc! S tím souhlasíme. Nemějte o Neila strach. Odvezeme ho na odgleekačku.

Komentáře (64)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

pěkně trapný..ostatně jako všechno kde se objevi tenhle teplouš

18100

Odpovědět

Ke$ha - Blow

210

Odpovědět

to by me taky zajimalo

180

Odpovědět

Co je to za song hned na začátku jak tam přichází na podium?

180

Odpovědět

ja toho chlapa milujem :D vážne je super :)

231

Odpovědět

Málokdo moderuje bez jakéhokoli nacvičeného konceptu od režie, tak to prostě je. Kaley je bezesporu dobrou herečkou a je neuvěřitelně sympatická, avšak pravda je, že mě to úvodní číslo nebavilo, ani NPH mě nebavil, bylo to moc nahrané, okaté, tohle nemusím.

186

Odpovědět

Mohli jste klidně přeložit i první tří minuty téhle show. nemá to chybu!

180

Odpovědět

Bože , polovina z vás ste blbí jak pučtok , to nechápete že to bylo nahrané pro diváky ?
A bylo to moc dobře vymyšlený

213

Odpovědět

Ona tam byla 3 minuty a byla většinou trapná, on se objevil asi v 30 vteřinách a byl prostě Boží!

2216

Odpovědět

tak toto bylo trapné a křečovité jak banán v čokoládě....

1816

Odpovědět

Super nápad :)

191

Odpovědět

skvěléééé , mohly byste přeložit i to co bylo předtím s tou teorii velkého třesku to navazuje přesně na začátek tohodle

190

Odpovědět

Afrikan:

Ano, stejne jako by se ona posrala strachy, kdyby mela delat moji praci :) Ty mas teda argumenty. V ramci moderatoru je naprosto podprumerna (stejne jako rozhovory s ni a vse, co vlastne necte v serialu) a to, ze by amater byl horsi na tom nic nezmeni. Amater je amater, profik je profik. Az neco v praci zkazim, tezko budu moci argumentovat tim, ze jini to neumi vubec :D Ale neboj, do toho dorostes.

NPH je nekde uplne jinde...

183

Odpovědět

škoda, že to NPH nerozjel, nabralo by to správný grády

200

Odpovědět


Další