Kunal Nayyar u Craiga FergusonaThe Late Late Show with Craig Ferguson

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 45
92 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:754
Počet zobrazení:15 596

Sedmá řada seriálu Teorie velkého třesku (The Big Bang Theory) je za námi, ale tou určitě seriál nekončí. O tom a mnohém dalším uslyšíte přímo od Kunala Nayyara, který sice už u Craiga byl několikrát, ale právě tento rozhovor je nejaktuálnější. Poznámka: Aby po zhlédnutí videa nedošlo k falešné vlně nadšení, je třeba dodat, že rozhovor byl odvysílán dva týdny předtím, než Craig oficiálně oznámil, že v The Late Late Show skončí.  

Přepis titulků

Vítejte zpátky! Mým prvním dnešním hostem je ohromně talentovaný herec, který hraje v Teorii velkého třesku, která běží každý čtvrtek na mocné CBS. Tady je ukázka. Přichází Kunal Nayyar! - Ahoj, Kunale. - Ahoj. Jsem zadýchaný. Bylo to dobré!

Měl bys jít do Když hvězdy tančí. Děkuji ti. Děkuji ti. Proč na sobě nemáš sako? V zákulisí jsem ti říkal, ať si ze mě kvůli tomu neutahuješ. Jen jsem to zmínil, nic víc. Jednou jsem u tebe měl oblek... Líbilo se ti, když jsem přišel v obleku a pak, když jsem přišel v kožené bundě, - tak sis ze mě dělal srandu.

- To ne. Líbila se mi. Říkal jsi: "Máte čtvrtou řadu, tak sis pořídil koženou bundu." Trochu sis vydělal, tak sis mohl dovolit koženou bundu. - Teď běží sedmá řada? - Jo. Tak to si pořiď nějaký žihadlo. Sedmá řada... A nedávno jsme se upsali na další tři roky. - Děláš si srandu? - Ne. - Takže to bude deset?

- Deset řad. Deset řad... To je magické číslo. Udělejte jich deset, ne víc. Víc jich nedělejte. - Deset řad a konec. Nedělejte víc. - Dobře. Děkuji ti. - Zeptej se mě kolikátá je tohle řada. - Kolikátá je tohle řada? - Desátá. Jen si pohrávám s internetem. Šílejí tam. - Vážně? - Jo. - Píšou o tobě na internetu nesmysly? - Jo. Asi jsem trochu masochista a čtu si i ty nelichotivé komentáře, - Proč to děláš?

- Co já vím. Jsem šílený, vždyť jsem herec. Jsem šílenec. - To si o tobě nemyslím. Podle mě jsi zranitelný a úžasný člověk. - Děkuji. Chtěl jsem říct citlivý. Tvrdě pracuju na mé úžasnosti a zranitelnismu. Zranitelnismu? To ani není slovo. Než jsem sem přišel, četl jsem článek o kanibalismu a asi jsem ty slova spojil. - Zajímáš se o kanibalismus?

- Ne, to ne. Byl tam článek o kanibalech. Co jsi to četl zač? Kanibal.com? Bylo to na Novinkách. Bylo to o dvou chlápkách nebo co... Četl jsem jen nadpis. Hele, nebuď na mě nepříjemný. Řekl jsi, že jsi četl o kanibalismu, a když se tě na to zeptám, tak se ti to nelíbí. Víš co? Co ti začala desátá řada, tak jsi jiný.

Na tom něco bude. Díváš se na Harryho Pottera? - Jestli se dívám na Harryho Pottera? - Jo. Mohl bys to říct jinak? Znáš Harryho Pottera? Četl jsi knihy nebo viděl filmy? Viděl jsem knihy... Četl jsem knihy. Filmy jsem viděl. To je sranda. Oba dva neumíme anglicky. - Bůh žehnej Americe.

- Přesně. - Líbilo se mi obojí. Co tobě? - Mně taky a hodně. Proč se na to ptáš? Nevím, prostě mě to napadlo. Asi jak jsme oba mluvili podivně a bylo to celé trochu divné. Líbilo se mi to. Chci říct... Líbilo se mi to. Když jsem viděl všechny filmy o Harrym Potterovi, přemýšlel jsem nad tím, jak hustý by bylo létat na koštěti. Nad tím jsem přemýšlel.

