Sheldon proti rakovině

Thumbnail play icon
91 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:821
Počet zobrazení:11 513

Herec Jim Parsons, známý především jako Sheldon ze seriálu The Big Bang Theory, natočil šot "brojící" proti rakovině písní. :)

Přepis titulků

Nejen celebrity můžoubojovat proti rakovině. Všichní můžeme přiložitruku k dílu. Každý z nás. Jo... Dokonce i ty.Sleduj. Je to na tobě,je to na něm. Je to na nás,je to na nich. Stačí jen zpívat s náma,co je na tom těžkýho?

Je to na ní,je to na mně. Na lidech od pobřežík pobřeží. Je to na nás na všech,kdo zpíváme... aby celý svět zůstalbez rakoviny. Je to na vás, šílená panís kočkama, z předměstí, nebo na vás, pařani ve sluchátkách,co mluvíte ve zkratkách. Na chlápcích v plavkách,co jsou na dovolené, nebo na všech těch bohatejchhipísácích po celým státě.

Na vysokoškolácích,co spí až do oběda, nebo na chlápcích na pódiu,co zpívaj falesně. Na bohatejch paničkách,který milujou plastický operace, jejich obličej vypadá,jako by zrovna skákaly z letadla. Je to na vás, slečny,co máte rády pudly, nebo na vás hoší,co se vyhýbáte nudlím. Na vás všech ze seznamky,co lžete o své hmotnosti, stejně máte všichnialespoň o 20 kilo víc.

Je to ná vás,týpci v úzkejch kalhotech, a na vás, děvčata,která čtete časopisy plné drbů. Na mužích, co si nosído práce svačinu, i na všech fanoušcích,kteří žerou Jamese T. Kirka. Je to na tobě,je to na něm. Je to na nás,je to na nich. Stačí jen zpívat s náma, co je na tom těžkýho?

Je to na ní,je to na mně. Na všech lidech,od pobřeží k pobřeží. Je to na nás na všech,kdo zpíváme... aby celý svět zůstalbez rakoviny... Je to na vás, co chodíte do klubů,ale neumíte tancovat. I na těch holkách,co si stěžujou na velkej zadek. Na chlápcích, co se v autěholí a píšou SMSky, a dokonce i na těch chlupáčích,co se vás snaží věčně balit.

Je to i na vás,pantáto s přehazovačkou, i na těch, co vám ve dvě hodinyodpoledne zavolají, abyste k nim přišli. Na těch, co si hrajou na sportovces číslem na zádech, přitom jsou to jen turistis ledvinkou. Na vás, co sbíráte komixya vyhýbáte se babám, na vás, co rakovinu už máte,ale daří se vám jí zdolat. Na těch fotřících,co si v padesáti chtěj založit kapelu, na těch, co se bojí bakterií natolik,že si s vámi ani nepotřesou rukou.

Na vás, páni,kteří pijete martini, zatímco se vaše matkana sebe snaží navléct bikiny. Na všech těch lidech,kteří ještě pořád fandí "Knicks", na všech těch bačkorách,co bulí, když dostanou kopačky. Je to na tobě,je to na něm. Je to na nás,je to na nich. Je to na nás na všech,kdo zpíváme... co je na tom těžkýho?

Je to na ní,je to na mně. Na všech těch lidech,od pobřeží k pobřeží. Je to na nás na všech,kdo zpíváme... aby celý světzůstal bez rakoviny. Přesně tak... Překlad: xxENDxxČasování: Oudžejwww.videacesky.cz

Komentáře (37)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Nepochopil jsem, můj otec umíral na rakovinu 2 roky a nic na tom pěknýho nebylo.

12

Odpovědět

není to Zach Selwyn ten co zpívá?

200

Odpovědět

Tohle video se mi neuveritelne libilo jeste nez jsem ho videla s titulkama. Jim Parsons je proste nejlepsi!!! A taky bych chtela jeste dalsi videa s nim, bylo by super vedet co vlastne rika. I love him!

181

Odpovědět

To je prostě paráda !

181

Odpovědět

Chytľavé :D Jim Parsons na hrad!

181

Odpovědět

Totally awesome!!!

182

Odpovědět

taky to video nevidím. :( ani přehrávač.

188

Odpovědět

Nemůžu to zobrazit ! Nevidím vůbec ani ten přehrávač vide.. co to je ?
!!!

182

Odpovědět

...v té černé paruce a růžovym triku mu to sekne XD

180

Odpovědět

A.. už to jde...

180

Odpovědět

Mně to nejde spustit..

182

Odpovědět

WTF ? :D Online_sexynka23
Vyspi se se mnou

180

Odpovědět

zajimavy je ze předtim než si to pustim tam je ten sheldon a tam ta cedule na tu seznamku a je to napsany česky ale v tom videu je to normálně anglicky :P

180

Odpovědět

Šílené...:) Hrozně návykové tohleto. Hlavně ten tanec co se tam dvakrát na krátko ukáže, ten je úplně nadčasový:)

180

Odpovědět

Heleďte, nevíte jestli by se dal někde sehnat text tý písničky?

180

Další