Craig Ferguson v The Big Bang Theory

Thumbnail play icon
95 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:765
Počet zobrazení:12 051

Před pár dny jste u nás mohli vidět rozhovor mého oblíbence Craiga Fergusona s Michaelem Cainem. Dnes jsem pro vás však přeložil něco jiného. Jedná se o scénku z jeho show The Late Late Show with Craig Ferguson, konkrétně ze speciální epizody, která byla celá věnována seriálu The Big Bang Theory (Teorie velkého třesku). Craig se uchází o pozici kamaráda ústřední party. Myslíte, že si s Sheldonem padnou do oka? Pozn. Čtvrtá stěna je termín používáný pro pomyslnou neviditelnou bariéru mezi divákem a filmem či divadelní hrou. Pokud tedy například herec v divadle promluví přímo k publiku, jedná se o tzv. prolomení čtvrté stěny.

Přepis titulků

Překlad: scr00chy www.videacesky.cz Takže, pan... Ferguson, ano? Ano, Craig. Ucházíte se o pozici našeho přítele. To by bylo bezva. Jsem velice osamělý. - Nechápu, proč potřebujeme nového... - Jen klid, můžeme mít dva cizince. To jsem nevěděl. Pokračujte. - Craigu, čím se živíte?

- No dovol... Desky mám já, takže budu klást otázky. Craigu, čím se živíte? Moderuji Noční show Craiga Fergusona. Aha... a v kolik hodin to vysílají? Půl hodiny po půlnoci. Půlnocí začíná nový den, nebylo by tedy logičtější pojmenovat to Ranní show Craiga Fergusona? Já nevím...

Správná odpěď zní: "Ano." Strhávám osm bodů. Já nevěděl, že mě čeká test. Tak to se vám nebude líbit tělesná prohlídka. Odpovězte na následující otázky, jak nejlépe umíte. První kategorie - Star Wars. Na instruktáži před útokem na Hvězdu smrti sedí Luke Skywalker vedle koho? Počkat, tohle vím.

Je to chyták. Mysleli byste, že to bude Biggs, jeho kamarád z dětství, ale já odpovím Wedge. Správně! Pět bodů. "Já odpovím Wedge." Ten přízvuk je roztomilejší než ten můj. Nemám ho rád. Další otázka. Pět bodů za kus. Máte 20 sekund na vyjmenování co nejvíce natahovacích superhrdinů.

Teď! Plastic Man, Mr. Fantastic, Elastička, Stretch Armstrong. Stretch Armstrong je hračka, ne supehrdina. Ale točí o něm film. A Slinky byl v Příběhu hraček. Snad vidíš nesmyslnost svého argumentu. Čas vypršel. Je mi líto, pane Fergusone, ale tady jsme skončili. Nezeptal jste se mě na nic o Doktoru Who. To nebude třeba.

Hezký den, pane Fergusone. - Domovská planeta Doktora Who je Gallifrey. - Hezký den, povídám. Doktor Who našel TARDIS na vrako...višti. Věřte mi, tohle není zkouška, kterou byste chtěl složit. Dobře. Uvidíme se za pár minut v mojí show. Jak to myslel, že nás uvidí ve své show? Založil vtip na prolomení takzvané čtvrté stěny. Neschvaluji to. Dobře, že už je pryč.

- Co se bude dít teď? - Pustí úvodní znělku Noční show. Neříkal jsem, že to neschvaluji?

Komentáře (32)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Nefunkční video :(

00

Odpovědět

Opraveno.

30

Odpovědět

Ahoj, nevím jestli je to tak dobře, ale šlo by přeložit tohle http://www.youtube.com/watch?v=kMPfWA8mXbQ ???? :-)

180

Odpovědět

Být Sheldonem, tak mu hned strhnu dalších dvacet bodů, že říká "Doctor Who" když to je prostě Doctor. :P :D

222

Odpovědět

a proc to neni cele i se show?

220

Odpovědět

Týjo.. on je vážně velký fanda DW. (což je BOŽÍ !)
Tardis na stole, tohle, rozhovor s RDJ "A pak přišlo Ticho" :DDDD

181

Odpovědět

tiež by som uvítala preklad tej show a možno aj pár zaujímavých videi zo seriálu The Big Bangh Theory

196

Odpovědět

"Nezeptal jste se na Doktora Who!" :D

180

Odpovědět

Přeložte i rozhovor..prosím

180

Odpovědět

taky prosííím o přeložení této show :-D

180

Odpovědět

Taky prosím o přeložení této show. Mám tyhle rozhovory moc ráda. Jsem jedna z těch, pro které je tahle stránka spásou - neumím anglicky. :/ Takže videa z Youtube mi nepomůžou. Prosím :)

180

Odpovědět

Objeví se tady i video, když byli herci z Big bangu v té jeho show?

200

Odpovědět

Craig Ferguson má nej talk show ! :) ráda bych viděla celou tuhle šlo, pokud by přeložit a taky navrhuju na přeložení rozhovor s Neilem Patrickem Harrisem - naprosto úžasné a vtipné :)

180

Odpovědět

šlo by přeložit tu show?

190

Odpovědět

Sakra, já myslel, že vedle něj seděl Biggs. Jinak povedené.

180

Odpovědět

pěkné big bang teory mám velmi rád

180

Další