To jsem si z těch filmů odnesl. Páni, pořádně jsi se do toho ponořil, co? - Opravdu sis z toho odnesl ten podtext a skrytý význam. - Jo. - Létat na koštěti... - Jo, bylo by to hustý. Zamysli se nad tím. Vím, že je vtipné, že to říkám zrovna já, - ale zamysli se nad tím. - Ani ne. - Létal bys na koštěti, kdyby to šlo? - Ano. To je vše? Vlastně nevím.

Mohlo by to být nebezpečné. Asi jako jízda na motorce. Kdyby na nich létali Indové tak určitě. Co je?! Byli jste už někdy v Indii? Je to Ind, takže je to v pohodě. - Můžu si dělat srandu z vlastních lidí. - Může, protože je Ind. Já si taky můžu dělat srandu ze Skotů: "Nikdo nezaplatí tolik peněz za koště." - Jsem Skot, takže je to v pohodě.

- Vždycky jsem si myslel, že jsi Ir. Já si zase vždycky myslel, že jsi Kanaďan. A ono ne. - No tak... - Dělám si srandu, ale jízda v Indii je vážně peklo, protože se nevyhýbáš jen autům, motorkám a autobusům, ale občas i krávě. A tu nemůžeš srazit, protože je to posvátné zvíře. Ale když už krávu srazíš, tak bys doslova měl zavřít okýnka a utéct, jinak tě lidi začnou bít.

- Vážně? - Jo. - Vždyť nehody se stávají. - Chci říct... - Jo, ale... Poslyš! Uctíváme krávy. Není na tom nic racionálního. Já to neřekl! Řekl to on, ne já! Je to tak. A co ty?

Uctíváš hady? Neuctívám je, jen se mi líbí jejich práce. A co sloni? Máte v Indii slony? Jo. Občas ho můžeš potkat i na silnici. Samozřejmě ne zatoulaného slona, ale slona, který je součástí svatby. Něco jako komik? "Jsme moc rádi, že tu dnes s námi je i Jumbo." "Zdarec, jak se všichni máte?" Poslyš.

Já na svoji svatbu přijel na bílém koni. - To se dělá... - Páni! - Viď! Hustý co? - Jo! Bylo to hustý, jen do té doby než ten kůň začal vykopávat zadníma a já si v podstatě nadělal do kalhot. - To bylo indické slovo. - To nemůžu říct? Jsi rasista! - Pokaždé když sem přijdu, tak je to na úrovni. - Jo. Měl jsi na svatbě Bangra hudbu?

- Jo, jasně. - Já jí... - Jak to, že znáš Bhangru? - Nedávno jsem si ji oblíbil. Vyslovuje se to Bhangra ne Bangra. Mám přízvuk, takže... - Říkal jsi Bhangra? - Jo, Bhangra. Poslouchal jsem totiž dubtronic. - Nějak takhle? - Jo, něco od J Boogie a tak. Jo.

Poslouchal jsem tohle a pak mě napadlo jít trochu dál. Přemýšlel jsem o acid house, ale nakonec jsem šel jiným směrem a skončil jsem u Bhangry. Bhangry... - To je k neuvěření. - Je to skvělá hudba. Líbí se mi. Mně taky. Tancuj. Jako když šroubuješ žárovku. Měli bychom si tu udělat tématický večer.

Pořádný Bollywoodský večer s Bhangrou, tanečnicemi a lidi by se odvázali... Můžeme si přivést krávu? Jo, ale nesmíte ji sníst. Můžete ji tu mít. Takže si ji můžeme půjčit nebo můžeme pořídit toho slona, co chodí na svatby. Tak to není! Já na svoji svatbu přijel na koni, ale můžeš přijet i na slonu. Já se bojím výšek, takže to by nebylo nic pro mě.

Jak ale dostaneš slona na svatbu? Musí tam dojít po svých, a proto je občas potkáš na silnici. - Mě už nikdy nepustí zpátky do Indie. - Ale ne! Je to jen vtip. Všichni to chápou. O nic nejde. Jsme komici, ne? Teda ty jsi komik... - Záleží na tom, jaký máš den. - Jo, to jo. - Je na čase si dát pauzu na reklamy. - Dobře. Jsme zpátky.

