Největší fanoušci Justina Timberlakea

Thumbnail play icon
87 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:418
Počet zobrazení:5 073

V následujícím videu uvidíte 20 největších fanoušků Justina Timberlakea, kteří natáčí reklamu k propagaci jeho nového alba a nemají tušení, že se se svým idolem setkají.

Přepis titulků

Našli jsme 20 největších fanoušků JTho a požádali jsme je, aby nám pomohli představit jeho nové album. Mysleli si, že přišli zpívat. Netušili, že se setkají s Justinem osobně. Jsem nadšená, že budu zpívat Justinovu písničku, je to super. Je to můj idol, takže... Prázdnota, která mi seděla v srdci, protože tě teď nechci ztratit, koukám na svou druhou půlku, jako bys byla mým zrcadlem, odrazem, který na mě zírá.

Polož ruku na sklo, pokusím se tě přes něj dostat, musíš být silná. Protože tě teď nechci ztratit... Omlouvám se. Koukám na svou druhou půlku, prázdnota, která mi seděla v srdci... je místem, které teď vlastníš, - Jo!

- Ukaž mi, jak mám za tebe teď bojovat. Bože. Ukaž mi, jak mám za tebe teď bojovat. Panebože! Ukaž mi, jak mám za tebe teď bojovat. A já ti řeknu, zlato, to bylo snadné. Vrátit se k tobě potom, co jsem to vyřešil. Celou dobu jsi měla pravdu. Panebože. - Ahoj, jak se máš? - Ku*va. mě zírá.

Nemohl bych být větší s někým jiným po svém boku. A je to jasné jako slib, který skládáme. Dva odrazy v jednom. Jako bys byla mým zrcadlem, odrazem, který na mě zírá. - Nekoukej na mě. - Ty nekoukej na mě. - Nedívej se. - Ty se nedívej. Já tomu prostě nevěřím. Vrátit se k tobě potom, co jsem to vyřešil. - Celou dobu jsi měla pravdu. - Já byl celou dobu vzadu. Jen pokračujte, zní to skvěle.

Já v té reklamě ani být nemusím. Má tak modré oči... Panebože. Potkat svůj idol, zatímco zpíváte jeho píseň, kterou milujete. Miluju ho od svých 11 let, takže tohle pro mě moc znamená. Zůstaň se mnou, já zůstanu s Justinem Timberlakem. Justin Timberlake mě chytil kolem ramen. Díky, chlape. - Překvápko.

- Justin. - Rád tě poznávám. Zpívali jsme s Justinem Timberlakem. Nebreč, holka, nebreč, nebreč. Panebože. Nejlepší chvíle mého života, vážně. Jako bys byla mým zrcadlem, odrazem, který na mě zírá. Nemohl bych být větší Překlad: tynka s někým jiným po svém boku. www.videacesky.cz

Komentáře (13)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Nie je nič krajšie ako vidieť nefalšovanú ľudskú radosť.

230

Odpovědět

To je sice pravda, ale je trochu smutne, co je pricinou radosti. Ja sam objizdim mnoho festaku i koncertu kazdy rok, ale tyhle hysterie jdou vzdycky mimo me. Reknu si "jo super, vybornej vykon". Ale takoveto hysterceni kvuli zpevakovi? Neni to uz trochu prehnane? A smutne, jake priority lidi maji...

Jsem asi divnej, kdyz reknu, ze potrast si rukou treba s profesorem Holým by byla pro me vetsi cest, nez s jakymkoliv hudebkem sveta...

holt, zatimco Holy zachranil svymi leky statisice lidi a nemel z toho nikdy nic, Justin umi prumerne zpivat a lidi z toho blazni. Svet je divne misto :)

198

Odpovědět

ten zrzavej tlusťoch v pruhovaným svetru je určitě teplej

2211

Odpovědět

mně přijdou skoro všichni ti týpci ve videu teplí...

186

Odpovědět

presne viem ako sa museli citit, tiez som mal moznost osobne sa stretnut so svojou srdcovou kapelou (Shinedown) v Manchesteru s bratom, zazitok na cely zivot :) tiez som bol bez slov skoro ^^

181

Odpovědět

Ježiš, takhle mě děsit na Apríla. Začala jsem číst "Největší fanoušci Justina" a už jsem se lekhla, naštěsí jsem ten nadpis dočetla XD.

195

Odpovědět

Já ho napoprvé nedočetl...

181

Odpovědět

Moc hezké video. Justin je skvělý a musím říct, že jako jedna z mála "dětských hvězdiček" to dotáhl daleko aniž by skončil... no... jako Britney třeba. Navíc umí dobře zpívat a je hodně vtipný. Prostě klobouk dolů a víc takových "hvězd" :)

232

Odpovědět

Menší chybka v popisu. Na konci chybí jedno "se" :)

181

Odpovědět

Opraveno.

180

Odpovědět

boze ten chlab si asi neuvedomuje ze ma miesto šušky v gatiach kolbasu :)

1919

Odpovědět

chlap * :)

1811

Odpovědět

myslim, že to ani jeden z nich :D ale to bych neřešil :D pěkný gesto...

182