Jen předstíráme, že se spolu bavíme. Tohle se dělá během pauzy na reklamy: No nic, došel nám čas. Chodíš na terapii? - Teď už jo. - Správně. - Já budu terapeut, protože mám dýmku. - Dobře. Takže... Co se ti třeba zdá?

Minulou noc se mi zdálo, že jsem pořádal party pro moji ženu... Co že jsi to pořádal? - Párty pro moji ženu. - Dobře. Nemáš zač, Ameriko! A přišlo na ní hodně osobností hip hopu. - Nějaká osobnost Bhangry? - Ne, žádná. Hezký pokus.

A během té party mi došlo... Během té párty mi došlo, že jsem zapomněl pozvat moji ženu. - Vzbudil jsem se v paníce... - V čem? - V panice... - Jo. - A pak... Tohle můžeme dělat celý večer. - To jo. Žena mě uklidnila, že to byl jen sen a tak jsem znova usnul. Byl jsem zase na party a ona...

- Na párty. - Děkuju ti. A ona na té párty tentokrát byla a nebyla na mě naštvaná kvůli tomu, že jsem ji nepozval. - Co to znamená? - Že jsi si vzal tu pravou. Že jsi si vzal chápající a pečující partnerku. Ale ani za Boha si nepamatuju, co jsem udělal pro to, aby na mě nebyla naštvaná. Což by se v budoucnu mohlo hodit.

To je pokaždé různé. Ženy nejsou stroje. Nemůžeš jen zmáčknout tlačítko... No, vlastně... Kunal Nayyar, dámy a pánové! Za chvíli jsme zpátky. Překlad: sp00ne www.videacesky.cz

Komentáře (43)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Zdá se mi to, nebo ta bhangra je fakt dobrá? :D Mě se osobně moc líbí. Jinak ten Kunal je skvělej, fakt mě to baví. Craiga bude škoda.

80

Odpovědět

Chci jeho ponožky.

181

Odpovědět


Odpovědět

Po pravdě dřív jsem Craiga vnímal jako nevýrazného moderátora co spíš předstírá smích a zábavu. Potom co jsem se ale dozvěděl, že bude končit, si začínám pořádně uvědomovat, že jde o jednoho z nejlepších. Ta jeho naprostá bezprostřednost při rozhovorech, ten jeho podivnej hrnek, jeho posed jako: "jsem v obýváku a bavím se s kámošem" a jeho pruhovaný ponožky v obleku !? .. Vzhled padesátníka prožívající krizi středního věku a s tím spojený pubertální humor mě začíná dostávat. Popravdě kdybych si měl tipnout, jak vypadá komik co si před rozhovorem potáhne trochu trávy, hádal bych, že je jako Craig a to myslím jen v tom nejlepším světle. Vážně mi bude chybět.

938

Odpovědět

To je zajímavý pohled. Já zase popravdě nechápu proč mají jeho videa tak velká hodnocení. Mě osobně je celkem nesympatický a jeho otázky mi přijdou stupidní. Zato Conan je jiná liga. Asi jsem ještě na pan Fergusona nedospěl. :)

1560

Odpovědět

+Warthuto už začíná být jak ve fotbale, jak se furt srovnává Messi s Ronaldem

203

Odpovědět

+Warthuaž na to, že v tomto prípade je veľa ľudí, čo majú radi oboch :)

80

Odpovědět

ty barevne ponozky se daji v britanii (pokud to umite) nosit i pokud vam neni padesat .)

10

Odpovědět

Tak TBBT má a vždycky měl vtipný momenty, problém je spíš v té telenovele co probíhá mezi vtipama. Stejný jak u HIMYM, kvůli většímu diváckýmu spektru z toho udělali naprostej SHIT.

609

Odpovědět

I poslední série HIMYM podle mě měla dobrý momenty, ale z principu to všude musím posrat, protože mě sere ten kalkul tvůrců, natáhnout to co nejvíc, opakovat situace... A simpsonovi... ten serial teď vypadá, jak Family Guy, dělají ho nejspíš lachtani co náhodně losujou balónky s vtipama který pak akorát někdo slepí dohromady rádoby příběhem.

2211

Odpovědět

+Autoprávě že Simpsonovi, jsou už dávno pod úrovní Family Guy. Která od čtvrtý řady šla docela dost nahoru (dost jí kazí český dabing). HIMYM mělo dobrejch čtyři až pět sezón, potom přišly horší epizody, ale poslední série byla zase vzpomínka na lepší časy. TBBT ztratila svůj intelektuální humor a dostala se na úroveň Dva a Půl Chlapa, kterej sice velice pozvolna a stále ztrácí na humoru.

328

Odpovědět

+AutoDocela se popravdě pojím, jak bude TBBT vypadat ještě za další tři sezóny.

161

Odpovědět

+AutoPopravdě jsem family guy nikdy neviděl ,jen sem si vzpomněl na tu epizodu south parku :D

32

Odpovědět

Když Craig v poslední větě řekne "...press a button", kde v angličtině "button" znamená také klitorys...takže "pressing/pushing a button" si každý domyslí co to znamená :) ...takže škoda, že v doslovném překladu to zde vůbec tak nevyzní, jak to pánové ve videu pochopili a proč se tomu tak tlemili :D

1591

Odpovědět

Tak podľa mňa to každý normálne pochopí aj z toho prekladu :)

2128

Odpovědět

Jen malinká chybka v překladu v 3:18, Craig říká že mluvili parseltongue, což znamená, že mluvili hadím jazykem.

120

Odpovědět

Díky, opraveno. ;-)

21

Odpovědět

tažko sa verí že Kunal je ženatý, keď jeho postava v seriáli, i keď nájde holku, bude vždy ten po Sheldonovi

796

Odpovědět

Může mi někdo vysvětlit proč je Big Bang tak oblíbený?

3892

Odpovědět

na začiatku to bol orignálny seriál o nerdoch, ale teraz sa z neho trápna šaškárna... je to ako s manželmi po 30-tich rokoch, už nevzrušujú jeden druhého, ale ako diváci zostávajú pospolu len zo zotrvačnosti

8239

Odpovědět

+michallkoOriginální seriál o nerdech byl IT-Crowd, BBT byla od začátku plochá, hloupá show, ve které byly postavy vybudované na nejprimitivnějších stereotypech.
P.S.: Tohle vážně někomu přijde vtipný? https://www.youtube.com/watch?v=ETNiMHxu8xw

2547

Odpovědět

+michallkoto jsi asi neviděl poslední čtyři díly 7. série... Sheldon pochybující o své budoucnosti, který se zaměřil na okolí

48

Odpovědět

+michallkoprvní 4 serie se mi skutečně líbily a byl sem rád že se vracím do prostředí IT Crowd ale ted .... jen se vezu na reality show

112

Odpovědět

+michallkomne sa to naopak paci cim dalej tym viac :) ale aj tak nechapem co riesite, ved kazdy ma rad iny humor

123

Odpovědět

Kôli Penny...

3311

Odpovědět

Protože moc lidí nezná seriál Community...

2523

Odpovědět

+GariusKteré šlo bohužel třetí sérií hodně dolů, až jsem to musel v půlce zrušit... nebo jsem se toho jen tak rychle přejedl, že už mě to příšlo víc trapný jak vtipný?!

148

Odpovědět

+GariusCommunity znám a sleduji, ale na TBBT to nemá ani náhodou.

77

Odpovědět

+GariusPrvní dvě série jsou naprosto skvělé, s TBBT se to nedá srovnávat. Dokonce i humor je mnohem geekovštější a není založený jenom na zesměšňování stereotypů. Pak křika kvality hodně klesá.

111

Odpovědět

v rámci svýho žánru je BBT naprostej vrchol (o tom jasně vypovídaj čísla), ale samotnej žánr nemusí sedět každýmu divákovi. A co se týče vysvětlení tý popularity: jak vysvětlíš někomu, kdo nesnáší dechovku, že je Moravanka nejlepší kapela? :)

366

Odpovědět


Odpovědět

+PatriotV rámci jakýho žánru? Jestli myslíš v rámci sitcomu tak se naseru.

715

Odpovědět

+PatriotTaky nechápu co tím myslí. Vždyt i Himym (Což je taky spíš slabý průměr) je kvalitativně výš než Tbbt. Aspon si totiž na nic nehraje.

1038

Odpovědět

+PatriotStaline, takovýhle video bez smíchu se dá udělat na kde co (2 a půl chlapa, Přátelé, Red Dwarf, z našich vod Comeback...), vždycky to vyzní stejně a je to úplně o ničem. Osobně mě třeba nikdy neoslovili Přátelé nebo zmíněnej Himym, ale ten jejich masivní úspěch dává prostě najevo, že to kvalitu má...tvůrci mířej do diváckejch řad, ke kterejm já nepatřim. To z těch pořadů ale nedělá odpad ;)

236

Odpovědět

+PatriotRozdíl je ten že třeba Red Dwarf nebo do jisté míry i Přátelé jsou vtipné i bez laugh tracku. A desítky sitcomů fungují perfektně i úplně bez něj.

Jestli laugh track podle tebe dělá dobrý sitkom (Protože scénář nebo vtipnost to u Big Bangu rozhodně není) tak myslím že nemá moc cenu v téhle diskuzi pokračovat.

167

Odpovědět

+PatriotPřesně tak, Stali. Já bych ani takhle z hlavy neřekl, že v Červeným trpaslíkovi laugh track byl, protože na tom ten seriál nestál. TBBT je strašně pitomej seriál, který naráží na méně známé, ale přece více či méně mainstreamové nerd-popkulturně-vědecké odkazy, přičemž lidi, co "vtip" pochopili se začnou smát aby bylo jasné, že vtip pochopili a mohli ohromit sami sebe tím jak jsou chytří.

I Fucking Love Science - 15 500 000 likes.

1013

Odpovědět

+PatriotTo vůbec nejde o to jestli tam je smích či nikoliv. Já se směju těm vtipným replikám, hláškám a situacím, kterých je v seriálu dost a je úplně jedno jestli tam smích od diváku pustí nebo ne. Pro mě prostě patří mezi top sitcomy, které aktuálně běží.
Červený trpaslík je prostě kultovní sitcom ten je ještě o řád výš, ale to je jiná liga a podobný seriál dnes už zřejmě neuvidíš.

62

Odpovědět

+PatriotTukan - Heh. Náhoda že to vytahuješ. Zrovna ted jsem dočetl jedenčlánek na podobný téma.

http://thebestpageintheuniverse.net/c.cgi?u=youre_not_a_nerd

61

Odpovědět

+PatriotMaddox je bůh, článek jsem taky kdysi čet, ale ten poslední obrázek mě dostal znovu smíchy do kolen.
http://www.thebestpageintheuniverse.net/images/actual_science4.jpg

04

Odpovědět

+PatriotJá ho obecně moc nemusím. S půlkou jeho názorů víceméně souhlasím, ale u zbytku mi přijde že se snaží být co nejvíc "edgy" a jít proti davu za každou cenu.

13

Odpovědět

+PatriotMá svou hlavu a to je IMO nejdůležitější. Občas mi dost připomíná Fuku...nebo Fuka Maddoxe?

01

Odpovědět

+PatriotKdyž už se tady řeší laugh track, přidám taky svoji trošku do mlýna. Zrovna u BBT není přidávaný uměle, až po dotočení seriálu, ale seriál se natáčí před živým publikem. Můžete sice namítat že mají cedule s nápisem "smích" a podobně, ale mě vždycky přišel upřímný. Navíc jsem vypozorovala jeden zajímavý fakt- když se koukám na sebevtipnější video sama, tak se maximálně pousměju. Když si to samé video pustím třebas s bratrem, tak se u toho oba řežeme až nám tečou slzy z očí. Stejné video, jen když jsem sama přijde mi divné, že se směju nahlas. V tomhle mi třeba ten laugh track pomůže se uvolnit a pořádně se zasmát.

203

Odpovědět

+PatriotBBT nemá laugh track...

25